Saltar al contenido

Jak propojit Amazfit Bip U se zařízením přes Bluetooth nebo WiFi

25 de julio de 2022

Internet vyniká jako jeden z největších vynálezů, které lidstvo v poslední době udělalo, schopnost propojit se s kýmkoli v jakékoli části světa prostřednictvím počítače, který si s sebou přineslo. nová vize společnosti, práce a ekonomiky.

Nebylo to samo o sobě, protože příchod chytrých telefonů tento technologický pokrok dále posílil a umožnil nám mít multifunkční zařízení velikosti naší kapsy.

Dnes si můžeme užívat úžasné technologie, jako je Amazfit Bip Ucož jsou Smartwatch nebo chytré hodinky s velkým množstvím funkcí.

Ty nám mohou pomoci s naším fitness životem díky senzorům pro sledovat náš puls, hladinu kyslíku v krvi, kromě toho, že máme magnetický senzor a GPS které nám pomohou se kdekoli najít, přidáno k výchozím možnostem, které hodinky obvykle přinášejí.

Kolik zařízení lze k vašemu Amazfit Bip U připojit současně?

Amazfit Bip U vyniká jako vynikající zařízení, které nezahrnuje pouze uvědomění si toho, jak náš čas plyne nebo funkce s ním spojené, ale také přesahuje přidávání funkcí, které nám umožňují zlepšit způsob, jakým provádíme naše každodenní cvičení a připojte naše zařízení.

Umožňuje vám například sledovat váš spánek, upozorňuje nás na jakékoli oznámení, které se může objevit, s omezením, že na zařízeních Android se můžeme připojit pouze k 2 zařízení současnězatímco u iOS pouze jeden, pokud nejsme v nejnovější aktualizaci.

Jak si stáhnout Zeep a propojit svůj Amazfit Bip U s mobilem?

Pokud chceme propojit nebo synchronizovat naše chytré hodinky s našimi zařízeními nebo mobilem, budeme si muset nejprve stáhnout potřebné prostředky, které to umožní, můžeme získat z Google PlayStore pod názvem Zeep.

Tato aplikace nám umožní připojit ji k našemu smartphonu, pokud jsou kompatibilní, kde budeme muset pouze najít aplikaci v PlayStore a kliknout na stažení.

Jakmile aplikaci stáhneme budeme muset postupovat podle následujících kroků pro propojení Amazfit Bip U s naším smartphonem:

  • Budeme hledat tlačítko přidat zařízení a přidáme Smartwatch.
  • Budeme se muset rozhodnout je propojit QR kód nebo ne, ale protože je to rychlejší metoda, rozhodli jsme se zvolit tuto.
  • Jakmile se QR kód objeví na našem Amazfit Bip U, budeme muset vyhledejte fotoaparát našeho smartphonu na chytrých hodinkách a počkejte, až bude provedeno rozpoznání a ověření QR kódu.
  • Po dokončení tohoto procesu budou naše zařízení propojena a budeme si je moci užívat.

Jaký je postup pro synchronizaci s jinými zařízeními?

Je možné, že také potřebujeme propojit naše chytré hodinky s jinými zařízeními, ale nemáme žádné nápady, jak to udělat, zde uvádíme některé, které by vás mohly zajímat:

Váha

Některé váhy mohou připojte se přes naše chytré telefony k informacím generovaným naším Amazfit Bip U, to se také děje prostřednictvím aplikace Zeep.

Sluchátko

V případě sluchátek se v závislosti na modelu můžeme připojit přes Bluetooth stažením speciální aplikace, která nám umožní propojit naše Smartwatch s bezdrátovými sluchátky.

jak synchronizovat chytré hodinky s jinými zařízeními

Je lepší připojení přes Bluetooth nebo WiFi?

Jak bylo uvedeno výše, Amazfit Bip U využívá oba typy připojení k interakci mezi různými zařízenímicož je Wi-Fi používaná pro všechna zařízení, která komunikují s hodinkami prostřednictvím aplikace Zeep, a Bluetooth pro všechna bezdrátová zařízení, která s nimi mohou komunikovat, jako jsou sluchátka.

Nejlepší alternativy k Zeep pro spárování vašeho Amazfit Bip U

Jednou z největších výhod tohoto zařízení je jeho schopnost poskytovat informace, které zajímají ty, kteří chtějí začít nebo zlepšit svůj fitness život, s aplikacemi, které mohou službu doplňovat, jako jsou:

AmazonFit

Tato aplikace umožňuje uživateli mít virtuálního asistenta které pomohou spravovat všechna data generovaná chytrými hodinkami se statistikami zlepšení a také hudbu, která může pomoci při fyzických aktivitách.

Můj Fit

Mi Fit je aplikace vyvinutá společností Xiaomi, která umí nabídnout vylepšení v našem školenídoporučené na základě dat dříve vygenerovaných zařízením, navíc k usnadnění spojení s jinými zařízeními.