Saltar al contenido

Jak přidat, vložit nebo vložit excelovou tabulku do e-mailu aplikace Outlook

14 de agosto de 2022

Vložte excelovou tabulku do Outlooku je to krok, který je třeba dodržet, pokud chceme sdílet informace prostřednictvím této platformy, existují i ​​jiné způsoby, jak sdílet excelovou tabulku a odeslat ji e-mailem Outlook, krátce je vysvětlíme a také vložíme do zprávy.

Pokud chcete přidat, vložit nebo vložit excelovou tabulku přímo do e-mailové zprávy aplikace Outlook, postupujte takto. zvládnete to bez komplikací. Ukážeme vám také další způsoby sdílení excelové tabulky prostřednictvím aplikace Outlook.

Jak přidat, vložit nebo vložit excelovou tabulku do Outlooku?

Když pracujeme v excelové tabulce, běžně používáme tabulky, informace shromážděné v excelové tabulky rozumí výpočtům, které se snadno provádějí. Pokud chceme tyto informace sdílet, můžeme to udělat několika způsoby.

Jedním ze způsobů, jak sdílet informace v tabulce, je přidání do e-mailové zprávy z aplikace Outlook a je to náhodou nejjednodušší způsob, jak jej sdílet. Když však nevíme, jak aplikovat proces přidávání nebo vkládání tabulky, věci se komplikují.

Co uděláme pro vložení excelové tabulky do Outlooku je jednoduché, první věcí bude zadat naši excelovou tabulku; s naším levým kliknutím stisknuto vše Vybereme políčka, která odpovídají tabulce.

Poté klikneme pravým tlačítkem na tento výběr a vybereme možnost kopírování; v tomto okamžiku byste měli přejít na e-mail a otevřít novou zprávu, kterou chcete napsat.

Následuje klepnutí pravým tlačítkem na zprávu aplikace Outlook, předtím zadání e-mailové adresy příjemce a předmětu a poté klikněte na vložit. Tabulka bude automaticky vložena a můžete stisknout Odeslat, aby ji druhý uživatel obdržel jako zprávu.

Jaké jsou další způsoby sdílení souboru aplikace Excel v aplikaci Outlook?

Způsob, který jsme vysvětlili výše, je nejjednodušší mechanismus pro sdílení informací v aplikaci Outlook, ale existují i ​​​​jiné způsoby. způsoby odeslání dokumentu nebo excelovou tabulku prostřednictvím této platformy, aniž byste museli vkládat excelovou tabulku do Outlooku.

Vzhledem k tomu, že aplikace Outlook má vazby na různé typy softwaru Microsoft Office, můžeme říci, že proces sdílet excelový soubor pomocí aplikace Outlook je to docela jednoduché.

Jedním z těchto způsobů je odeslat dokument nebo tabulku aplikace Excel jako přílohu v aplikaci Outlook, což vyžaduje pouze předchozí odeslání soubor se uloží na odesílající zařízení. Nechybí ani možnost odeslat jako PDF, kdy se odešle jako soubor, který nelze upravit z Outlooku nebo jiných prostředků e-mailu.

A na druhou stranu je tu možnost poslat jako XPS e-mailem, formulář, který při odeslání zachová design, formát a obrázky. Mohou existovat další způsoby odeslání dokumentu aplikace Excel aplikací Outlook, ale tyto jsou výchozími způsoby, které nastavuje Microsoft Office.

Co mám dělat, když nemohu vložit excelovou tabulku e-mailem aplikace Outlook?

možná jsi to zkusil vložte excelovou tabulku do aplikace outlook odeslat jako jakoukoli jinou zprávu a nefungovalo vám to; a možná jste to později zkusili poslat jinými prostředky, které zde uvádíme, a ani to moc nepomohlo.

přidat excelovou tabulku do aplikace outlook

Proces pro vložit nebo přidat excelovou tabulku ve zprávě aplikace Outlook v některých případech nefunguje a je to tím, že informace v ní obsažené nemusí být „stráveny“ formátem zprávy. To se také děje u některých obrázků, když je vkládáte jako součást těla e-mailu v aplikaci Outlook.

To však neznamená, že to nemůžete udělat. Další možnost vložení tabulky aplikace Excel do aplikace Outlook lze provést pomocí existujících odkazů mezi programy Microsoft Office.

Můžete zkusit propojit excelovou tabulku s Wordem nebo to udělat také s jiným médiem, jako je Power Point. Jeden z nich, nebo dokonce oba, může být vám k něčemu.

To se provádí za účelem zkopírování příslušné tabulky v rámci těchto formátůa vložte je do e-mailové zprávy aplikace Outlook.