Saltar al contenido

Jak přidat vlastní nebo uvítací zprávu při spuštění v systému Windows 10

16 de julio de 2022

Windows 10 má dynamický systém, který nám umožňuje přizpůsobit si jej podle našich představ. Má velmi široké možnosti, jednoduché rozhraní a jeho použití je snadné. Proto se dnes většina lidí rozhoduje pro tento operační systém, kterého existuje několik verzí a je důležité aktivovat verzi Windows, kterou máte.

Jedním z nejlepších způsobů, jak přizpůsobit Windows 10, je změnit přihlašovací obrázek nebo přidat uvítací zprávu přihlásit se. Prostřednictvím kterého můžete přidat, co uživatel chce, ať už je to pozdrav, varování, mimo jiné.

Běžně nás nudí rutinní uvítací zpráva, kterou náš operační systém ve výchozím nastavení přináší a je tu právě tehdy, když ji chceme změnit a upravit podle svých představ. To však nemusí být vždy důvodem.

Před přidáním vlastní zprávy resp vítejte při spuštění windows 10doporučuje se vytvořit zálohu registru Windows, protože s nimi pracujete a jakákoliv chyba, bez ohledu na to, jak malá, může způsobit obecné selhání systému.

Postup přidání uvítací zprávy v systému Windows 10

Jak bylo uvedeno výše, první věc, kterou musíte udělat, pokud chcete přidat personalizovanou uvítací zprávu, před přihlášením, je vytvořit záložní kopii registru Windows, kterou můžete snadno otevřít ve Windows 10, protože registr je nutné upravit hodnota textové položky v registru.

Po provedení tohoto postupu musíte pečlivě dodržovat každý z těchto pokynů:

  • Prvním krokem je Otevřete editor registruk tomu je nutné stisknout klávesu Windows + R. Jakmile se okno objeví, provedeme příkaz regedit a postupujeme po následující cestě: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSistem.
  • Po úspěšném provedení a následování cesty byste měli najít registr «nápis právního upozornění».
  • Poté na něj dvakrát klikněte a do pole Hodnotové informacezadejte text, který se zobrazí jako název zprávy, a označte tlačítko Přijmoutpro uložení změn.
  • Dále dvakrát klikněte na záznam, «text právního upozornění» a v poli Údaj hodnoty přidat zprávu chcete upravit přihlášení ve Windows 10

složky editoru registru

Tímto způsobem jste již přidali uvítací zprávu.

Jak zjistit, zda byla vaše uvítací zpráva ve Windows uložena správně?

Jakmile provedete každý z výše uvedených kroků, je důležité zkontrolovat, zda celý postup proběhl správně a zda byly vaše změny správně uloženy. Z tohoto důvodu se doporučuje po dokončení všech kroků zavřít editor registru a restartujte operační systém.

Po spuštění by se výše přidaná zpráva měla automaticky objevit v editoru registru. Pokud se při přihlášení nezobrazí žádná uvítací zpráva, znamená to není správně uložen nebo neprovedu žádný krok.

Z tohoto důvodu je důležité, abyste si vytvořili záložní kopii záznamů, protože v případě, že dojde k chybě nebo provedete nesprávnou úpravu, budete mít zálohu těchto informací a nebudete mít žádné nepříjemnosti.

Měli byste si uvědomit, že zpráva, kterou jste přidali, se zobrazí spolu s barvou motivu, kterou jsme pro nás přizpůsobili Operační systém Windows 10. Podobně je vedle textu tlačítko, které umožňuje pokračovat v přihlašování do počítače.

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Rádi bychom však znali váš názor Podařilo se vám přidat uvítací zprávu ve Windows 10? Víte o jiném způsobu přidání uvítací zprávy v tomto operačním systému? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.