Saltar al contenido

Jak se zaregistrovat do DIDI Food nebo DIDI Distributor a požadavky na členství

24 de agosto de 2022

Dnes existuje mnoho společností pro rozvoz jídla, ale Didi se umístila jako jedna z nejvýznamnějších v různých španělsky mluvících zemích. Pokud tedy chcete pracovat jako doručovatel, pak doporučujeme se informovat o jak se zaregistrovat do DIDI Food nebo DIDI Distributor a požadavky na členství.

Než začnete pracovat s DiDi Food Budete muset projít procesem registrace. Pokud k tomu máte dotazy, nebojte se, postup registrace u DiDi Food je velmi jednoduchý. I tak je ale vhodné se před úplným rozhodnutím pro tuto společnost informovat o tom, kde v Uberu nebo DiDi vyděláváte více peněz.

Proces registrace pro DIDI Food nebo DIDI distributora a požadavky na členství

bezpochyby Dobrou alternativou je DiDi Food pracovat, pokud jste nezaměstnaní. Budete mít určité svobody a dokud budete mít vozidlo a papíry v pořádku, neměli byste mít problém se zaregistrovat a začít na platformě pracovat, takže by stačilo počkat na den, kdy DiDi zaplatí svým řidičům a obdrží vaše platba.. Tento proces se provádí následovně.

Kroky k registraci v DiDi Food a práci jako doručovatel

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout si aplikaci DiDi Food, to bude záviset na tom, jaký máte mobil, v případě iPhone, budete muset vstoupit do Apps Store, zatímco pro Android se to děje prostřednictvím Obchodu Play. V obou případech stačí napsat DiDi Food a kliknout na výsledek. I když k němu můžete přistupovat také přímo na Androidu prostřednictvím tohoto odkazu DiDi Food v Obchodě Play.

Systém se vás zeptá informace související s registracímezi přečtením toho, který zahrnuje poskytnutí telefonního čísla, města, ve kterém budete mobilizováni, a dopravního prostředku, který máte.

doručovatel jídla didi

Jakmile poskytnete základní informace související s tímto, budete požádáni o poskytnutí konkrétnějších informací. Tyto informace se týkají zákonnosti země, ve které se nacházíte. Z tohoto důvodu vás společnost DiDi Food požádá o poskytnutí oficiálního průkazu totožnosti, vašeho Řidičský prúkaz, pojištění auta/vozidla, váš profilový obrázek atd. Je zřejmé, že to bude záviset na zákonnosti a na tom, kde se nacházíte.

Mějte na paměti, že musíte mít po ruce všechny požadované dokumenty. Proces jejich nahrání je jednoduchý, můžete si je vybrat přímo z galerie nebo si je vyfotit. Relevantní je pouze to, že uvedená fotografie je jasná a všechna data jsou snadno rozpoznatelná.

Jakmile zadáte všechna data, v další možnosti “Preferovaná objednávková zóna” zobrazí se váš místní pracovní prostor. Zde musíte vybrat oblast, ve které chcete pracovat.

Dokončení procesu registrace

Po poskytnutí všech výše uvedených informací by měl být proces registrace řádně dokončen. Buďte si velmi vědomi toho se může lišit národ od národav každém případě by se proces neměl tolik lišit od toho, co bylo uvedeno výše.

Na druhou stranu, po registraci je velmi důležité, abyste vzali v úvahu faktory, jako je zobrazení vašeho hodnocení nebo uživatelských hvězdiček v DIDI, abyste ochránili svou pověst a důvěryhodnost jako pracovníka.