Saltar al contenido

Jak se odhlásit z Xboxu ze všech mých zařízení – všechny modely

17 de julio de 2022

Když máte účet Microsoft, můžete se přihlásit z různých zařízení, to vše dělají uživatelé, aby byly informace o jejich účtu synchronizovány. Tento článek vysvětlí, co dělat, pokud se potřebujete odhlásit z Xboxu na více než jednom zařízení.

Má na tom význam série Xbox, kterou mám?

v době odhlásit se na zařízeních, Nezáleží na tom, jaký typ série Xbox hráč má, protože si ji může vyrobit z jakékoli konzole, kterou chtějí. K nepohodlí dochází, když máte relaci otevřenou na několika zařízeních současně s účtem Microsoft a z bezpečnostních důvodů chcete relaci ukončit.

U všech herních konzolí se vyskytují nějaké nepříjemnosti nebo chyby, například u Xboxu se mnozí setkali s chybou při rychlém otevření svých her a ještě se to podařilo opravit. Co je v tomto případě třeba udělat? Nejběžnější věcí v těchto případech je změnit heslo.

Typ Xbox Series, který se používá k odhlášení ze zařízení, přesto není důležitý. Je pouze nutné dodržovat určité kroky, které uživateli pomohou k tomu, aby jeho relace mohla být uzavřena a nikdo jiný se k ní nedostal.

Jak zjistím, na kterých zařízeních jsem přihlášen?

Po použití jiné konzole než obvykle je velmi pravděpodobné, že když se znovu přihlásíte, objeví se vyskakovací okno se zprávou jako: Odhlásili jste se jinde. Pokud se toto vyskakovací okno nezobrazí, je velmi pravděpodobné, že relace zůstala otevřená na jiných zařízeních. To oznámení je může dát jistotu že zasedání bylo naposledy uzavřeno.

Nyní, abyste se odhlásili z konzole Xbox, musíte provést řadu kroků, to vše bude záviset na tom, kde se chcete odhlásit, zda z nastavení nebo z nastavení společnosti Microsoft.

Přechod do nastavení konzole Xbox

Při přístupu k nastavení konzole Xbox kliknutím na tlačítko Xbox otevřete průvodce a vyberte profil, poté klikněte na systém a nakonec stačí kliknout na odhlásit se.

ovladač pro xbox

V nastavení Microsoft

V případě, že chcete konzoli zavřít z nastavení Microsoftu, je tento proces pro uživatele o něco delší. Nejprve musí uživatel vstoupit na stránku společnosti Microsoft, Je nutné přistupovat z konkrétního zařízení? Ne, lze k němu přistupovat z počítače nebo z mobilního telefonu, abyste se mohli přihlásit pomocí účtu.

Poté musí být uživatel lokalizován v řadě, kde je slovo ‘zařízení’ hned po kliknutí na dané místo vyskočí okno, ze kterého si můžete vybrat, na kterém zařízení se chcete z Xbox série odhlásit.

tam musí klikněte na řádek ‘zobrazit podrobnosti’a poté musí být přístupný ten, který říká ‘spravovat’. Nakonec, co je třeba udělat, je vybrat řádek, kde je napsáno ‘odstranit konzolu’. Pomocí této řady provedených kroků můžete zcela odpojit a relace bude uzavřena.

Pokud celý tento proces nepomůže k odhlášení z Xboxu a ani změna hesla nepomůže, pak je třeba udělat něco trochu hlubšího. Přihlásíte se do Outlooku, přejdete do nastavení na horní liště a kliknete na sekci: zobrazit všechna nastavení Outlooku.

Odtud to musí vstoupit sekce „Obecné“. a poté v „mobilních zařízeních“. Pomocí této série kroků se zobrazí okno, které ukáže, jak se odhlásit ze zařízení, kde je otevřeno.

Mohu se tímto způsobem znovu přihlásit tam, kde jsem se odhlásil?

Poté, co se konečně podařilo ukončit relaci na zařízeních, na kterých byla otevřena, vyvstává otázka, zda je možné znovu zahájit relaci na stejném místě, nebo zda je navždy zakázána. Odpověď zní, že se můžete přihlásit na stejném místě, kde jste se odhlásili naposledy. Jen je důležité nezapomenout se odhlásit nemít stejný problém příště.