Saltar al contenido

Jak restartovat nebo obnovit tovární nastavení přehrávače Roku bez kontroly

27 de agosto de 2022

Při této příležitosti budeme hovořit o výrobcích přehrávače médií pro streamování filmů z Roku; s cílem nabídnout uživatelům, kteří tuto TV službu mají. Některá opatření a řešení lze provést, když dálkové ovládání není po ruce nebo v případě, že došlo k jeho poškození.

Zůstaňte s námi, abyste se naučili řešení, která můžete provádět se svým přehrávač roku jej restartovat nebo obnovit tovární nastavení; a je opět jako nový bez problému.

Roku má problémy, co mám dělat?

Někdy se zařízení chová jinak, než na jaké jsme uzpůsobeni, nebo prostě nereaguje na příkazy, které jsou nařízeny nebo nemůžeme Roku připojit k WiFi bez dálkového ovládání. Ať už jde o technický detail s naším dálkovým ovládáním nebo o roku zařízenímůže to být také problém s kompatibilitou aplikací.

Tyto nepříjemnosti mohou být frustrující, jakmile se objeví a nevědět, co dělat, aby se tyto problémy vyřešily při jeho používání, situaci zhoršuje. Naštěstí, existují řešení pro tyto problémy s vysokou úrovní účinnosti; v případech, kdy má naše zařízení při používání poruchy, které podrobně popíšeme níže:

Restart systému bez ovládání Roku

Nejprve se doporučuje mít svůj Roku propojený s Alexou, abyste jej mohli snadno restartovat. Pokud jej nemáte, musíte provést následující:

  • Pokračujte v vypnutí televizoru, poté zapněte přehrávač Roku a vyhledejte a mírně zapuštěné tlačítko s nápisem ‘Reset’ (resetovat) na zadní nebo spodní straně přehrávače.
  • Narovnejte kancelářskou sponku a jemně, ale pevně zatlačte na tlačítko (přitom musíte být opatrní, protože po 15 sekundách se zařízení vrátí do továrního nastavení), v takovém případě stiskněte tlačítko po dobu 20 sekund. mít zpět tovární zařízení.

ovládání zařízení roku

  • Před opětovným zapnutím televizoru podržte klip stisknutý po dobu 5 až 10 sekund. Jakmile počítání skončí, vyjměte klip a zapněte televizor.
  • V tomto okamžiku budete mít přehrávač restartován a žádný problém, ale pokud je tomu naopak.
  • Poté odpojte přehrávač z elektrické zásuvky nechte jej odpojený po dobu 30 sekund a po uplynutí této doby znovu připojte zařízení Roku a počkejte, až se automaticky restartuje.

Resetujte pomocí dálkového ovladače

  • Nyní se podívejme, jak na dálkovém ovladači Roku stisknete tlačítko „Domů“, což je symbolizováno ikona bílého domu na černém pozadíkterý se nachází v pravé horní části ovladače.
  • Budete pokračovat v procházení nastavení pomocí směrových tlačítek umístěných ve středu dálkového ovladače s fialovým zbarvením a stisknutím tlačítka „OK“ můžete procházet seznamem možností.
  • Nyní přejděte na „Systém“ a vyberte „Pokročilé systémové nastavení‘ Pokračujte v rolování, dokud nenajdete možnost s názvem ‘Factory Reset’.
  • Jakmile to uděláte, vyberte možnost „Obnovit vše do továrního nastavení“ a postupujte podle pokynů na obrazovce televizoru, k tomu musíte zadat kód, který se zobrazí na obrazovce, aby bylo zřejmé, že tyto možnosti nevybíráte omylem.
  • Pokud ne, můžete zkontrolovat, zda je vaše zařízení skutečně Roku Express, které je třeba restartovat jiným způsobem.

Tímto způsobem budeme mít naše zařízení restartované a připravené k opětovné konfiguraci s našimi uživatelskými a oblíbenými odběry streamování.