Saltar al contenido

Jak prodávat nebo být dodavatelem El Corte Inglés – El Corte Inglés Marketplace

27 de agosto de 2022

Od chvíle, kdy se El Corte Inglés zrodila nebo byla založena, prokázala, že jde o společnost s neustálým růstem. Ve skutečnosti dnes můžete prodávat přes jeho Marketplace, takže vás naučíme, o čem byste měli vědět jak prodávat nebo být dodavatelem El Corte Inglés – El Corte Inglés Marketplace.

Co znamená El Corte Inglés Marketplace?

Když mluvíme o Marketplace, máme na mysli jakýkoli prostor, přes který lze produkty prodávat. V případě El Corte Inglés Marketplace se jedná o prostor poskytovaný společností, jehož prostřednictvím mohou třetí strany prodávat vaše produkty.

Je to pravděpodobně velmi podobné vytvoření účtu na jakékoli jiné platformě. Je důležité zdůraznit, že veškerý prodej uskutečněný prostřednictvím Tržiště El Corte Ingles jsou odpovědností prodávajícího a kupujícího. Jinými slovy, El Corte Inglés za ně neručí a všechny tyto nákupy musí podléhat zákonu.

Prodejte nebo buďte dodavatelem El Corte Inglés

K prodeji u anglického soudu bude nutné společnosti nabídnout významný návrh. Stejně tak všichni zájemci o El Corte Inglés Marketplace jsou povinni přijmout obchodních podmínek navržených společností. Kromě toho každý z dodavatelů nebo prodejců souhlasí s přijetím etických kodexů uvedených společností.

Každý, kdo chce prodávat na El Corte Inglés Marketplace, se musí zaregistrovat přímo na oficiálních stránkách společnosti. Podobně dodržujte vše, co jsme zmínili dříve. Je velmi důležité, abyste si pečlivě přečetli obchodní podmínky navržené společností.

V každém případě mějte na paměti, že používání Marketplace společností kalibru El Corte Inglés má obvykle vynikající výhody. Kromě toho byste si tento prostor neměli plést s požadavky potřebnými pro osobní práci v El Corte Inglés.

Výhody prodeje prostřednictvím tržiště El Corte Inglés

El Corte Inglés Marketplace zjevně nějaké poskytuje výhody pro distributory a prodejce. Dále poukážeme na ty nejrelevantnější.

vyšší expozice

Bezesporu největším přínosem, který nacházíme při prodeji na platformách jako El Corte Inglés nebo Amazon (mimo jiné), je expozice. Registrace na platformách s těmito vlastnostmi pro prodej vašich produktů zajistí, že půjdou dále než prostřednictvím každodenních možností.

Internet je způsob získat více zákazníkůZ tohoto důvodu jsou dnes a platformy jako El Corte Inglés Marketplace v této oblasti výjimečné. Stejně tak se nebojte registrovat na Ebay nebo jiných prodejních platformách, za účelem získání většího příjmu.

Možnost růstu

To, co bylo ukázáno dříve, se promítá do možnosti, že vaše společnost nebo podnik poroste. Efektivní zobrazování vašich produktů na velkých digitálních platformách je možnost, která se ve většině případů ukazuje jako výhodná.

anglické soudní zřízení

Pokud hledáte způsob, jak rozšířit své podnikání, je nejlepší zvážit možnost prodávejte své produkty prostřednictvím tržiště. Bezesporu je nejlepší to udělat prostřednictvím renomovaných společností, jako je El Corte Inglés.

Co byste měli zvážit jako prodejce v El Corte Inglés

V každém případě existují také některé aspekty, které musíte před prodejem vzít v úvahu Anglický dvůr.

Jste zodpovědní za prodej

Přestože El Corte Inglés je tím, kdo poskytuje prostor, přes který se budou produkty prodávat. Plnou odpovědnost za ně mají pouze prodejci a jsou to oni nabídnout záruky relevantní.

Produkty jsou prodávány výhradně prostřednictvím webových stránek

Je důležité si uvědomit, že jednání musí být vedeno prostřednictvím webových stránek. Jinými slovy, pokud se uživatel rozhodne zakoupit produkt prostřednictvím platformy El Corte Inglés, budete muset v tomto vyjednávání pokračovat.

Obcházení plateb navržených společností El Corte Inglés jako daní může vést k uzavření vašeho účtu. Z tohoto důvodu jedná vždy v souladu s tím, co je stanoveno v podmínkách navržených společností El Corte Inglés.