Saltar al contenido

Jak proměnit počítač v pokladnu

10 de agosto de 2022

Často může dojít k nepříjemnostem potřebujete registrační pokladnu V případě, že vlastníte firmu, problém je v tom, že uvedená firma nemá dostatečné zisky na to, aby si ji mohla dovolit, nebo schopná a příjmy firmy si ji mohou dovolit, ale dlouhodobě, takže v současné době není realizovatelná.

Jaký význam má registrační pokladna v podnikání?

Pokladna je mechanický nebo elektronický nástroj být schopen ušetřit peníze získané prodejemUvedené elektronické zařízení je však také schopno zaznamenat a vypočítat obchodní transakce, které probíhají v podniku, takže může fungovat tak, aby udržoval dobrou kontrolu nad transakcemi, které probíhají, a také usnadňuje znalosti o prodejích, které byly uskutečněny v obchodní den.

Některé pokladny navíc disponují systémem schopným tisknout faktury nebo potvrzení o platbě pro zákazníky, kteří si to vyžádají, ať už jeho prostřednictvím nebo připojením k fiskální či běžné tiskárně.

Pro pokladnu existuje alternativa v případě, že nemáme dostatek ekonomického kapitálu, abychom si mohli dovolit takový stroj, a to instalací programu nebo softwaru s funkcemi podobnými jako u pokladny na naše PC, takže prakticky převede náš počítač na elektronickou registrační pokladnu tak, že budete mít a podobný systém k pokladnám

Co potřebuji k tomu, aby se můj počítač stal pokladnou?

Abychom to mohli udělat, budeme si muset nejprve stáhnout řadu softwaru, který musíme později nainstalovat na stejný počítač, aby byl schopen fungovat jako pokladna pro naši firmu a měl operační systém schopný zaznamenávat transakce a peníze které mohly být získány prodejem stejného podniku.

pokladna na notebooku

K tomu existuje široká škála programů, v tomto článku se nám podařilo shromáždit různé z nich, které by mohly být velmi užitečné a mohou k tomuto účelu velmi dobře posloužit, níže ukážeme vám několik programů a softwaru, které si můžete stáhnout a nainstalujte si do počítače, abyste z něj udělali pokladnu pro vaši firmu:

Program Cooper je a POS software které mohou fungovat pro všechny typy podniků, s Cooperem budete moci řídit svůj podnik nebo obchod s ohledem na jeho činnosti, měny a finance, které se v něm vyskytují, mezi funkcemi, které lze s Cooperem provádět, najdeme

 • Řízení zásob podniku
 • Má podporu schopnou identifikovat více měn
 • Umožňuje nám různé formy platby buď online, nebo prostřednictvím stejného systému
 • umožňuje možnost vrácení peněz ke klientům
 • Správa zákazníků

Je třeba poznamenat, že pro získání programu cooper je nutné jej zakoupit, abyste mohli mít kompletní zkušenost s programem a mít všechny jeho aktualizace, v případě, že nemáte dostatečný rozpočet, abyste si jej mohli koupit může získat demo verze který má své nejzákladnější možnosti.

Prodejní program je jedním z pokladních a POS software nejpoužívanější ve Spojených státech protože je schopen zefektivnit proces prodeje pro maloobchodní společnosti a malé podniky.

Rovněž nabízí různé způsoby platby, jako jsou platby debetní kartou, kreditní kartou, protože ji lze propojit s POS zařízením, a co je důležitější, má velmi efektivní a snadno použitelnou funkci pokladny. Má některé důležité vlastnosti, jako jsou:

 • Vytvářejte personalizované faktury a účtenky s logy
 • Vytvořte individuální účty pro zaměstnance společnosti a dokonce sledujte obchodní prodeje
 • je schopen fungovat není potřeba mít připojení k internetu
 • Eviduje všechny pohyby hotovosti z pokladny

Vend je program a software, který abychom měli 100% přístup ke všem jeho funkcím, musíme platit za plán a platit za něj měsíční platby, startovací balíček stojí 69 dolarů dolarů za měsíc a je navržen tak, aby jej mohli používat tři uživatelé s jedním prodejním místem nebo počítačem POS.

Pokladní software pro PC – Virtuální pokladna

Díky softwaru, který je schopen proměnit váš počítač v registrační pokladnu, získá vlastnosti POS. Toto je systém, který vám umožňuje spojit se s bankou a provádět transakce s kartami, které jsou v něm registrovány.

Takto funguje pokladní software. Přesto vám to připomínáme Paní Excel je schopna dělat vše, co chcete a další – jen musíte vědět, jak to nastavit.

Tyto programy má na starosti velké množství společností, které se všechny liší svým rozpočtem. Proto také Odlišují se kvalitou svého produktu.

Každá z těchto společností se od druhé liší způsobem, jakým funguje programování pokladního systému, ale je to také velmi důležité úroveň zabezpečení, kterou nabízejí systémy, které vytvářejí pod jménem společnosti.

Je to proto, že je docela jednoduché si představit, jak moc Co by mohl hacker udělat? pokud se mu podaří získat přístup do databáze rejstříku.

Proto existuje společnost se sídlem ve Francii i Itálii s názvem Infocert. Vzniklo tak ocenění tzv pravidlo NF525. Tento certifikát je nejvyšším oceněním, které může software typu POS získat, a ověřuje jeho úplné zabezpečení provádění.

vzájemně propojených počítačů

Pokladní aplikace pro tablet nebo mobil

Je velmi důležité, abyste věděli, že ne všichni lidé mají možnost mít počítač ve svém podnikání, a ve skutečnosti nelitujte, když ho nyní nemůžete mít. Důležité je, že můžete vydělávat peníze tím, co máte po ruce, a v tomto případě ano použijte svůj telefon a proměňte jej v POS.

To je velmi důležité, protože dostupnost, kterou mají telefony, z nich dělá perfektní kandidáty na pozici POS. Mnoho společností prodává speciální vložky, které vám umožňují mít v telefonu čtečku bankovních karet.

I tak, pokud má vaše podnikání určitá kritéria, je důležité, abyste věděli, že existuje několik způsobů, jak můžete proměňte svůj telefon v POS.

Mezi nejlepší aplikace, které změní váš telefon na POS, patří:

 • V případě, že máte restauraci nebo podnikáte v pohostinství, doporučujeme Číšník 2.0 POS. Pokud máte restauraci, propojení této aplikace mezi několika telefony vám umožní odesílat objednávky přímo do kuchyně. Lze jej také snadno připojit k tiskárně, aby bylo možné vystavovat faktury.
 • V případě, že máte obchod s různými produkty nebo sklad, doporučujeme stáhnout TabShop POS. Je to proto, že má řadu výhod, díky kterým vyniká, jako například:
  • přijímat paypal
  • schopnost manipulovat se stoly/zákazníky
  • skenovat kódy
  • administrace akcí a aplikace v době prodeje
 • V případě, že se nemůžete rozhodnout mezi těmito dvěma, máme tu nejlepší možnost ze všech: Shop Assist Point of Sale. Tento program je velmi užitečný. Má všechny možnosti ostatních dvou. Také používání kreditních karet. Konečně vám umožňuje zabezpečit data prostřednictvím cloudového úložného systému, který je vytvořen s vaším účtem Gmail.