Saltar al contenido

Jak proměnit jakýkoli obrázek na mozaiku emoji – vizuální efekt

17 de agosto de 2022

V životě každého, kdo ke komunikaci používá sociální sítě nebo posílá zprávy. Dokonce i v tabulkách můžete zahrnout tyto zábavné ikony nebo emotikony. Ale je zvláštní s nimi tvořit obrazy, které vypadají jako krásná umělecká díla. Proto vám to ukážeme jak proměnit jakýkoli obrázek v mozaiku emotikonů, vizuální efekt.

S tímto báječným nástrojem se každý může stát skutečným umělcem mozaiky. Ano, je to tak snadné, protože stačí vybrat požadovaný obrázek a aplikace se postará o zbytek. A opravdu úžasné je, že můžete proměňte jakýkoli obrázek nebo fotografii na mozaiku emoji.

Aplikace, o které se dá tolik mluvit, se nazývá Emoji Mosaic a byla vynalezena a vyvinuta společností Eric Andrew Lewis. Je to opravdu velmi rychlé a vy prostě musíte vyberte obrázek, který chcete převést a během pár sekund vám nabídne obrázek velmi podobný originálu, ale plný stovek emotikonů.

Jak přeměnit jakýkoli obrázek na mozaiku emoji

Je to opravdu velmi cool a zábavná tvorba, kde jsou tyto malé Emoji použity k vytvoření obrázku bez barvy nebo barev. Už jen ta kompozice, kde když si můžete obrázek přiblížit, tak si uvědomíte, že jsou to dopravní značky, obličeje, listy, náznaky, pěsti, cokoli, co si dokážete představit, je v té mozaice.

Fantazii se nepochybně meze nekladou a díky tomu je tato aplikace tak jednoduchá a snadno ovladatelná, že si ji nemusíte stahovat do počítače nebo mobilního zařízení.

Zadáte pouze webovou adresu a najdete jediné tlačítko, které musíte stisknout, při vytváření klipu vám ukáže složky vašeho počítače a musíte hledat obrázek nebo fotografii, kterou chcete, aby se stala mozaikou Emojis.

Když obrázek najdete, vyberete jej dvojitým klipem a během několika sekund se začne načítat fotografie, která se nyní skládá ze stovek nebo tisíců emotikonů. Pokud se vám pak obrázek, který vám aplikace nabízí, líbí, můžete si jej uložit do počítače. Uděláte to tak, že obrázek oříznete pravým tlačítkem a vyberete Uložit.

úžasný vizuální efekt

Realita, se kterou tato aplikace ukazuje, duplikát skutečného obrazu, je někdy překvapivá. Byly vyrobeny duplikáty uměleckých děl renomovaných plastikářů a jejich vysoká míra podobnosti je taková, že člověka nenutí si myslet, že se skládá z těchto Emoji, ale při přiblížení můžete ocenit tyto drobné a vtipné postavičky.

Mění se to v pořádnou horečku proměňte jakýkoli obrázek na mozaiku emotikonů. A to natolik, že spouštějí podobné aplikace, které mají tomuto nástroji konkurovat, jako v případě Emoji Mosaic Camera. Aplikace vytvořená službou Google Play, která však nevyvolala stejný dopad a zájem.

Jde o to, že tyto verze nenabízejí stejnou kvalitu a realističnost, jakou nabízí původní aplikace, protože abyste věděli, z čeho je každý obrázek vyroben, musíte si jej dost zvětšit.

To je bod v jeho prospěch, také to, že není ke stažení a potřebujete pouze připojení k internetu, abyste mohli proměňte jakýkoli obrázek na mozaiku emotikonů.

mozaikové emotikony

Jak snadné je, aplikovat umění na každodenní události ve svém životě, přeměnit jednoduchý obrázek na krásný vizuální efekt a transformovat své obrázky pomocí jednoduchých aplikací. Můžete to vidět velmi snadným a jednoduchým způsobem, který jste se naučili jak proměnit jakýkoli obrázek v mozaiku emotikonů, vizuální efekt.