Saltar al contenido

Jak prodat, vyměnit nebo převést dárkové karty nebo dárkové karty za peníze – Snadno a rychle

14 de julio de 2022

Výměna dárkových karet za hotovost je snadný způsob, jak získat peníze. K dosažení tohoto cíle existují různé metody nebo služby, z nichž mnohé jsou založeny na online platformách, a stejným způsobem, jako můžete získat kód dárkové karty, můžete jej také dát k prodeji nebo výměně, v závislosti na vašich potřebách.

Ukážeme vám, jak můžete snadno a rychle vyměnit nebo převést dárkové karty nebo dárkové karty za peníze, abyste mohli získat ty nejlepší výhody hotovost za vaši dárkovou kartu.

Jak zkontrolovat zůstatek dárkové karty nebo dárkových karet za účelem prodeje nebo výměny?

Když chcete prodat nebo vyměnit dárkovou kartu nebo dárkovou kartu a převést ji na peníze, musíte vědět, jaký je zůstatek na dané kartě. tak se můžete setkat zůstatek na vaší kartě Jako dárek stačí zajít do nejbližšího směnárenského kiosku.

Jakmile tam budete, musíte zadat informace o své dárkové kartě do systému kiosku, po zadání údajů uvidíte zůstatek na kartě. Jestli chceš tak můžeš využijte možnosti výměny karty za hotovost v místě.

Tento proces můžete také provést online prostřednictvím nějakého serveru. Když přistupujete na vámi vybraný server, stačí napsat číslo dárkové karty a zadat údaje, které vidíte na obrázku, který ukazuje ověření serveru. Další možností, jak zjistit zůstatek dárkové karty, je zkontrolujte zadní stranu dárkové karty a přejděte na webovou stránku, kterou tam umístí, nebo zavolejte na telefonní číslo.

Jak vyměnit dárkovou kartu nebo dárkovou kartu za peníze

Mnoho lidí vlastní dárkové karty, známé také jako dárkové poukazy, a raději je vyplácejí nebo prodávají za rychlé peníze. Chcete-li toho dosáhnout, nejběžnějším způsobem, jak získat peníze prostřednictvím prodeje těchto karet, jsou online prodejci karet.

Tyto prodejci dárkových karet Mají na starosti nákup nechtěné dárkové karty a poté dárkovou kartu znovu prodají jinému zákazníkovi, který ji chce.

Stejně tak existují online stránky, které jsou zodpovědné za usnadnění transakcí mezi kupujícími a prodejci dárkových karet. Jednou z největších výhod této metody je to generuje vyšší návratnost peněz hotovost.

dárková poukázka

Na druhou stranu, nevýhodou prodeje dárkové karty za hotovost prostřednictvím prodejců je to Musíte počkat na provedení platby. To závisí na metodě, kterou strany používají, zda čekáte určitou dobu, než vám záloha dorazí na váš účet PayPal, nebo déle, než vám šek dorazí poštou.

Kde mohu prodat nebo převést dárkové karty nebo dárkové karty na peníze

Existuje několik online stránek, které vám to umožňují nákup a prodej dárkových poukazů. Mnoho z nich má akce, nabídky a slevové body. Chcete-li prodat nebo vyměnit dárkovou kartu z Obchodu Play nebo jakéhokoli jiného serveru, můžete vyzkoušet tyto možnosti:

  • Cardpool: tento server nakupuje dárkové karty a po ověření jejich zůstatku si je ponechá, dokud se neobjeví potenciální kupec. Platba této služby kartou se liší podle každého.
  • Coinstar: tato společnost používá k výměně dárkových karet za hotovost kiosky, avšak pro použití jedné z nich musí mít karta částku alespoň 20 $ dolarů Američané.
  • Dárkový poukaz Babička: tato služba nabízí různé nabídky a body za nákup nebo prodej dárkovou kartu. Způsob platby, který používají, je přes PayPal, šek, elektronický převod a mají také kioskovou službu pro získání hotovosti.
  • CardCahs: Toto je další ze stránek, které vám nabízejí možnost prodat nebo koupit dárkové karty od Roblox, Amazon nebo jakéhokoli jiného serveru. Nejvýraznějším rysem tohoto webu je to slibuje, že vám zaplatí až 92 % zůstatku kdo dárkovou kartu vlastní