Saltar al contenido

Jak přidat, změnit nebo upravit adresy uložené v aplikaci DiDi Food

6 de agosto de 2022

DiDi je společnost, která má v posledních letech hodně co mluvit. Jeho růst dosahuje působivých úrovní a jeho sazby jsou prostě mimořádné.

Služby nabízené touto aplikací překypují flexibilitou a přizpůsobují se potřebám uživatele. Proto to víte jak přidat, změnit nebo upravit adresy uložené v aplikaci DiDi Food To je důležité.

Naštěstí, pokud nevíte, jak na to, nebojte se! Protože tento článek vám ukáže vše, co potřebujete vědět o DiDi Food. Používání této aplikace je velmi jednoduché, ale věci mohou být zpočátku trochu matoucí. Pokud je to váš případ, čtěte dál!

Vše, co potřebujete vědět o DiDi

Evoluce, kterou tato společnost v průběhu času představila, je překvapivá. DiDi Chuxing Technology začínala jako společnost veřejné dopravy v Číně, která se zabývala především autobusy. Nicméně, jeho rozšíření bylo cítit téměř okamžitě.

Spuštění DiDi Express jako taxislužby vyvolalo rozruch. Jeho dopad byl okamžitý, kvůli jeho nízkým sazbám. Ty jsou obecně až o 20 % nižší než u jiných služeb. Dnes je podle DiDi přítomen v zemích amerického kontinentu, jako je Mexiko, Chile, Kolumbie, Brazílie, Kostarika.

Vývoj vašich služeb

Jak jste mohli vidět, expanze této organizace byla velkolepá. V květnu 2015 měla již více než milion přidružených řidičů. DiDi uskutečnil až 4 miliony denních cest v Číně, čímž vytlačil Uber, který uskutečnil pouze 1 milion cest.

Firmu vedl úspěch taxislužby DiDi Express navrhovat další typy služeb. Některé z nejvýraznějších byly:

  • DiDi Delivery: Neopouštět domov bylo hlavním doporučením po objevení se COVID-19. Z tohoto důvodu společnost DiDi spustila tuto službu pro doručování zásilek. Něco, co jeho uživatelé bezpochyby ocenili.
  • DiDi Protect: Další služba, která se objevila spolu s pandemií. Tato taxislužba má speciální hygienická opatření.
  • DiDi Economy: Speciální otevírací doba pro uživatele, kteří mohou využívat slevy na své cesty. Ano! Výlety jsou ještě levnější, než byly.

Kroky k úpravě adres uložených v DiDi Food

V dnešní společnosti, rychlé občerstvení je oblíbené, z důvodu krátkého času mnoha lidí při práci. Tím se DiDi Food připojuje k zajímavému seznamu služeb DiDi.

To byla obrovská úleva pro lidi, kteří chtějí pracovat a vydělávat peníze na DiDi. Vzhledem k tomu, že nad rámec ekonomiky sazeb jsou možnosti vydělávání peněz vysoké.

změna adres

Samozřejmě, chcete-li přidat, změnit nebo upravit uložené adresy, musíte si stáhnout a nainstalovat DiDi Food. Jakmile aplikaci získáte (buď Android nebo iOS), budete se muset zaregistrovat jako uživatel nebo jako řidič doručení.

Pokud jste uživatel, určitě se vám stalo, že chcete zadat objednávku, ale je tu problém… adresa. Ten, který byl uložen v aplikaci, Není to stejné, kde se momentálně nacházíte. Proto… jak přidat, změnit nebo upravit uložené adresy? Snadný!

  1. Zadejte DiDi Food.
  2. Hned vedle vašeho profilového obrázku se zobrazí zpráva, která říká «Doručit». Na konci uvidíte šipku dolů. Klikněte na to.
  3. Zobrazí se okno pro výběr umístění. Zde můžete aktualizovat svou aktuální polohu.
  4. Zobrazí se také uložené adresy, ze kterých jste dříve objednávali. Máte tedy možnost si jej vybrat.
  5. Nebo můžete jednoduše zadat novou adresu pomocí vyhledávacího nástroje.

změnit adresu didi food

Vaše adresa byla úspěšně změněna!

Pomocí těchto jednoduchých kroků bude přidání, změna nebo úprava uložených adres úspěšná. Zbývá pouze zadat objednávku prostřednictvím DiDi Food. Užívejte si své úžasné akce a ceny služeb!