Saltar al contenido

Jak sdílet a posílat písničky nebo plnou hudbu na Facebooku

6 de agosto de 2022

Sociální síť Facebook se stala oknem, přes které máme přímý přístup naši přátelé, příbuzní a známí. A je to tím, že se stala oblíbenou všech, protože jejím prostřednictvím lze sdílet velké množství obsahu. Ale představujeme si, že jste nevěděli, že můžete také sdílejte a posílejte skladby nebo celou hudbu na Facebooku.

Pokud, jak slyšíte, nemluvíme o fotkách, videích, popř zvukové zprávy, mluvíme o kompletních skladbách, o té, která právě hraje a kterou chcete sdílet se svými přáteli. Ačkoli se to může zdát jako poněkud obtížná operace, říkáme vám, že je to přesně naopak a nabídneme vám různé způsoby, jak to provést.

Neměli bychom být překvapeni, že tato sociální síť zahrnuje ve své platformě sílu sdílet hudbu nebo písně kompletní. Od té doby zavádí nové způsoby interakce s přáteli. A jeden z nich se vám může zdát velmi zajímavý a spočívá ve sdílení videa a jeho bezplatné propagaci.

Jak sdílet a posílat písničky nebo plnou hudbu na Facebooku

Platforma přidala novou funkci s názvem Aktualizovat zprávy z Facebook a jeho prostřednictvím můžete nahrát aktualizaci novinek svých přátel. Jakýkoli typ přílohy, ale jak to uděláme, je to velmi snadné, stačí zkopírovat adresu URL skladby, kterou chcete sdílet, a vložit ji, to je vše.

Je to tak snadné a rychlé, měli byste vědět, že aktualizace zpráv není váš aktuální profil, ale obrazovka, kterou můžete vidět po přihlášení na Facebook. Jeho použití je tak snadné, že pokud chcete, můžete publikovat hudební videa, můžete je vyhledávat na místech jako DailyMotion nebo YouTube.

Ne vždy ale na těchto stránkách najdete skladbu, kterou chcete sdílet se svými přáteli, protože není k dispozici jako zvukový soubor. Ale stejným způsobem s nimi můžete sdílet skladbu, kterou chcete. A jak to uděláme, velmi jednoduché, budeme k tomu muset napsat aktualizaci stavu píseň.

Co musíme udělat, je jít do aktualizovat novinek z Facebooku a vytvoříme status. V tomto stavu uvedeme název skladby. Velmi jednoduchým příkladem je napsat „už jste slyšeli novou píseň Madonny s názvem….“ A je to. Nyní vaši přátelé budou vědět, že se vám tato píseň líbí, a mohou ji sami vyhledat.

Různé způsoby sdílení a odesílání skladeb nebo kompletní hudby na Facebooku

Taky Facebook obsahuje novou funkci To se mi líbí, takže můžete sdílet skladby nebo hudbu, stejně jako když sdílíte obrázky se všemi svými přáteli. Chcete-li použít tuto funkci, stačí do vyhledávacího pole napsat název skladby nebo interpreta, který píseň zpívá, zadat stránku a kliknout na To se mi líbí.

Když to uděláte, vaši přátelé okamžitě obdrží oznámení o aktualizaci Co je nového, které vám řekne, že se vám líbí nějaký umělec. Tuto možnost můžete implementovat také do jakékoli skladby, která je zveřejněna na Facebooku. Stačí kliknout na možnost líbí se mi to umístěn pod zveřejněnou skladbou.

Další způsob, jak to udělat, ale měli byste to vědět, protože je to jeden z nejtradičnějších způsobů, jak to udělat, je prostřednictvím zprávy. Pokud přejdete do schránky, můžete velmi snadno připojit video nebo zvukový soubor. Musíte hledat adresa URL umělce nebo skladbu, kterou chcete sdílet.

celé písničky na facebooku

Možná nenajdete přesnou adresu, v tom případě pošlete příteli zpráva se jménem interpreta a písní. Tímto způsobem se dostane ke zprávě a provede vyhledání této skladby. Další vysoce doporučený způsob, jak toho dosáhnout, je prostřednictvím Facebookové zdi.

Zde stačí vložit URL do zprávy a poslat ji konkrétnímu příteli, uvědomíte si různé způsoby, které existují sdílejte a posílejte skladby nebo celou hudbu na Facebooku.