Saltar al contenido

Jak provést tvrdý reset nebo resetovat všechny modely Sony Xperia?

14 de julio de 2022

Mobil je nejdůležitější nástroj, který můžete mít, protože jsou osobními asistenty celého světa. Z toho důvodu musíte dozvědět se vše o modelu, který máte, dokonce i to, jak jej úplně smazat. S ohledem na to byl vytvořen tento tutoriál, takže se můžete naučit, jak resetovat všechny modely Sony Xperia.

A je to tak, že nevědět, jak opravit svůj vlastní mobil, je dětská hra, protože každý dospělý nebo profesionál, který si váží sebe sama, dnes musí mít alespoň představu o tom, jak opravit svůj vlastní mobil.

Než začneme s vysvětlením, je třeba říci, že tento průvodce vám pomůže pouze obnovit Xperii, takže pokud chcete resetovat nebo obnovit iPhone, musíte hledat jinde, jak to udělat.

Jak resetovat všechny modely Sony Xperia?

Nyní, abyste přešli přímo k bodu, který vás zajímá a že se můžete naučit, jak rychle resetovat všechny modely Sony Xperia, musíte vědět, že existují dva způsoby, jak toho můžete dosáhnout.

První je z konfigurace vlastního mobilu. Chcete-li to udělat, musíte nejprve přejděte do sekce s názvem „Nabídka“a v něm přejděte na „Nastavení“.

Dále přejděte na možnost nazvanou „Záloha“, odtud přejděte, dokud nenajdete část „Obnovit telefon na tovární nastavení“, uvnitř stiskněte „Obnovit telefon“ a nakonec klikněte na „Odstranit vše“.

Výsledek bude takový všechny informace, které byly ve vašem mobilu, jsou navždy ztraceny, odstranění jakéhokoli problému, který dříve existoval (software), a ponechání paměti zcela prázdné pro použití od 0 (budete dokonce muset znovu zadat svůj e-mail, hesla atd.).

Jako připomenutí, než vše vymažete, vytvořte zálohu se všemi důležitými souboryjako jsou fotografie, hudební alba, informace o aplikaci, mimo jiné, protože tento postup nemá cestu zpět.

Pro vytvoření zálohy máte mnoho možností, můžete použít Sony Companion, nebo jakýkoli program, který funguje jako cloud (můžete také použít PC a vše uložit jako za starých časů).

Objevte tvrdý reset mobilních telefonů Sony Xperia!

Nyní, když víte, jak resetovat všechny modely Sony Xperia z mobilního nastavení, je čas, abyste se to naučili udělejte to, ale z režimu obnovení (Ačkoli to zní složitě, ve skutečnosti je postup stejně snadný jako restartování Samsung Galaxy do továrního režimu).

První věc, kterou musíte udělat, abyste dosáhli tohoto postupu, je vypnout mobil, poté musíte stisknout vypínač a zároveň zvýšit hlasitost. Tato akce způsobí, že telefon zavibruje a zapne se, v tomto okamžiku uvolněte tlačítko napájení a podržte tlačítko hlasitosti stisknuté po dobu alespoň 10 sekund.

smartphone sony xperia

Díky tomu bude mobil znovu vibrovat, ale tentokrát se vypne, což znamená, že postup již byl proveden, nyní stačí zapněte jej a překonfigurujte jej tak, jak jej chcete používat.

Pokud máte zálohu, data se odtud obnoví, pokud si to budete přát, takže se nemusíte bát, že o to, co jste si uložili, přijdete. A voila, s tou poslední věcí, kterou jste viděli, víte vše, co potřebujete, abyste řekli, že jste odborník, pokud jde o resetování všech modelů Sony Xperia.

Takže tady nemáš co dělat, můžete jít a užít si svůj resetovaný mobil. Nicméně vám doporučujeme, abyste zde své znalosti nezastavovali, měli byste si o těchto modelech telefonů vyhledat více věcí, jako například: Jak fungují chytrá sluchátka Sony Xperia?