Saltar al contenido

Jak se zaregistrovat nebo vytvořit studentský účet na Edmodo – úplný návod

7 de agosto de 2022

V současné době mnoho učitelů vyučuje své třídy na dálku a k tomu využívají vzdělávací platformy, jako je Edmodo. Pokud vaše vzdělávací centrum nebo učitel používá Edmodo k výuce svých tříd, je čas otevřít si účet na této vzdělávací platformě, ale pokud nevíte, jak na to, tento tutoriál vám vysvětlí Jak se zaregistrovat nebo vytvořit studentský účet na Edmodo? – Kompletní návod.

Index()

Kroky k vytvoření studentského účtu na Edmodo

Pokud si chcete vytvořit účet Edmodo jako student, je to tak je nezbytné mít skupinový kód 6místný kód, který zašle učitel, bez tohoto kódu si nebudete moci otevřít studentský účet na Edmodo; Před vytvořením účtu se proto ujistěte, že vám učitel poslal kód skupiny. Zde jsou kroky k vytvoření účtu:

 1. Z prohlížeče dle vašeho výběru přejděte na stránku www.edmodo.com.
 2. Jakmile jste na oficiální stránce Edmodo, musíte jít do pravého horního rohu a kliknout na žluté tlačítko «Přihlásit se».
 3. Objeví se nové okno s výzvou k výběru typu účtu, uvidíte tři možnosti nejprve «Učitelský účet», «Studentský účet» a «Rodinný účet»; v tomto případě musíte vybrat «Studentský účet».
 4. V nové sekci musíte vybrat zemi, kde žijete; po výběru umístění musíte kliknout na modré tlačítko «Následující».
 5. V tomto kroku musíte vyplnit malý formulář, do prvního pole musíte napsat «Kód třídy nebo školy». Tento kód musí vygenerovat učitel nebo správce školy, bez něj není možné účet otevřít, proto se před zahájením procesu registrace musíte ujistit, že kód máte.
 6. Za druhé, napište jméno «Uživatel», toto jméno je jedinečné a bude vás na Edmodu identifikovat. Pokud je uživatelské jméno, které se rozhodnete používat na Edmodo, již zaregistrováno, budete to muset zkoušet, dokud nenajdete jméno, které není přiřazeno.
 7. Za třetí, zadejte „E-mail“ (toto pole je volitelné). Pokud e-mail nemáte, můžete si jej rychle a snadno vytvořit v Gmailu.
 8. Čtvrtý, vytvořit jeden Heslo obsahující čísla, písmena a speciální symboly. V poli pět musíte potvrdit heslo, které jste zadali do pole čtyři.
 9. Po vyplnění formuláře a potvrzení údajů klikněte na tlačítko «Vytvořte si svůj bezplatný účet». Registrací souhlasíte s podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů.»
 10. Po vytvoření účtu můžete jednoduchým způsobem začít skládat zkoušky a domácí úkoly jako student.

Pokud je kód třídy zablokován, budete zařazeni na čekací listinu, dokud učitel vaši žádost neschválí; Pokud kód není zablokován, okamžitě získáte přístup ke svému účtu Edmodo a začnete komunikovat s ostatními studenty a učiteli.

Pokud si student v určitém okamžiku vytvořil účet, který bude používat pro kurz, není třeba zakládat další účet, který by mohl použít pro nového učitele nebo kurz, stačí připojit se k této nové skupině studie.

Jak se poprvé přihlásím ke studentskému účtu na Edmodo?

 1. Vstupte na oficiální stránku Edmodo, k tomu musíte ve svém oblíbeném prohlížeči zadat následující URL www.edmodo.com.
 2. Na oficiální stránce Edmodo musíte kliknout na možnost «Enter».který je v pravém horním rohu.mladý muž pomocí svého počítače přijímat kurzy prostřednictvím edmodo
 3. V novém okně uvidíte dvě pole, do prvního musíte umístit své Uživatelské jméno nebo e-mail a ve druhém Heslo. Pokud jste zapomněli své heslo, můžete kliknout na frázi «Zapomněli jste heslo?» znovu získat přístup ke svému účtu.
 4. Klikněte na tlačítko «Enter»..
 5. Připravte se pomocí těchto jednoduchých kroků, abyste získali přístup ke svému účtu!

Pokud jste propojili svůj účet Edmodo s Google, Microsoft nebo Apple, musíte kliknout na odpovídající možnost, abyste se rychle dostali ke svému studentskému účtu; pokud použijete některou z těchto metod není třeba zadávat telefonní čísloe-mail nebo uživatelské jméno nebo heslo

V současné době existuje pro děti a dospívající mnoho alternativ, jak získat výuku na dálku, aniž by museli být přítomni ve třídách; Navíc většina z těchto alternativ jsou zdarma a potřebujete pouze připojení k internetu a chytrý telefon nebo PC.