Saltar al contenido

Jak se zaregistrovat a vytvořit účet na WeChat bez telefonního čísla a QR kódu Je to možné?

7 de agosto de 2022

Instant messaging se v průběhu let stal jednou z nejdůležitějších forem komunikace, s vynálezem internetu mnoho věcí nabralo na síle, až se staly nezbytný pro každodenní život.

Pro rok 1970 byl «PLATO» jedním ze systémů rychlé zasílání zpráv. Později systém TALK ukradl pozornost implementací komunikační mezery pro rychlé zasílání zpráv, jedinou nevýhodou je, že byl pouze pro uživatele LINUXu.

Systémy pro rychlé zasílání zpráv byly exkluzivní pouze pro ty, kteří měli počítače a samozřejmě přístup k internetu. Společnost, která vytvořila smartphony BlackBerry, si však vytvořením monopolizovala vedoucí roli své konkurence Blackberry Messenger.

BlackBerry Messenger si však oblíbil natolik, že překročil hranice po celém světě a z používání na pracovních stanicích se stal každý uživatel, který vlastnil smartphone této značky. Připojení k internetu.

Na druhou stranu, nic netrvá věčně, ani popularita není věčná, protože WhatsApp neúnavně přichází a drtí popularitu BBM, tato nová aplikace by se stal rozmachem instant messaging komunikace na chytrých telefonech, s více než desetiletou popularitou se zdá, že žádná jiná aplikace to nedokázala.

Jak se zaregistrovat a vytvořit účet na Wechat bez telefonního čísla a Qr kódu?

Mnozí se ptali, které jsou nejlepší alternativní aplikace, podobné WhatsApp, není pochyb o tom, že se staly základními formami komunikace pro každodenní život, a to i na pracovišti, zejména v podnikání. Aplikace Wechat je a síť pro rychlé zasílání zpráv pomocí kterého můžete posílat zprávy, volat a skupinové videohovory.

Wechat se stal konkurencí a alternativou k bezpočtu aplikací pro rychlé zasílání zpráv. jestli chceš otevřít účet v wechat Můžete to udělat velmi snadno, k tomu musíte mít smartphone nebo počítač. Je zřejmé, že aplikaci je nutné nejprve stáhnout a nainstalovat.

Mnozí však přemýšleli, zda mohou použijte wechat bez telefonního čísla a odpověď, že ačkoli telefonní číslo nepoužívá aplikace jako identifikaci, k dokončení registrace potřebujete telefonní číslo, protože musíte projít potvrzovacím testem a testem Captcha, abyste zjistili že nejste Robot.

Jak se jednoduše zaregistrovat na Wechat bez větších komplikací?

Nejprve musíte otevřít aplikaci, stisknout registrovat se svým mobilem a poté si vybrat kód regionu přidání čísla mobilního telefonu a poté výběr hesla a je to.

Wechat také dává svým uživatelům možnost registrace přes Facebook, proces je podobný, s tím rozdílem, že při vstupu do aplikace musíte přejít na možnost registrace přes Facebook, poté přidat smartphone a nastavit heslok tomu musíte mít registrovaný a nakonfigurovaný Facebook účet.

Po dokončení předchozího procesu na vás čeká několik možností komunikace po celém světě, protože aplikace Wechat vám umožňuje spojit se s vašimi přáteli a známými prostřednictvím ID, které vám to poskytne, a také možnost najít přátele. kteří jsou blízko vaší zeměpisné poloze, můžete dokonce posílat náhodné zprávy a doufat v to reagovat jakýkoli uživatel z celého světa.

Minimální požadavky na stažení a používání WeChat

Wechat je k dispozici pro všechny platformy aktuálně používané na počítačích a chytré telefony. Ano, to je to, co si myslíte, protože to můžete použít na Windows, Mac, Android a IOS. Zařízení však musí mít dobré technické specifikace, aby jej bylo možné používat.

chatujeme bez telefonního čísla

Pokud budete tuto aplikaci pro zasílání zpráv používat na počítači, musí mít minimálně 2 GB RAM a samozřejmě mít Windows 7 nebo vyšší, pokud je pro MAC, funguje ve všech jeho verzích. Na druhou stranu, pokud jej chcete používat na zařízeních Android, musí mít aktualizované operační systémy, jako je; Android minimálně 4.4nebo vyšší verzi.