Saltar al contenido

Jak přidat vtipné nálepky do mých textových zpráv na iPhone a Android?

26 de julio de 2022

Nálepky jim vždy dávají a přidal do konverzací dotyk které jsou uchovávány na sociálních sítích a v aplikacích pro rychlé zasílání zpráv, jako je WhatsApp. Takové samolepky lze uložit do úložiště mobilního telefonu a můžete získat některé, které mají pohyb a jiné, které nejsou jednoduchým obrázkem.

V normálních zprávách pro Android a iPhone lze takové nálepky přidat, pokud jsou provedeny určité konkrétní věci. Později to vysvětlíme jak vytvořit samolepky jak je odeslat kontaktům, které máte, jak přidat určité nálepky do zprávy a jak stáhnout nálepky a odeslat je prostřednictvím SMS.

Dvě aplikace, ve kterých se nálepky vždy používají, jsou v Telegramu a také v samotném WhatsApp. Na platformách jako Messenger nebo DM nenajdete tak dobré nálepky, proto mnoho dávají přednost chatování na WhatsApp nebo Telegram k použití Messengeru.

Když chcete poslat nálepku některému ze svých kontaktů, máte k dispozici dvě možnosti. Tyto dva slouží k použití samolepek vytvořených jinou osobou, nebo pokud ne, vytvořte si je sami. První možnost je nejlepší zvolit, ale je velmi úctyhodné, že chcete být originální a že chcete vytvořte si vlastní samolepky.

Chcete-li vytvořit nálepku, musíte použít aplikaci. Aplikace, kterou si musíte stáhnout, se nazývá ‘Nálepky pro WhatsApp’ a můžete ji utratit sledovat další proces:

 1. Otevřete aplikaci „Stickers for WhatsApp“.
 2. Stiskněte možnost „Vytvořit nový balíček nálepek“.
 3. V okně, které se objeví, umístěte jméno autora a název nálepky.
 4. Pro dokončení vyberte obrázek nebo videoklip, který chcete použít, upravte jej a uložte nálepku.

To je vše, co musíte udělat vytvořte si vlastní nálepku bez cizí pomoci. Nyní, stejně jako si můžete vytvořit vlastní nálepky pro WhatsApp, existuje způsob, jak vytvořit nálepky, které můžete použít v aplikaci Telegram a odeslat je svým oblíbeným kontaktům.

Pokud chcete samolepku, kterou jste vytvořili, poslat jiné osobě prostřednictvím SMS, stačí transformovat stejnou nálepku na obrázek JPG a odešlete jej.

Jaký je způsob, jak přidat nálepky do textové zprávy na vašem mobilním zařízení?

Samolepky lze do textových zpráv přidávat z libovolné aplikace snadno a bez velkého úsilí. Máte možnost zkopírujte nálepku přímo z WhatsApp nebo jej převést na obrázek. Níže uvidíte, jak takovou věc udělat z Androidu a iPhone.

Ze zařízení Android

V případě Androidu je to velmi jednoduché přidat nálepky nebo nálepky do vašich textových zpráv. Toto byste měli udělat:

 1. Otevřete aplikaci WhatsApp.
 2. Skočte do jakékoli konverzace, kterou vedete.
 3. Najděte nálepku a odešlete ji.
 4. Nyní dlouze stiskněte tuto nálepku nebo ji vyberte a pokračujte v kopírování.
 5. Poté zadejte aplikaci, přes kterou chcete nálepku odeslat.
 6. Dlouze stiskněte typový řádek, vložte obsah a odešlete zprávu.

android mobil

Na některých mobilních telefonech tento trik funguje, ale na jiných ne. Pokud pro vás výše uvedený proces nefunguje, můžete to udělat proměňte svou nálepku na obrázek JPG:

 1. Otevřete aplikaci WhatsApp.
 2. Vyberte nálepku, kterou chcete transformovat.
 3. Pošlete to kontaktu.
 4. Poté otevřete WhatsApp na vašem PC.
 5. Vezměte nálepku z webu WhatsApp a otevřete ji v novém okně prohlížeče.
 6. Pro dokončení uložte nálepku jako normální obrázek a poté ji odešlete, kam chcete.

V případě, že jste to nevěděli, existuje způsob, jak importovat všechny nálepky, které vám vaši přátelé pošlou, do vašeho účtu WhatsApp.

Na telefonu iPhone

S mobilními telefony iPhone můžete také posílat nálepky v textových zprávách, které píšete jiným lidem. Chcete-li poslat tyto nálepky dalším lidem z iPhone, vše, co musíte udělat, je postupujte stejným způsobem který se používá v případě telefonů Android.

Je třeba poznamenat, že u mobilních telefonů iPhone lze nálepky předávat z aplikace WhatsApp do aplikace Telegram. To je něco, o co byste se měli pokusit užijte si své rozhovory více oba z Telegramu uvnitř WhatsApp.

mobilní telefon iphone

Jaké aplikace použít ke stažení nálepek a jejich odeslání v textových zprávách?

Pokud si chcete stáhnout více nálepek v rámci úložiště vašeho mobilního telefonunejlepší je, že používáte aplikace jako Swiftkey nebo Swype.

Stáhněte si nálepky v Swiftkey

Swiftkey je aplikace, která vám umožňuje stáhnout všechny druhy nálepek k použití ve vašich aplikacích WhatsApp a Telegram. Nejlepší na tom je, že všechny samolepky jsou zcela zdarma. Nejlepší na Swiftkey je, že je to jako druh klávesnice, která je nainstalována na mobilu a umožňuje vám vybrat všechny nálepky, které chcete.

Získejte nálepky v aplikaci Swype

Swype je další aplikace, která vám pomůže poslat nálepky dalším lidem. Uvedená aplikace je ke stažení v Obchodě Play, případně ji můžete získat i v App Store.