Saltar al contenido

Jak profesionálně upravovat fotografie v CapCutu? – Nejlepší efekty

30 de julio de 2022

0CapCut je jednou z nejstahovanějších aplikací pro úpravu fotografií a videí, není překvapivé, jaký úspěch zaznamenala, protože je jedna z nejlepších bezplatných aplikací této třídy. Navrženo stejnými tvůrci TikTok, to nám umožňuje vytvářet výtvory, které se zdají být vytvořeny profesionálním způsobem, jednou z jeho funkcí je možnost upravovat vaše fotografie s úžasnými možnostmi, které pokud nevíte, jak to použít tady vám to vysvětlíme.Co potřebujete na svém zařízení k úpravě fotografií pomocí CapCut?

Základní věcí je mít aplikaci nainstalovanou ve svém zařízení, k tomu si ji stačí stáhnout z vašeho obchodu s aplikacemi.

dostupné úložiště

Úložiště telefonu je paměť, kde je uložen váš telefon. všechny data, aplikace, hudba, obrázky, soubory, tedy jakýkoli soubor ve vašem zařízení. Když se chystáte stáhnout aplikaci, musíte mít k dispozici určité množství tohoto úložiště, pokud jej nemáte, aplikaci nelze stáhnout, protože nebude místo pro zadání nového obsahu aplikace.

Každý telefon s sebou přináší jiné úložiště v závislosti na modelu, některé přinášejí více než jiné. Chcete-li zjistit, kolik paměti máte k dispozici, můžete to provést následovně:

 1. Přejděte do nastavení zařízení.
 2. Podívejte se do možností, které vám nabízí nastavení, a stiskněte tam, kde je uvedeno Úložiště.
 3. v Vnitřní úložiště ukazuje vám, kolik místa máte k dispozici.

provádět úpravy pomocí capcut

Jakým způsobem lze upravovat fotografie ve vaší galerii v CapCut?

Jedná se o nový editor fotografií a videa, který vám umožňuje nejen upravovat, ale také vytvářet zábavná videa s vašimi obrázky, jako je prezentace. V podstatě tato aplikace má spoustu nástrojů nástroje a možnosti, díky kterým budou vaše nápady létat.

Tato aplikace má nejen tradiční nástroje běžného editoru, změnu rychlosti, stříhání videa, přidávání nebo spojování fragmentů jiných videí a fotografií nebo přecházení tam a zpět; ale také spoustu snadno použitelných možností, které v mnoha editorech nenajdete, všechny tyto můžete používat zdarma, takže jděte a využijte je, abyste ze svého potenciálu vytěžili maximum, s videi, která budou působit profesionálně vyrobeno.

Přidejte požadované fotografie

CapCut vám nabízí možnost umístit velké množství fotografií, mluvíme o stovkách obrázků, které můžete umístit najednou, to je možné díky možnosti komprimovat soubor, který vytváříte, aby nebyl tak těžký, když přichází ke stažení z aplikace; Pokud se tedy stále nemůžete rozhodnout, které fotografie nahrát a začít upravovat, proč je nenahrajete všechny, čím více jich máte, tím více možností budete mít k vytvoření tak kreativního a zábavného videa, jak chcete.

Upravit dobu trvání fotografie

K tomu se nemusíte příliš komplikovat, stačí musíte vybrat obrázek které potřebujete upravit, a automaticky se zvýrazní několika závorkami, které můžete přesunout požadovaným směrem v závislosti na tom, zda se chystáte prodloužit nebo zkrátit dobu, po kterou bude viditelná ve videu, Tato funkce bude snadno použitelná, pokud víte, jak vytvořit video na TikTok, protože je téměř totožná s tím, když se objeví možnost střihu, budete také moci vidět čas, který je zobrazen nahoře.

upravit dobu trvání fotografie

Přidejte a upravte zvuk v CapCut

Toto je další skvělá možnost, kterou budete mít při úpravách, CapCut umožňuje přidat zvuk a upravte jej, k tomu stačí na panelu nástrojů najít možnost ‘audio’, po stisknutí si budete moci vybrat ze čtyř možností pro přidání zvuku:

 • Zvuky: Tady můžete pohodlně vyberte požadovaný zvukmůžete je vyhledat buď ze zvukových souborů našeho zařízení, nebo prostřednictvím aplikace stáhnout požadovanou skladbu nebo zvuk přes internet
 • Efekty: V této volbě najdete jakýkoli druh zvukového efektu, který můžete potřebovat, který můžete vyhledávat podle seznamů a také si můžete uložit ty, které se vám nejvíce líbí, do vlastního seznamu oblíbených.
 • Extrahováno: Nová možnost, která bude velmi užitečná pro vaše výtvory, vám to umožní extrahovat zvuk z libovolného videa které máme v naší galerii.
 • Dabing: Tato zábavná možnost nám umožní nahrávat náš hlas nebo jakýkoli zvuk díky mikrofonu našeho mobilního telefonu.

