Saltar al contenido

Jak se přihlásit ke svému instagramovému účtu | Android, iPhone, PC a MAC

13 de agosto de 2022

Ve světě je pojem sociální sítě starší, než se zdá, protože se o něm začalo v minulosti mluvit v sociologii při analýze integrace mezi jednotlivcipak s technologickým pokrokem tato platforma a tyto sociální sítě vznikají, ale ve skutečnosti nám pomáhají v interakci.

The jak komunikujeme Změnilo se to s tolika technologiemi, že nyní můžeme dokonce komunikovat s lidmi v jiných zemích, není nutné být tváří v tvář nebo posílat dopis, abychom mohli komunikovat. Ne všechny sociální sítě jsou populární, to znamená, že na světě jsou více používané a oblíbené sociální sítě.

Je to téměř nemožné patří do všech sociálních sítí, které existují, ale Ano, ke které patříte, je primárním požadavkem nejprve provést vklad na účet s našimi osobními údaji. Pokud chceme zajistit bezpečnost lidem, kteří nás sledují na našich účtech, hodí se i reprezentativní profilový obrázek.

Důležitost přítomnosti na Instagramu

Díky svému velkému publiku způsobil velký rozmach Instagramu jedna z nejpoužívanějších sociálních sítí V současné době má více nástrojů a provádí se spousta správy obsahu, ale aby se v něm objevil, je velmi důležité mít dobrou přítomnost.

Dobrá přítomnost není to, co byste fyzicky měli mít, dnes přitahujete více lidí mít dobrou přítomnost na svých sociálních sítích v tomto případě na Instagramu. V zásadě chceme mít více návštěv našich příběhů na Instagramu a více návštěv našeho profilu.

Hlavní věc je fotku máme na profilu, dobrá ostrost a jasně vidět, kdo jsme. Informace, které poskytujeme, pokud jsme osobní profil nebo pokud jsme společnost, místo, kde se nachází náš obchod, pokud odesíláme zásilky a co prodáváme, je v těchto případech důležité logo.

Je možné posílat příspěvky z počítače na můj účet Instagram?

Instagram je velmi všestranná sociální síť, která se od ostatních liší tím, že je možné používat její webovou verzi stejným způsobem, jako používáte mobilní aplikaci. Proto je možné publikovat z vašeho PC. Existuje několik způsobů, jak to udělat, a ty budou záviset na počítači, který používáte, ať už je to Mac nebo Windows.

V případě, že používáte počítač Mac, můžete použít výchozí prohlížeč systému a tím není nikdo jiný než Safari. Proto odtud musíte vstoupit instagram.com, poté přejděte do hlavní nabídky prohlížeče a klikněte na „Předvolby“. Poté zvolte možnost ‘Pokročilé’, budete přesměrováni do nového pole a zaškrtněte možnost ‘Zobrazit nabídku Develop in the menu bar’.

Nyní si všimnete, že se v horní liště objeví nová nabídka „Vývoj“, vyberte ji a poté klikněte na „uživatelský agent‘. Zobrazí se všechna rozhraní mobilního telefonu včetně nejnovější verze iPhone. Aby byla akce dokončena, stránka se automaticky načte a nyní můžete nahrávat příspěvky na Instagram.

V případě, že máte počítač, který pracuje s operačním systémem Windows, máte velmi jednoduchou alternativu k provedení příspěvky z Instagramu. A používá program s názvem BlueStacks App Player, který si musíte zdarma stáhnout do počítače. Poté si také musíte stáhnout aplikaci Instagram na BlueStacks.

Jakmile dokončíte tyto kroky, budete muset pouze zahájit relaci a je to, bude to tak snadné a jednoduché. používejte Instagram z počítače, jako byste to dělali ze smartphonu. Všechno je stejné jako odesílání obrázků, nálepek, hlasových poznámek a nahrávání publikací.

instagramové logo

Způsoby, jak získat přístup ke svému účtu Instagram

Instagram se dostává stále více k veřejnosti a dokonce nabízí možnost vstoupit do našeho účtu propojeného s Facebookem a v té první rovině, kterou otevíráme, je možnost vytvoření účtu nebo se jen přihlaste. A v případě, že naše heslo zapomeneme, můžeme ho také v první chvíli změnit. Instagram díky svým nástrojům vyniká mezi několika sociálními sítěmi.

Pro přihlásit se z aplikace musíme zadat e-mail nebo telefonní číslo, vše záleží na tom, co zadáme, když otevíráme svůj účet, pak předem zadáme své heslo, a tak můžeme zahájit relaci.

přihlaste se pro zahájení relace na instagramu

Stejně tak při zadávání našich údajů musíme být opatrní, protože pokud umístíme písmeno nebo číslo špatně nebudeme moci rychle vstoupit. Posledním krokem je kliknout na možnost přihlášení. Vzhledem k jeho velkému publiku se stále více lidí připojuje k Instagramu ve velkých procentech.

webová stránka

Je možné, že si z jakéhokoli důvodu nechcete stáhnout aplikaci Instagram do svého mobilu a v tomto případě můžete vstoupit z web z vašeho mobilu nebo PC. A k tomu využijete jakýkoli prohlížeč, aniž byste museli cokoliv stahovat. Nyní stačí vstoupit na oficiální stránku Instagramu, jakmile tam budete vyzváni k zadání některých osobních údajů.

