Saltar al contenido
LG

Jak resetovat nebo obnovit zamčený telefon LG do továrního nastavení?

21 de agosto de 2022

Vítejte, dnes vás to naučíme jak resetovat nebo obnovit zamčený telefon LG do továrního nastavení. Pokud jste zapomněli odemykací sekvenci a záložní PIN, jediným způsobem, jak obnovit používání zařízení, je tato metoda.

I když způsob, který vám vysvětlíme, je spolehlivý a máte také možnost odemknout telefon PINem nebo vzorem bez ztráty informací.

Je důležité, abyste věděli, že pokud provedete reset nebo tovární nastavení, všechny informace obsažené v interním úložišti Budou smazány. Ale co když naše LG je uzamčeno a nejde nám to z nastavení?

Chcete-li resetovat nebo obnovit můj LG z bootování nebo Hard Reset, musíte vypnout své mobilní zařízení a vyjmout obě paměťové karty, tedy SD a SIM.

Poté musíte společně stisknout kombinaci kláves, abyste zahájili tvrdý reset. Bude záležet výhradně na modelu, který máte, včetně operačního systému Android. Protože operační systém Android má několik verzí, každá má specifické vlastnosti.

Konkrétní postup pro váš model najdete na webu LG stažením rozšířené uživatelské příručky. Dále vám ukážeme některé z nejběžnějších.

U všech z nich, jakmile stisknete klávesy, musíte použít Tlačítka hlasitosti (+) a (-) pro procházení možnostmi a vypínač pro potvrzení. Umístěte se na Obnovení továrních dat, poté na Pokračovat v restartu a nakonec na Ano. Počkejte na dokončení procesu a můžete jej začít používat.

Jak resetovat nebo resetovat můj LG při spuštění – Poslední modely

Resetujte modely G3, G4, Flex, Flex 2, Magna, Spirit, G Pad

Musíte vypnout zařízení a vyjmout karty SD a SIM, jak je uvedeno výše. Poté stiskněte současně tlačítka:

Zapnutí/vypnutí + hlasitost (–)

Poté uvolněte pouze tlačítko zapnutí/vypnutí a znovu jej stiskněte, dokud se obrazovka vašeho LG nerozsvítí.

Modely s fyzickým středovým tlačítkem (Optimus Generation)

Stiskněte tlačítka současně Napájení + Hlasitost (-) + Domů. Počkejte, až se obrazovka zapne, a proveďte Hard Reset, jak jsme zmínili na začátku.

LG L5 a podobné

Současně stiskněte tlačítka Hlasitost (-) + Zapnutí/vypnutí. Počkejte, až se rozsvítí spodní část obrazovky, a stiskněte tlačítko Domů, dokud nezačne proces resetování.

LG L5 II a podobné

V tomto případě musíte použít následující kombinaci kláves:

Hlasitost (+) + Hlasitost (-) + Domů. Poté stiskněte klávesu Zapnuto vypnuto. Poté musíte znovu stisknout tlačítka. Hlasitost (+) + Hlasitost (-) + Domů dokud se obrazovka nerozsvítí a neproveďte reset.

LG L5 II Dual, L9 a podobné

A konečně, pokud máte tyto modely LG, kombinace kláves bude následující: Zapnutí/vypnutí + Hlasitost (-) + Domů.

bílý telefon lg

Jak resetovat nebo resetovat můj LG při spuštění. staré modely

LG Optimus 4XHD

Použijte kombinaci Hlasitost (-) + Zapnutí/Vypnutí dokud neuvidíte logo LG. V tomto případě byste neměli dělat nic jiného.

LG Optimus černý

stiskněte k sobě Zapnutí/vypnutí + Tlačítko hlasitosti (-) + G. Tato poslední klávesa se nachází na levé straně mobilu, pod tlačítky hlasitosti. Musíte je držet stisknuté, dokud neuvidíte obrazovku resetování.

LG Optimus 3D P920

U tohoto modelu stiskněte klávesy Hlasitost (-) + 3D tlačítko + zapnutí/vypnutí. Když se obrazovka zapne, stačí uvolnit Zapnuto vypnuto. teď uvidíš Vymazat data/obnovit tovární nastavení. Poté vám zobrazí nabídku pro každou obrazovku.

Vybrat Potvrďte vymazání veškerých uživatelských dat? TOTO NELZE VRÁTIT > Ano – smazat všechna uživatelská data > Restartovat systém nyní.

LG Optimus 2X P990

stiskněte klávesy Zapnutí/vypnutí + hlasitost (-) po dobu deseti sekund. Proces resetování se provede automaticky sám.

LG Optimus One P500

Zapnutí/vypnutí + Domů + Hlasitost (-) po dobu deseti sekund. Neměl bys dělat nic jiného.

LG Optimus Me P350

Hovor + Hlasitost (-) + Zavěsit/zapnout/vypnout po dobu deseti sekund nebo dokud neuvidíte zapnutí obrazovky. Spustí se pouze tovární reset.

LG Optimus Chic E720

Zapnutí/vypnutí + Hlasitost (+) + Hlasitost (-) dokud se obrazovka nerozsvítí.

LG Optimus PRADA 3.0 P940

Zapnutí/vypnutí + Fotoaparát + Hlasitost (-) dokud se obrazovka mobilu nezapne.

Doufáme, že tento návod na jak obnovit nebo resetovat zamčený telefon lg Bylo to pro vás užitečné.

Chcete-li předejít ztrátě všech informací, které máte, doporučujeme před resetováním telefonu vytvořit zálohu dat.