Saltar al contenido

Jak se zobrazit a ukázat mi skryté nebo deaktivované na Tinderu, abych přestal být viditelný

23 de agosto de 2022

Dnes máme několik možností, pokud jde o výběr někoho na rande. Některé z nich jsou známé seznamovací weby nebo aplikace. Svým uživatelům nabízejí možnost potkat někoho, s kým navázat vztahAť už jde o přátelství nebo námluvy.

Tyto aplikace dobře používané, zodpovědně a seriózněmohou vám poskytnout mnoho výhod, jako je setkání s novými lidmi, rozšíření okruhu vašich přátel, vytváření nových příležitostí ve všech směrech a samozřejmě nalezení lásky svého života.

Co mohu dělat na Tinderu?

Tinder je jednou z aplikací, které umožňují volné flirtování nebo flirtování mezi lidmi, kteří se mají rádi za účelem navázání milostného vztahu. V mnoha případech však tato setkání vedou k různým způsobům, protože jich je dosaženo přátelství a dokonce i pracovní vztahy.

S touto aplikací se můžete setkat s lidmi, se kterými máte byl oboustranný zájem, pokud jeden z těch dvou nemá zájem o toho druhého, prostě nemohou mluvit. Tinder vám umožňuje vybrat si, s kým a s kým chcete mluvit, s kým jít na rande a s kým si naplánovat výlet, ať už jde o přátelství nebo obchod. I když je hlavní myšlenkou najít si partnera, platí i tyto možnosti.

Jak mě na Tinderu zobrazit skrytého nebo zakázaného?

Pokud se cítíte ohromeni, nechcete, aby byl váš profil Tinder viditelný pro kohokoli, nebo chcete používat Tinder a zabránit tomu, aby se o tom dozvěděli vaši přátelé na Facebooku, můžete to kdykoli změnit. Ostatní profily mají různé možnosti, jak zjistit, zda jste aktivní nebo ne, jednou z nich je zelená tečka, která se objeví na vašem profilu, což ukazuje, že máte spuštěnou aplikaci nebo jste byli před méně než 30 minutami.

Ano chceme přestat zobrazovat online a že váš profil není viditelný, musíme tuto možnost deaktivovat v nastavení našeho profilu. Jděte do možnosti nastavení, pak v «discovery» a tam vybereme, kde se píše «zobrazit mi na tinderu», tímto způsobem tuto možnost deaktivujeme a už se nebudeme zobrazovat jako viditelní z ostatních profilů.

pár dělá zápas v aplikaci

Nicméně profily, se kterými jste vytvořili shodu, vás budou i nadále moci vidět ve svých možnostech profilu a chaty zůstanou stejné, pokud jeden z nich nesmaže svůj účet, takže již nebudete moci obnovit konverzace nebo shoda na Tinderu chybí.