Toto je vaše e-mailová adresa nebo telefonní číslo a také vaše heslo, poté musíte kliknout nebo klepnout na tlačítko „Přihlásit se“. Pokud jsou poskytnuté údaje správné, přihlášení proběhne efektivně a vy budete mít přístup ke svému Instagramový účet z webu.

Mobilní aplikace

Nejjednodušší způsob, jak zadat svůj účet na Instagramu, je z aplikace nainstalované ve vašem mobilu. To se ve většině případů děje automaticky, protože váš telefon ukládají potřebné údaje pro vstup do vašeho účtu. Tímto způsobem můžete získat přístup rychle a snadno a bez plýtvání časem pouhým stisknutím loga aplikace.

Aplikace pro PC

Nekomplikujte se, do svého instagramového účtu se dostanete bez větších problémů z webu a stačí k tomu splnit následující kroky. Přejděte na následující adresu https://www.instagram.com/ z vašeho prohlížeče. Nyní budete vyzváni k zadání telefonního čísla nebo e-mailové adresy spojené s vaším účtem.

Poté musíte kliknout na možnost ‘Přihlásit se’ nebo můžete také přeskočit všechny tyto kroky a kliknout na tlačítko ‘Přihlásit se pomocí Facebooku‘. V obou případech, a pokud jsou poskytnuté informace správné, nebudete mít problém se přihlásit a začít používat Instagram z vašeho PC.

Jak mohu aktivovat mobilní sledování na svém počítači?

Zde vám ukážeme, jak snadná je tato operace, nejprve přejděte na následující webovou adresu www.instagram.com. Samozřejmě to musíte udělat z prohlížeče Chrome nainstalovaného v počítači. Protože je to jediný způsob, jak aktivovat mobilní sledování na vašem PC.

instagram

Dalším krokem je přejít do pravého horního rohu a kliknout na ikonu tří teček, abyste se dostali do hlavní nabídky.

Ze seznamu možností, které se chystáte vybrat, klikněte na „Další nástroje“ a poté klikněte na „Vývojářské nástroje‘. V pravé části obrazovky se objeví nové okno a v něm musíte přejít do levého horního rohu a nyní musíte kliknout na ikonu mobilního zařízení.

Nyní se zobrazí seznam kde musíte zvolit typ rozhraní, které chcete, aby obrazovka vašeho počítače přijala, ať už ze Samsungu, iPhonu atd. Pro dokončení přejděte do levého horního rohu a znovu načtěte stránku. Tím převezmete rozhraní, které jste si vybrali, a protože již máte na svém počítači aktivní mobilní prohlížení.

Jaké jsou nejlepší aplikace pro nahrávání okamžitých fotografií na Instagram?

Jedním z nejběžnějších způsobů vzájemné interakce uživatelů této oblíbené sociální sítě jsou fotografie. Která musí mít extrémní kvalitu, aby byla vizuálně atraktivní, a aby tomu tak bylo, používají jiné aplikace. Proto vám nyní ukážeme, které jsou nejlepší nástroje, které vám to umožní nahrát okamžité fotografie na instagram.

žlab

První možností, kterou vám představujeme, je Flume, aplikace pro zařízení MacOS, která vám kromě mnoha dalších funkcí umožní, které má. Nahrajte okamžité fotografie na svůj profil na Instagramu nebo do příspěvků snadno a rychle. Nemluvě o různých možnostech úprav, které vám tato všestranná aplikace umožňuje.

smazat instagram mobilního notebooku

Uplety

Nyní, pokud chcete používat jednodušší a funkčnější aplikaci k nahrávání okamžitých fotografií z vašeho Macu, měli byste použít Uplet. S touto aplikací budete mít možnost sdílejte požadované fotografie jediným kliknutím myši a to bez ztráty kvality vašich fotografií. Je to vynikající možnost, kterou si můžete stáhnout a která vám také pomůže sdílet videa na sociální síti.

Instagram a podnikání

Existuje mnoho uživatelů, kteří sdílet své zkušenosti s vašimi produkty nebo službami. Instagram je nejlepší sociální síť, pokud jde o podnikání tím, že zveřejníte fotografii nebo video, na kterém již poznáte produkt, který chcete prodat. Mít publikum je zásadní a můžete toho dosáhnout pomocí bezplatné reklamy na Instagramu.

Další z způsob, jak přilákat více lidí, je vytvářet dobré příspěvky, pokud si v případě, že si myslíte, že budete přes den v nějaké okupaci nebo něco dělat z domova, můžete si vybrat možnost naplánovat si příspěvky na Instagram zdarma a rychle. Je nezbytné, abyste věděli, že udržování dobrého rytmu ve vašich publikacích zvyšuje vaše statistiky a tím i sledující a návštěvy vašeho profilu.

Je dobré podotknout, že další dobrou volbou pro firmy je možnost umístění, pokud synchronizujeme při nahrávání fotografie našeho produktu s naší polohou, dosáhneme toho, že lidé, kteří patří do stejné oblasti, navštíví náš profil. Navíc není nutné mít naši aplikaci staženou do telefonu, pokud si to přejeme, můžeme k ní přistupovat z počítače.

potenciál Instagram pro růst vašeho podnikání je velký, jen je třeba věnovat velkou pozornost obsahu, který zveřejňujete, s ohledem na mnoho faktorů. No a tímto způsobem dosáhnete úspěšného a docela lukrativního obchodního profilu vaší společnosti.