Saltar al contenido

Jak připojit, nastavit a používat bezdrátovou klávesnici Apple k počítači

27 de julio de 2022

Máte bezdrátovou klávesnici, kterou chcete připojit k PC a nevíte jak na to?Už se nemusíte bát, protože zde najdete nejpraktičtější způsob instalace zařízení jako je např. Apple bezdrátová klávesnice do stolního PC.

I když se to může zdát nemožné, pravdou je, že u tohoto typu zařízení máte možnost připojit klávesnici «Jablečná magie» do počítače s operačním systémem Windows 10 jednoduše a rychle.

Existují však uživatelé, kteří preferují klasickou klávesnici, která má mnohem pevnější mechaniku, která usnadňuje používání jejich osobních počítačů, a dokonce mnoho lidí neustále využívá virtuální klávesnici tohoto operačního systému k různým činnostem. rozhodnout se pro bezdrátové modely, získat větší stabilitu a mnohem praktičtější nástroje.

Jak je možné používat periferní zařízení Apple na počítači s Windows 10?

Zajímavé na tom je, že periferie, lépe známá jako jedno z příslušenství značky Apple, a správně je nakonfigurovat můžete pro jejich provoz v Windows 10

Musíte se ujistit, že je bezdrátová klávesnice nabitá, když ji připojujete k pc, Pokud je model klávesnice starší verze, musíte zajistit, aby byly alkalické baterie v dobrém stavu.

Stejně tak je důležité, abyste před provedením uvedené instalace vzali v úvahu všechny požadavky, které jsou nutné k tomu, abyste mohli instalaci správně provést.

dvě Apple klávesnice

Aktivace klávesnice na počítači se systémem Windows 10 pomocí možnosti „Bluetooth“.

Chcete-li začít, musíte začít kliknutím na tlačítko Start, které najdete na hlavním panelu vlevo dole. Poté byste měli kliknout na možnost «Nastavení», protože je tam, kde si to budete moci ověřit v Kontrolní panel, typ standardní konfigurace zařízení, kromě přístupu ke konfiguraci sítě.

Také zde najdete část informací o účtu, zabezpečení a také soukromí. Chcete-li to provést, klikněte na možnost «Zařízení», Toto může být také umístěno jako «Bluetooth, myš, tiskárny» po jeho umístění, budou následovat následující kroky:

  • Jednou v panelu «Zařízení» kliknete na možnost «Bluetooth» na levé straně obrazovky. Uprostřed obrazovky uvidíte, že bude napsáno „Spravovat zařízení Bluetooth“, pod tímto názvem se musíte ujistit, že je posuvné tlačítko «Na» a je zvýrazněna modře.
  • Po zapnutí posuvného tlačítka «Na», Měl by se objevit text, který říká „Váš počítač vyhledává a může být objeven zařízeními Bluetooth“. Poté se zobrazí seznam zařízení Bluetooth, která budou k dispozici pro párování periferií.
  • Nyní kliknete na možnost, která říká «Magická klávesnice» nebo také jako «Bezdrátová klávesnice Apple“, ačkoli to bude záviset na modelu klávesnice, kterou máte, musíte kliknout na šedé tlačítko «Pár».
  • Uvidíte, že se objeví vyskakovací okno, které zobrazí přístupový kód, to je při konfiguraci obou typů bezdrátových klávesnic Manzana. Pokud je model starý, jednoduše napíšete kód na obrazovku a stisknete klávesu Vstup/Návrat klávesnice.

S novým modelem «Magická klávesnice Apple» Je pravděpodobné, že v operačním systému došlo k záměně, aby se to napravilo, systém Windows 10 načte klávesnici samostatně, načež v okně zobrazí kód a následující text: “Porovnejte přístupové kódy“. Pro který budete muset koupit pouze text na obrazovce a kliknout na «ANO» a konfigurace bude dokončena.

Pro ukončení používání této periferie je odpojení jednoduché, stačí kliknout na název klávesnice a poté na tlačítko «Odebrat zařízení» a když se objeví potvrzovací zpráva, bude přijata, čímž se ukončí používání klávesnice.