Saltar al contenido

Jak resetovat nebo obnovit zamčené Apple Watch do továrního nastavení

24 de agosto de 2022

Na technologickém trhu existuje mnoho zařízení, ale jen velmi málo z nich nemusí při používání nikdy představovat problémy. To je případ známých Apple Watch, které nám nabízejí několik velmi užitečných funkcí a jedna z nich předvídá možné zablokování našeho zařízení. Proto vám představíme návod, jak se naučit Jak resetovat nebo obnovit zamčené Apple Watch do továrního nastavení?

Ačkoli existují určité aspekty, které souvisí s jeho provozem a rychlostí odezvy jeho aplikací, které je třeba zlepšit. Apple Watch zaznamenaly obrovský úspěch a velké přijetí mezi tisíci uživatelů, kteří je denně používají. A důrazně doporučujeme, abyste to věděli jak resetovat nebo obnovit zamčené Apple Watch do továrního nastavení.

Je to, že všestrannost tohoto zařízení vytvořeného renomovanou společností Apple je obrovská, v předchozím článku. Dokázali jsme vám ukázat velmi jednoduchý způsob, jak vytvořit nebo pořídit snímek obrazovky s tímto novým zařízením.

Jak resetovat nebo obnovit zamčené Apple Watch do továrního nastavení

Postup, který vás naučíme používat, vám bude fungovat nejen v případě, že jste z nějakého důvodu zapomněli odblokovací kód svého Apple Watch. Důrazně se také doporučuje, abyste tuto operaci provedli, pokud vaše zařízení zaznamená neobvyklé problémy. Stejně jako problémy s připojením k iPhone nebo pomalé.

Ale ano, musíte si uvědomit, že pokud provedete tento reset, vaše zařízení zůstane, jako byste jej právě vytáhli z krabice. Když se stane, že jste kód zapomněli, měli byste vědět, že je nemožné uhodnout, který klíč měl. A jediný způsob, jak se můžete znovu spolehnout na své Apple Watch, je resetovat je.

K provedení resetovat, budete mít dvě možnosti a my vám pak řekneme, jaké to jsou. První je, že pokud máte iPhone spárovaný s Apple Watch, můžete to udělat prostřednictvím nabídky svého mobilu. Dalším způsobem, který existuje, je připojení přes nabíjecí kabel k hodinkám.

Ale v případě, že z nějakého důvodu nemáte přístup k nabídce hodin, přejdete na domovskou obrazovku svého iPhone a tam najdete aplikaci Apple Watch. Když jste uvnitř, přejdete do obecné nabídky, mezi možnostmi, které uvidíte, musíte hledat Reset. Poté musíte stisknout tlačítko Vymazat obsah a nastavení Apple Watch.

To v případě, že je v angličtině, pokud je ve španělštině, možnost bude říkat Vymazat obsah a nastavení Apple Watch. Dále budete muset potvrdit reset, můžete být požádáni o kód Apple ID, který musí být spojen s vašimi hodinkami a telefonem. Toto je první způsob, jak resetovat Apple Watch, nyní přejdeme k druhému způsobu.

Další způsob, jak resetovat nebo resetovat zamčené Apple Watch do továrního nastavení

To spočívá v použití kabelu k připojení Apple Watch, měli byste vědět, že telefon není nutné propojovat s hodinkami. Další věcí, kterou uděláte, je připojení hodinek k nabíjení přes kabel. Nyní stiskněte a podržte tlačítko na spodní straně a počkejte, dokud se nezobrazí možnosti SOS a vypnutí.

Poté se chystáte pevně stisknout obrazovku, ta zavibruje a objeví se další možnost Smazat veškerý obsah a nastavení. Tuto možnost vyberete, abyste mohli obnovit Tovární nastavení. Tento proces může trvat odhadem 10 až 15 minut, poté budete moci hodinky znovu spárovat s mobilem.

resetovat Apple Watch

Tímto jednoduchým způsobem jsme vás naučili používat dvě velmi důležité metody k resetování Apple Watch. Je pro vás velmi přínosné vědět, jak využít některé funkce, o kterých se někdy domníváme, že je nikdy nevyužijeme. Proto jsme vám to ukázali v tomto článku jak resetovat nebo obnovit zamčené Apple Watch do továrního nastavení.