Saltar al contenido

Jak připojit bezdrátová bluetooth sluchátka k počítači se systémem Windows

13 de agosto de 2022

pak uvidíme Jak připojit bezdrátová bluetooth sluchátka k počítači se systémem Windows. Tento proces není vůbec složitý, ale než začneme, musíme vzít v úvahu jednu věc.

Nemůžeme popřít, že poslech a přehrávání hudby přes bluetooth s mým iPhone je nekonečně lepší než to dělat přes reproduktory počítače. Bez ohledu na to, jaký rozsah zvukového vybavení máme, se sluchátky je to vždy lepší.

Nemluvě o tom, že pokud žijete s jinými lidmi, pokud tomu tak je, tak připojením bluetooth hráčských sluchátek k mému PS4 budete moci poslouchat vše, nejen bez toho, aby vás někdo obtěžoval. Pokud ne také, aniž by to někoho rušilo.

Také pro lidi, kteří si to užívají akční videohry online hrát Counter Strike přenosný online. Díky sluchátkům budou moci slyšet mnohem více než kdokoli jiný a získají tak jasnou výhodu ve hře.

Stručně řečeno, mít sluchátka je velmi užitečné a v tomto tutoriálu uvidíme, jak připojit bezdrátová sluchátka Bluetooth k počítači se systémem Windows. To se provádí extrémně jednoduchým způsobem a co je nejlepší, ušetříme spoustu kabelů.

Jak zjistit, zda má můj počítač bluetooth

První věc, kterou musíme udělat, je ověřit, že náš počítač má bluetooth. Jakmile v tom budeme mít jasno, budeme moci přesně vědět, jaký je další krok, který musíme v tomto tutoriálu provést.

 • K tomu budete muset stisknout ikonu Start systému Windows.
 • Teď bys měl napsat»Správce zařízení“ a stiskněte enter.
 • Otevře se nové okno a zde budeme muset kliknout na ikonu se znakem „+“nalezeno vedle “síťové adaptéry“.
 • Zobrazí se seznam, zde budete muset vyhledat jakékoli zařízení, které říká „Bluetooth“.
 • Pokud se v tomto seznamu objeví zařízení s nápisem bluetooth, znamená to, že máte v počítači adaptér a sluchátka budete moci bez problémů připojit.

Co mám dělat, když můj počítač nemá bluetooth?

V případě, že váš počítač nemá vestavěný bluetooth adaptér. Co byste měli udělat, je jít do obchodu a koupit si jeden. Obecně nejsou příliš drahé, takže by to neměl být problém. Jakmile budete mít svůj bluetooth adaptér Můžete pokračovat v krocích, které vás necháme o něco níže.

sluchátka airpods

Připojte a nakonfigurujte bezdrátová sluchátka na mém počítači

 • Klikněte na ikonu Windows nebo stiskněte tlačítko „Okna“ na vaší fyzické klávesnici.
 • Otevře se systémové menu, kde budeme muset napsat „Zařízení a tiskárny“ a poté stiskněte enter.
 • Musíte se ujistit, že vaše sluchátka jsou v „režim objevování” něco, co se může lišit v závislosti na vašem modelu.
 • Poté musíte vybrat „Přidat zařízení“ v okně “Zařízení a tiskárny“.
 • Zde budete muset chvíli počkat, než váš počítač rozpozná zařízení, které jste přidali, jakmile to udělá, objeví se v seznamu. Budete jej muset vybrat.
 • Po chvíli si všimnete, že váš počítač náhlavní soupravu rozpozná.

V případě, že máte nějaký problém s párováním a váš počítač nerozpozná sluchátka. Nejlepší je začít proces znovu. Za tímto účelem se ujistěte, že jsou sluchátka zcela vypnuta a poté nastavena na „režim objevování“.

V tomto případě je ideální, abyste si prohlédli návod k obsluze dodaný se zařízením, protože se ve všech liší. V případě, že budete mít i nadále problémy s připojením k počítači, měli byste se obrátit na výrobce o další pomoc, protože se může jednat o problém se sluchátky.

Pamatujte, že pokud o tom stále máte nějaké pochybnosti, můžete to nechat o něco níže v poli pro komentáře a my vám rádi pomůžeme ve všem, co je potřeba.