Když už máte ve svém výtvoru všechny zvuky a efekty, které jste k nim přidali, můžete je také upravit jednoduchým výběrem, pomocí několika nástrojů budete moci měnit rychlost, stříhat fragmenty a spojovat je. , určete hlasitost, kterou bude mít každý z nich, překryjte se nebo proveďte přechody s jiným zvukem nebo skladbou, stejně jako zeslabte zvuk na pozadí, zatímco se video posouvá nebo naopak, pomocí CapCut můžete vytvořit tisíce kombinací aby vaše videa byla kreativnější a originálnější.

K animaci obrázku

Aplikace CapCut má schopnost upravovat videa, prezentace a animované krátké filmy až do rozlišení 4K s rozhraní, které velmi usnadňuje práci, protože jeho design byl považován za co nejpřívětivější pro uživatele a umožňoval používat velmi kompletní editační nástroje. Mezi ně patří schopnost animovat vaše fotografie.

animovat své obrázky

V tomto můžete najít zábavné možnosti animace obrázků, pouhým kliknutím na požadovaný obrázek se zobrazí panel nástrojů, tam klikněte na volbu ‘animace’, budete si moci vybrat, zda chcete, aby se animace zobrazovaly na začátku, na konci nebo jako kombinace obojího; V této volbě najdete velké množství animací uspořádaných podle seznamů, můžete je libovolně kombinovat, limitem této možnosti je obloha.

přidat přechody

Dříve otevřete pokus o přechody v TikTok, aniž byste měli dobré výsledky, je to nepříjemný proces, ve kterém to můžete udělat pouze decentně s jinými aplikacemi odděleně.

S CapCut tento postup již nebude problémstačí stisknout mezeru mezi každou fotografií, tím se otevře nástroj pro přidání požadovaného přechodu, budete si moci vybrat mezi všemi možnostmi, které se objeví, kromě konfigurace doby trvání má také možnost nazvaná ‘použít pro všechny ‘, abyste se vyhnuli práci navíc s opakováním kroků na každé fotografii.

Vložte další efekty do CapCut

V této aplikaci najdete také další možnosti úprav vašich fotografií, můžete přidat filtry a efekty s nástroji, které najdete v liště, kterou uvidíte ve spodní části mobilu, ať už si vyberete cokoli, tyto možnosti mají velmi pestrý a kompletní katalog, který můžete volně prozkoumat a zkoušet, který by byl lepší podle vašeho názoru.

Pokud zadáte možnost ‘efekty’, budete mít na výběr ze dvou možností: ‘Body’ pro úpravu estetických prvků nebo ‘video’, které na váš výtvor udělají skvělý dojem.

vložte efekty do capcut

Šablony v CapCut

Tato možnost, kterou nabízí CapCut, vám umožňuje používat šablony pro přidání textu do vašich obrázků a videa, zde si také můžete vybrat z velmi kompletního katalogu zábavných a animovaných možností, stejně jako širokou škálu písem pro váš text a několik možností, jak jim přidat barvu.

Jak uložíte video, které jste vytvořili v CapCutu?

Když uděláte svou práci na úpravě videa v CapCut, budete chtít použijte jej na svých sociálních sítích nebo jinde, k tomu musíte dodržovat následující:

 1. Po dokončení edice musíte nyní přejít do horní části obrazovky, zde se objeví možnost Exportovat, s touto možností byste vaše video přesunuli jinam, než jste vy editorský program.
 2. Poté vám dá vybrat typ formátu, který chcete ve svém souboru použít, existuje celá řada možností, jedna s lepším rozlišením než druhá a další nemusí mít příliš dobrou kvalitu. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje.
 3. Zatlačte na připraveno.
 4. Nyní musíte počkat na dokončení stahování, protože to bude nějakou dobu trvat v závislosti na rozlišení, které jste nastavili, pokud se jedná o velmi těžký formát, bude to trvat o něco déle.