Saltar al contenido

Jak se přihlásit a stát se členem MiTelePlus Jaká je cena?

12 de agosto de 2022

MiTelePlus nabízí nepřetržitý multimediální obsah a nejlepší programy s exkluzivními seriály, kanály, filmy a dokumenty. Proces přihlášení k odběru této platformy je velmi jednoduchý, a proto vás zveme k přečtení tohoto článku, se kterým se to naučíte Jak se přihlásit a stát se členem MiTelePlus Jaká je cena?

MiTelePlus pro milovníky fotbalu

MiTelePlus je platforma pro přehrávání obsahu vytvořená společností Mediaset. Jedná se o placenou službu, která nabízí exkluzivní seriály a programy, jak se to stane, když si aktivujete Netflix. Kromě toho MiTelePlus vysílá poslední fotbalové sezóny pro vyznavače této disciplíny.

Existuje možnost MiTele pro zobrazení všech kanálů Telecinco z oficiálních webových stránek MiTele. Najdete tam seriály, televizní pořady a dokumenty. Na druhou stranu je nabízeno placené předplatné MiTelePlus, jehož prostřednictvím můžete vidět exkluzivní obsah platformy.

Jak se přihlásit a stát se členem MiTelePlus Jaká je cena?

Chcete-li se přihlásit a stát se členem MiTelePlus, musíte mít připojení k internetu a postupovat podle každého z kroků, které vysvětlíme níže.

Vstupte na web MiTele

V první řadě potřebujete přístup na webovou stránku Předplatné MiTele. Zde musíte stisknout volbu „Staňte se plusem“, kterou najdete v levé horní části okna.

Zaregistrujte se na platformě

Klikněte na „Další informace“ a vyberte možnost „pro vás“ nebo „dárek“. Poté se přihlaste pomocí a účet mediaset a pokud jej ještě nemáte, musíte se na platformě zaregistrovat. Chcete-li tak učinit, zadejte své osobní a bankovní údaje.

Jaká je cena MiTelePlus?

Níže uvádíme všechny plány nabízené MiTelePlus Fútbol. Jednou z možností předplatného je MiTelePlus Basic jehož cena je 3 EUR měsíčně stejně jako MiTelePlus International. MiTelePlus roční základní je nabízen za 30 EUR ročně.

MiTelePlus Basic

MiTelePlus Basic zahrnuje exkluzivní kanály Mediaset. Obsahuje mimo jiné sítě Telecinco, Cuatro, FDF, Energy, Be Mad. Kromě toho mohou uživatelé přistupovat k programům bez reklamy, s HD obrázky, offline stahováním a přístupem k seriálům, filmům, dokumentům a televizním pořadům.

Kde lze MiTelePlus vidět?

MiTelePlus je k dispozici pro mobilní zařízení Android a iOS, počítače se systémem Windows nebo MacOS, chytré televizory nebo jakýkoli tablet. Základním požadavkem je stabilní připojení k internetu a aktualizace softwaru Smart TV.

Pokud chcete používat MiTelePlus na svém počítači, musíte vstoupit na web MiTele. Pokud však dáváte přednost používání chytré televize, musíte stáhněte si aplikaci platformy pro přenos obsahu MiTelePlus.

Použijte ChromeCast

Také si můžete vybrat použijte chromový odlitek pro přístup k platformě MiTelePlus z televizoru. Pomocí nástroje ChromeCast můžete připojit síť Wi-Fi k chytré televizi. Chcete-li toho dosáhnout, musí být mobilní zařízení spárováno se zařízením ChromeCast. K provedení tohoto postupu je třeba stáhnout aplikaci ChromeCast.

stará televize

Následně je nutné stáhnout soubor Aplikace MiTelePlus pro Android nebo pro iPhone. Uživatel musí vstoupit na web MiTelePlus a vybrat si obsah, který chce na televizoru vysílat. Pomocí ikony ChromeCast můžete odesílat obsah přímo do zařízení ChromeCast.

Mohu sledovat MiTelePlus zdarma?

Nelze získat přístup služby nabízené společností MiTelePlus zdarma. Existují pouze platební plány. Uživatelé však mohou vstoupit na web MiTelePlus a sledovat některé programy, které platforma vysílá živě nebo odložený, musí však sledovat také reklamu.

Vyplatí se předplatit MiTelePlus?

Pro fotbalové fanoušky je MiTelePlus vynikající alternativou, která jim umožní přístup k nejnovějším sezónám LaLigy. Kromě toho, cenu vašich plánů jsou nižší ve srovnání s jinými společnostmi, jako je Orange nebo Movistar +.