Saltar al contenido

Jak propojit a zaplatit Amazon Prime kreditní kartou z mobilu

7 de agosto de 2022

Tento program byl vytvořen, aby nabízel různé výhody pro zákazníkyposkytující několik dokonalých služeb pro nákupy a zábavu, kterou poskytuje.

v době odkaz a zaplaťte amazon prime, mnoho jeho uživatelů neví, jak to správně provést, s kreditní kartou a ze svého mobilního telefonu. Ale nebojte se, je to opravdu jednoduchý proces; z tohoto důvodu uvedeme všechny informace níže.

Jaké výhody vám Amazon Prime nabízí?

Amazon Prime je služba, která dokázala pomáhat a prospívat všem uživatelům na světě, kteří si ji předplatili. Jedna z nejzajímavějších akcí je ta poskytuje 24 hodin zcela zdarma na více než 1 milionu produktů nesoucích označení ‘Prime’.

Na druhou stranu, další služby, jako je Amazon Prime Video, jsou zahrnuty v jeho ceně, což vám umožní sledovat nekonečné seriály a filmy. jedna z nejvýraznějších a nejexkluzivnějších služeb pro zákazníky. Nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi, takže si lidé mohou tento zážitek užít a zaplatit za něj později.

Chcete-li jej získat, můžete si ověřit ceny a začít jej vizualizovat. Navíc si vše můžete prohlédnout to přispívá prostřednictvím vašeho mobilního telefonubudete k ní muset přistupovat pouze ze svého webu nebo si ji stáhnout z obchodu Play, přičemž stačí zadat vaše data.

Amazon Prime Video je ideální pro sledování vašich oblíbených seriálů a filmů. Nabídne vám také a širokou škálu katalogů aby vás rozptýlili a užili si hodiny zábavy se svými blízkými, budou se muset pouze prohrabat v každém z nich, aby viděli film, který chcete.

Jak propojit Amazon Prime s mou kreditní kartou z mobilního telefonu?

Tato aplikace dává možnost platit za vaše služby kreditními kartami buď: Visa a MasterCard. Budete si muset vybrat, která je nejlepší možnost k provedení tohoto procesu.

Chcete-li propojit své platební metody S kartou dle vašeho výběru budete muset zadat svůj účet Amazon Prime, pak si budete muset vybrat ze dvou možností: Přidat platební metodu nebo upravit a smazat jednu z metod. Tyto možnosti najdete v rozbalovací nabídce umístěné pod odpovídajícím způsobem platby.

Jakmile je možnost vybrána, klikněte na „Upravit nebo smazat“, poté postupujte podle uvedených pokynů a zadejte odpovídající údaje o své kreditní kartě. při vstupu do nich ujistěte se, že jsou správné abyste předešli budoucím problémům s procesy, které provádíte.

Je třeba poznamenat, že nezáleží na tom, kterou ze dvou možností zvolíte, protože každá vám umožní propojit kreditní odpoledne, stačí provést odpovídající krokynapište svá data a je to, váš účet bude úspěšně spojen.

Jak zaplatit Amazon Prime kreditní kartou z telefonu?

Tato služba má velmi dobrou cenu, je přístupná veřejnosti. Obvykle se platí ročně, ale vy můžete si vybrat možnost zaplatit týdně. Chcete-li to změnit, budete muset počkat na doručení faktury, poté budete moci tento proces provést.

platit amazon prime kreditní kartou

Přihlaste se do Amazonu ze svého telefonu, přihlaste se pomocí příslušného uživatele. Přejděte na ‘Seznamy účtů’ první možnost nabídky a klikněte na ‘Můj účet’, stiskněte ‘Prime’; poté uvidíte na levé straně nabídky tlačítko, které říká „Změnit trvání předplatného“. Vyberte ‘Měsíčně’ a je to, nyní můžete zaplatit v požadovaný čas.

Stejně tak pro zaplatit amazon prim, budete muset vstoupit do aplikace, poté vyhledat tlačítko, které říká ‘My Prime’, klikněte na ‘Manage’. Jakmile se zde objeví možnost ‘Zaplatit členství’, dokončete proces podle správných kroků, které se zobrazí.

Provedením těchto procesů již službu zrušíte, což je nejvíce doporučená věc, kterou můžete udělat v době platby, je zapsat si data abyste nezůstali pozadu s žádnou z plateb. Je také důležité zmínit, že tuto aplikaci si můžete kdykoli užít, stáhnout si ji do mobilního telefonu nebo do televize, což vám zpříjemní práci.