Saltar al contenido

Jak propojit nebo přidat druhý kanál YouTube ke svému účtu AdSense?

21 de julio de 2022

Propojení kanálu YouTube s účtem AdSense zahrnuje řadu významné peněžní výhody pro majitele účtu.

Tuto strategii výdělku prostřednictvím reklamy dnes youtubeři hojně využívají. Tím získáte další příjem navíc k těm, které již poskytuje plošina pro zpeněžení videí kanálu YouTube

Čím větší je počet účtů nebo kanálů propojených s Google AdSensetím větší je dosažený zisk.

Může to být alternativa, pokud účet ještě nesplňuje požadavky na zpeněžení kanálu YouTube. Nebo jste stále v procesu kontroly a zpeněžení kanálu YouTube.

I když se to může zdát nemožné, můžete mít několik profilů YouTube spojených s tímto reklamním nástrojem, následující text ukazuje, jak toho dosáhnout bez velkých potíží.

Před začátkem

Před zahájením procesu je třeba poznamenat, že musíte mít a Google AdSensekterý lze vytvořit podle kroků uvedených na oficiální stránce.

Umožňuje každému uživateli YouTube, který vlastní kanál nebo jinou stránku, vydělat trochu zisku přidáním reklam do jejich obsahu.

Tyto stopy a náhlá videa, která se objevují ve zhlédnutí, jsou produktem tohoto reklamního nástroje, a jak to má být, snaží se zaujmout co nejvíce diváků.

Proto, aby se zpeněžit nahraná videaje nutné kromě kanálu splnit řadu předpokladů.

Chcete-li tedy propojit další kanál YouTube s kanálem, který již ovládáte, nebo dokonce před přidáním jakéhokoli kanálu do svého účtu AdSense, musíte mít minimální počet sledujících.

A nejen to, musí také nashromáždit řadu hodin Zobrazit v obsahu, který byl nahrán na platformu.

Tímto způsobem můžete pokračovat ve vyplnění žádosti pro komunitu, abyste zjistili, zda máte nárok na zpeněžení videí kanálu. A jakmile bude tento formulář schválen, můžete přistoupit k aktivaci zpeněžení obsahu a přidat k němu reklamní přestávky.

Propojte se svým účtem AdSense další kanál YouTube

Nejprve se v pravém horním rohu zobrazí ikona přihlášeného účtu, kterou je třeba vybrat kliknutím.

Při tom se zobrazí nabídka s několika možnostmi, musíte zvolit třetí, která se nazývá «Studio YouTube“. To nás přesměruje na tento segment webu.

Tam opět kliknete na ikonu uživatele vpravo nahoře, čímž se zobrazí další možnosti, odlišné od předchozích.

Mezi nimi se najde jeden, který řekne: „změnit účet“. Jeho stisknutím se zobrazí správa účtu. Musíte si vybrat možnost „přidat účet“.

Pokud s prohlížečem není propojen žádný jiný účet Google, přesměruje nás na jeho doménu, abychom poskytli data od začátku.

Po přihlášení se kanál otevře z nově propojeného účtu v segmentu YouTube Studio, kde jsou podrobně popsány aspekty účtu.

Pokud se vrátíte k možnosti změnit účet z nastavení ikona uživatele v pravém rohu se odrazí dvě umístěné v okně nad sebou.

youtube s adsense

Aktivujte zpeněžení

Jako poslední krok k propojení dalšího kanálu YouTube s Google AdSense je nutné aktivovat zpeněžení v rámci „Studio“.

V něm na postranním panelu nabídky bude možnost s názvem „Monetizace“, v tomto je kontrolováno vše, co se toho týká.

Když je vybrána, zobrazí se možnost požádat o získání zisku, pokud jsou splněny požadavky požadované platformou.

Pokud ano, požádá vás, abyste si přečetli smlouvy YouTube týkající se tohoto tématu, je to důležité zaškrtněte všechna políčka mít přístup ke všem formám zisku.

Obratem bude formulář odeslán a stačí počkat na jeho kontrolu a schválení, aby bylo možné získat příjem.

Dále, být registrován v adsenseto prostřednictvím svého algoritmu vloží vyskakovací reklamu během reprodukce obsahu.