Saltar al contenido

Jak se přihlásit do Facebook Messengeru z PC, Androidu nebo iPhonu

25 de julio de 2022

Dnes Facebook je celosvětově jednou z nejpoužívanějších aplikací. Díky tomu můžeme na této sociální síti pro její oblíbenost najít většinu našich známých.

Tato aplikace nám umožňuje komunikovat s našimi přáteli na Facebooku, aniž bychom se museli přihlašovat do uvedené sociální sítě. Proto při této příležitosti objasníme vaše pochybnosti a také vám je řekneme jak se můžete přihlásit do facebookového messengeru z PC a z mobilu (Android nebo iPhone).

Jaké služby nabízí aplikace Messenger?

Facebook Messenger nabízí instant messaging, který vám umožňuje mít přímý kontakt se svými přáteli a rodinou prostřednictvím chatu, ke kterému máte přístup z různých zařízení. Poskytuje vám nejen možnost chatovat, ale také volat, vytvářet skupiny, vyměňovat si obrázky, nálepky, upravovat chat podle svých představ a mnoho dalších možností.

Velkou výhodou, kterou Facebook Messenger nabízí, je to k aplikaci můžete přistupovat bez otevření Facebooku. Jinými slovy, tato aplikace funguje nezávisle, když si ji stáhnete, buď proto, že ji nainstalujete do zařízení, nebo jednoduše proto, že k ní přistupujete z prohlížeče.

Co musím udělat, abych se bezpečně přihlásil do svých zařízení?

Chcete-li se přihlásit nejbezpečnějším způsobem, musíte vzít v úvahu určité aspekty, pokud nechcete mít potíže s pokusy o obnovení účtu poté, co byl odcizen. Jedním z nich je, že byste měli často měnit hesloprotože tím bude pro kohokoli mnohem složitější špehovat vaše konverzace nebo vás hackovat.

Pokud svůj účet Facebook Messenger otevřete z různých zařízení, kterým nedůvěřujete, neukládejte své heslo v nich. Pokaždé, když tato zařízení přestanete používat, nezapomeňte se také odhlásit.

Postup pro vstup do Facebook Messengeru

jestli to chceš vědět jaké jsou postupy pro přístup k vašemu účtuměli byste mít na paměti, že se mohou lišit v závislosti na tom, zda chcete vstoupit z webového serveru nebo z mobilní aplikace.

Z webového serveru

Abyste mohli vstoupit z prohlížeče, musíte do vyhledávače Google napsat „Facebook Messenger“. Jakmile jste na webu, musíte do prvního pole zadat svůj e-mail nebo telefonní číslo. Do druhého pole musíte zadat své heslo a poté kliknout na „přihlásit se“.

Z mobilní aplikace

Pokud to, co potřebujete, je přístup k Messengeru z mobilu; první věc, kterou byste měli udělat, je stáhněte si aplikaci do zařízení ve kterém ji chcete používat, můžete to udělat jednoduše ze systému Android nebo iOS vyhledáním aplikace v obchodě s aplikacemi telefonu.

stáhnout messenger

Dalším krokem je přihlaste se zadáním svého e-mailu nebo telefonního čísla, za kterým následuje heslo. Pokud však máte aplikaci Facebook staženou na stejném zařízení s otevřeným účtem, zobrazí se vám možnost automatického přihlášení do Messengeru.

Je možné používat Messenger bez účtu na Facebooku?

Když si vytvoříte účet na Facebooku, musíte mít přístup k Messengeru, abyste mohli chatovat se svými přáteli. Pokud však nechcete účet na Facebooku, ale chcete účet Messenger, nebude to problém. Messenger je aplikace do jisté míry nezávislá na Facebooku, pokud jde o registraci, proto možná budete moci vytvořit účet v aplikaci, aniž byste měli účet na Facebooku.

Chcete-li se přihlásit do Messengeru bez použití pouze účtu na Facebooku musíte se zaregistrovat pomocí svého telefonního čísla. I když jste z nějakého důvodu svůj Facebook účet zavřeli nebo deaktivovali, nic se neděje, protože Messenger můžete nadále používat díky propojení účtu s vaším telefonním číslem.