Saltar al contenido

Jak rezervovat produkty v rámci Wallapop? – Prodejci a kupující

14 de julio de 2022

V současné době žijeme ve společnosti s konzumní kulturou, která se věnuje nákupu a nákupu věcí, které se často ani nepoužívají. Abyste se vyhnuli hromadění mnoha nevyužitých předmětů v domě, můžete na Wallapop prodat nebo koupit věci z druhé ruky. Pokud jste ještě neměli možnost prožít tento zážitek a rezervovat produktZde vám ukážeme, co potřebujete vědět.

Jaký je postup při rezervaci produktu v tomto obchodě?

Wallapop je platforma, kterou si můžete stáhnout do telefonu a prodávat nebo nakupovat použité produkty online. V něm můžete získat širokou škálu článků, které jsou klasifikovány podle kategorií.

Tato společnost španělského původu, která se rozšířila do dalších zeměpisných šířek, nabízí svým uživatelům příležitost vydělávat peníze navíc prodejem produktů že se již nepoužívají a jsou v dobrém stavu. Na druhou stranu mohou zákazníci v obchodech získat určité položky, které jsou dražší.

Pokud s používáním této aplikace teprve začínáte, měli byste vědět, že platforma má určitá pravidla týkající se produktů, které můžete nebo nemůžete prodávat, takže před nabídkou článku by bylo dobré, abyste si přečetli obsah, který je povolen zveřejněno.

Také byste to měli vědět Wallapop je velmi univerzální a nabízí vám různé formy plateb, které jsou bezpečné pro prodávajícího i kupujícího. Tímto způsobem budete oba spokojeni s transakcí, kterou jste právě provedli.

Nyní, pokud máte pochybnosti o vyjednávání s jiným uživatelem, je to pochopitelné, protože v dnešní době se mnoho lidí skrývá za počítačem, aby dělali nešvary. Ve Wallapop však můžete odhalit profily, které jsou falešné, abyste se vyhnuli podvodu.

A pokud je produkt, o který máte zájem, mimo vaši lokalitu, můžete si pomocí stejné aplikace vypočítat náklady na dopravu podle hmotnosti produktu. abyste měli jistotu, že můžete zaplatit všechny výdaje koupit to vygenerovat.

být kupujícím

Při procházení aplikace můžete narazit na určité produkty, které mohou upoutat vaši pozornost, nebo je jednoduše v obchodě konkrétně hledáte. Pokud je jeden z těchto produktů vaším frustrovaným snem, můžete zahájit vyjednávání.

Ve Wallapop je systém sekcí, který vám umožňuje rezervovat produkt, zatímco zúčastnění dokončí obchod. To vám musí být jasné Jako kupující nemáte možnost si produkt rezervovat.

jak rezervovat na wallapop

Během rozhovoru s prodejcem můžete ukázat skutečný zájem o získání položky, učinit na ni nabídku a výslovně prodejci sdělit, že chcete, aby byla položka rezervována pro vás, protože nechcete, aby někdo jiný koupit.

Pokud prodejce usoudí, že jednáte vážně, může vzít váš požadavek v úvahu a produkt zarezervovat. Něco, co byste měli zvážit, je to někdy může prodejci trvat několik dní, než odpoví.

Pokud jste prodejce

V případě, že nabízíte produkt a máte zájem o kupujícího, prostřednictvím chatu si budou moci vyměnit pozici každého z nich. Jako prodejce jste to vy, kdo určuje prodejní cenu a dodací podmínky.

Něco, co byste měli mít na paměti, je, že produkt, který nabízíte, je v nejlepších možných podmínkách, takže na konci prodeje mít dobré skóre ve své pověsti prodejce.

Nyní, pokud máte produkt ve slevě a kupující má zájem, může vás požádat, abyste mu tuto položku zarezervovali. Je to způsob, jak zajistit, že nebudete obchodovat se stejným produktem s jinou osobou a že priorita prodeje bude pro něj.

nakupování na wallapop

Navíc, když systém zjistí, že existuje rezervovaný produkt, nebude jej dále inzerovat, aby ostatní kupující nebyli v pokušení zahájit s vámi jednání. Nejdůležitější na tomto kroku je to pouze prodejce má právo rezervovat produkt.

K tomu musíte vyhledat reklamu svého produktu a vedle ní uvidíte tlačítko Rezervovat. Jeho stisknutím tento produkt změní svůj stav.

Jak uděláte nabídku na produkt na Wallapop?

Vytvoření nabídky na Wallapop je velmi jednoduché, první věc, kterou byste měli udělat, je vyhledat položku, o kterou máte zájem. K tomu můžete vyhledávat v kategoriích a filtrovat možnosti podle ceny a místa, kde se produkt nachází. To aplikaci umožní provádět konkrétnější vyhledávání.

Poté, když se objeví výsledky, musíte si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a přečíst si celý popis, který prodejce umístil. To zahrnuje náklady a způsob dopravy. Pokud jste s těmito informacemi spokojeni, můžete otevřít chat a zahájit konverzaci s prodejcem.

V tomto chatu si můžete ujasnit pochybnosti a vyjednat cenu, pokud to prodejce dovolí. Pokud oba souhlasíte s podmínkami, stačí kliknout na koupit hned a automaticky budete muset vyplnit přepravní formulář.

provádět rezervace na wallapop

Jaké platební metody jsou přijímány na Wallapop?

Přestože na Wallapop existuje několik možností platby, dvě nejoblíbenější jsou: hotovost, když použijete tuto metodu musíte vzít v úvahu původ prodejce a jeho umístění, protože pokud žijí poblíž, můžete si koupit stav produktu, když vám je doručen. Na druhou stranu, pokud osoba bydlí daleko, můžete platit kreditní kartou, k tomu si musíte spočítat náklady na dopravu a ověřit svou identitu v aplikaci.

Jaké způsoby dopravy jsou k dispozici v tomto obchodě?

Existuje několik způsobů dopravy, které jsou k dispozici. Jedním z nich je osobní předání. Je velmi funkční, když oba bydlí ve stejné lokalitě a produkt prochází přímo mezi zájemci. Druhá cesta je přes přepravní agentury, které budou mít na starosti doručení balíku.