Saltar al contenido

Jak přimět Fotky Google, aby z vašich fotek vytvořily automatické panorama

9 de agosto de 2022

Fotografie je jedním z nejdůležitějších bodů mobilní telefonyVe skutečnosti je dnes nemožné si představit mobilní telefon bez fotoaparátů. Kromě toho existuje mnoho způsobů fotografování, jedním z nich je panoramatickýtakže pokud vás zajímá, jak přimět Fotky Google, aby z vašich Fotek vytvořily automatické panorama, přečtěte si tyto informace.

Panoramatické fotografie jsou velmi oblíbené, protože v našich obrázcích zobrazuje více obsahu. Díky nim je možné tvořit větší fotkyněco užitečného pro lepší zobrazení krajiny.

Možná jste to nevěděli, ale Fotky Google mají výbornou a trochu skrytou funkci, která by vás mohla zajímat, bavíme se o tvorbě panoramat. S tím souvisí také to, jak vytvořit panoramatické fotografie pro účet Instagram, může upoutat vaši pozornost.

panoramatické fotografie

V posledních letech se panoramatické fotografie staly velmi populární, protože s nimi je to možné zachytit obrázky což jinak nejde. Máte-li v souvislosti s tímto typem fotografie pochybnosti, jste na správném místě.

Co je panoramatická fotografie?

Pokud nevíte, které to jsou panoramatické fotografie nebojte se, ve skutečnosti se tento typ fotografie stal populární před několika lety. Přečtěte si pozorně tyto informace, abyste jednou provždy zjistili, o čem panoramatická fotografie je.

Panoramatická fotografie je ve zkratce snímek, který má protáhlejší úhel pohledu než obvykle, ve skutečnosti se tomuto typu snímku říká také panoramatická fotografie. široký formát.

Jeho užitečnost

Panoramatická fotografie je užitečná, protože jejím prostřednictvím je možné lépe zobrazit velká prostředí. Pořízením fotografie těchto charakteristik můžete zachytit snímky blízké 360°což je užitečné zejména pro zachycení krásné krajiny.

I když fotografie panoráma tím to nekončí, může být také užitečné správně zobrazit menší prostředí, jako jsou místnosti nebo domy. Pokud chcete tyto obrázky vytvořit jednoduchým způsobem, mohly by se vám hodit Fotky Google.

Jak přimět Fotky Google, aby z vašich fotek vytvořily automatické panorama

Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale Fotky Google mají velmi zajímavý systém ve vztahu k panoramatům. Ve skutečnosti je aplikace schopna vytvářet panoramata automaticky.

Chcete-li získat panorama pomocí Fotek Google, postupujte takto

  1. Proces vytváření panoramat ve Fotkách Google se liší od ostatních aplikací, ve skutečnosti je to automatický procestakže to není něco, co může uživatel ovládat, že?
  2. Pravdou je, že existují způsoby, jak vytvořit panoramata, která chceme, je to druh trik což by mohlo být užitečné v případě, že nechcete, aby externí aplikace vytvořila a panoráma.
  3. Stačí pořídit více fotografií, které mají alespoň jednu část společnou (doporučujeme alespoň jednu třetinu). Jinými slovy byste měli pořizovat snímky, jako byste dělali panorama.
  4. Pokud jste proces provedli správně, po chvíli aplikace Fotky Google Ukáže, že panorama bylo úspěšně vytvořeno a nyní jej musíte pouze uložit.
  5. Tímto způsobem můžete vytvořit panorama s fotkami Google.

platforma fotografií google

Vezměte prosím na vědomí následující

Panoramata v aplikaci Fotky Google jsou jen jakýmsi druhem integrovaná zvědavost v rámci aplikace. Jde v podstatě o extra službu poskytovanou aplikací, a proto je možné, že se panoramata nikdy neobjeví.

V každém případě stojí za to vědět, že Google tuto možnost poskytuje, protože by mohla být užitečná, pokud požadujete a Fotografování těchto funkcí.