Saltar al contenido

Jak se potápět a plavat v GTA 5? Dokážete se v Grand Theft Auto 5 potápět donekonečna?

12 de agosto de 2022

Region Los Santos je tak rozlehlý, že jistě budete se muset potápět a plavat GTA 5 pokud chcete odhalit všechna jeho tajemství. Ostatně, inspirováno kalifornským regionem, ve městě a okolí není nouze o velké vodní plochy.

Nyní, budete muset udělat něco konkrétního, abyste získali přístup k této schopnosti? Jsou vyžadovány určité podmínky? Jak dlouho můžeš být ve vodě? Je čas to zjistit.

Potápění a plavání v GTA 5

S tolika vodou kolem vás na plážích a docích, stejně jako jezerech a řekách, dříve nebo později do jednoho z nich spadnete. Pokud se obáváte, že se kvůli tomu některá z vašich postav utopí, můžete být v klidu. Jakmile hladina vody překročí výšku postavy, postava začne automaticky plavat. Nepotřebujete žádné další vybavení ani se nemusíte učit žádné dovednosti.

Můžete se dokonce zkusit ponořit a prozkoumat hlubiny, protože ani v tomto ohledu Rockstar nešetřil na detailech. Zde najdete vše od vraků lodí a potopené vrtulníky k nějakému jinému pokladu. Nebezpečí však nepominulo jen proto, že jste se vzdálili z hektického města, voda skrývá svá vlastní rizika a jsou následující:

Kyslík

Jakmile budete ve vodě a rozhodnete se na chvíli potápět a plavat v GTA 5, objeví se ten příšerný modrý pruh. Je Nachází se vedle life baru a označuje, jak dlouho může postava, kterou ovládáte, zadržet dech.

Jak se potápíte, tato lišta se začne pomalu vyprazdňovat, což signalizuje, kolik kyslíku vám zbývá. Jakmile dosáhne nuly, začne se životnost rychle vypouštět. protože vaše postava se bude prostě topit. V takových případech se musíte vrátit na hladinu a popadnout dech.

I když byste si ho neměli pořizovat předem, pokud můžete trénovat plavecké dovednosti v bazénu. To zvýší vaši rychlost a umožní vám déle zadržet dech, což je neuvěřitelně užitečné.

nepřátelská stvoření

Pokud se ocitnete v moři, neváhejte, dříve nebo později najdete žraloka s neoriginálními nápady. Pro toto a jakékoli jiné stvoření, které potkáte svůj nůž budete mít pouze ve vodě. V tomto okamžiku bude vaše schopnost rozhodující, abyste se dostali ven živí.

Jak dostat nekonečný kyslík k potápění a plavání v GTA 5?

Pokud jde o tajemství oceánu, ujišťuji vás, že je toho hodně co objevovat, ale rychlé ponory k tomu možná nestačí. Potřeboval bys něco jiného, ​​pokud chceš přijít na kloub věci, nejlepší je mít potápěčský oblek.

Naštěstí pro vás existuje! Někteří hráči naznačují, že to může být nějaký druh závady, ale jiní tvrdí, že to byl záměr. Bez ohledu na důvod jej můžete snadno získat a využít jej pro potápění a plavání v GTA 5.

kameny mořský muž

Stačí zamířit do doků na jižní straně ostrova. Tam, v jednom z nejodlehlejších koutů, najdete zelenou loď, jejíž model je ideální pro rychlé a lehké nájezdy.

Pokud na něm pojedete a vezmete ho na moře, když skočíte do vody, automaticky se objevíte s potápěčským oblekem. To nezlepší vaše dovednosti v potápění, ale se svým nekonečným kyslíkem vám umožní být ponořeni tak dlouho, jak budete chtít.

Další možností, jak dosáhnout stejného výsledku, je vydat se na sever, po levé straně ostrova. Najdete tam přístaviště s podivnou žlutou ponorkou, která ji používá stejně jako loď dává svému nositeli automatický potápěčský oblek.

S tím už neexistují žádné výmluvy, nyní jste definitivně připraveni dostat se do hlubin obrovského oceánu a objevit všechna jeho tajemství. Na co čekáte?

Další schopností, která vám velmi pomůže, abyste mohli loupeže zvěčnit, bude schopnost být neviditelný. Další neznámou, kterou můžete během hry najít je, jak otevřít padák, tuto dovednost budete potřebovat, když se chystáte skočit.

Ať už máte konzoli Xbox, PlayStation nebo hrajete z počítače s GTA5, máte možnost hrát online s ostatními hráči. Jakmile hru dokončíte, nezapomeňte ji uložit, abyste nepřišli o pokrok, který jste ten den udělali.