Saltar al contenido

Jak přidat obrázek na pozadí do Kalendáře Google – krok za krokem

13 de agosto de 2022

Od svého založení je nástroj Google nejinovativnější a nejpoužívanější uživateli na celém světě, s tisíci a tisíci denních návštěv, které společnosti umožňují růst stále pozitivněji a generovat výhody pro nás všechny, ale ne pouze s tím. , vytvořila novou platformu, která je součástí projekt s názvem Google Calendar.

Jak název napovídá je kalendář a agenda který funguje elektronicky, můžeme tam provádět různé funkce, jako je přidávání a vytváření připomenutí, to by nám pomohlo a vytvořilo mnohem větší komfort při organizování našich každodenních aktivit a nejlepší na tom je, že můžeme vidět Google Calendar na ploše naše PC.

Byl uveden na trh v roce 2006 a od té doby má mezi svými zaměstnavateli naprosto pozitivní ohlasy, s některými triky, jak využít jeho funkce co nejlépe a každý den se zlepšovat, aby náš pracovní a společenský život fungoval. jednodušší organizacemožnost připojit soubory k události a estetika je vždy pozoruhodná.

Důvody, proč používat Kalendář Google na našem mobilu

Chceme-li si užít a užijte si lepší způsob v Kalendáři Google z našeho mobilu, pak musíme vědět a vědět, které aplikace jsou nezbytné pro splnění našeho cíle.

První je ‘Any.Do’, je to jedna z nejkvalitnějších aplikací, pokud jde o řízení našich aktivit, dělá svou práci velmi efektivním způsobem a nejlepší na ní je, že její kompatibilita s Kalendářem Google Je stoprocentně vyvážená a garantovaná.

Dalším velmi výkonným a potřebným je „Evernote“, který je ve svém oboru jednou z nejvyšších z hlediska kvality a estetiky, umožňuje nám personalizovat naše poznámky štítky a dalším příslušenstvím a ponechat je na obrazovce našeho mobilu, takže jakýkoli úkol dne, který musíme splnit nejsme nikdy přehlíženi.

Samozřejmě nemůžeme ignorovat ‘Facebook’ jako sociální platforma na celém světě a totální inovace, z níž můžeme sdílet naše akce a organizace přímo do našeho kalendáře Googlekterá generuje větší pohodlí a všestrannost.

Jedním, který se také snadno integruje s Kalendářem Google, je „Gmail“, který nám umožňuje komunikovat, a proto přijímat oznámení o datech a časech různých událostí, na které čekáme.

Jak mohu přidat nebo změnit obrázek na pozadí ve svém Kalendáři Google?

Odpověď je velmi jednoduchá a kroky jsou rychlé, především musíme přístup k našemu účtu „Kalendář Google“.tam najdeme v horní části obrazovky ‘ikonu ozubeného kola’, která znamená ‘nastavení’, stiskneme tam, zobrazí se různé možnosti a musíme kliknout na tu, která označuje ‘obecné’.

logo kalendáře google

Potom v dolní části možností bude:pozadí kalendáře“, stiskneme totopak musíme kliknout na »vybrat obrázek», zde si můžeme vybrat fotografii nebo obrázek z Googlu nebo ten, který jsme si předtím uložili do souborů našeho počítače.

‘Vybrat’ a pak přejdeme na místo, kde to znamená ‘obecná nastavení’, klikněte na možnost ‘vystředit’ a poté na ‘měřítko’, tímto krokem umístíte pozici a velikost obrázku tak, jak si přejeme. se zobrazí na pozadí našeho Kalendáře GoogleNakonec ‘klikneme’ na ‘uložit’ a můžeme se vrátit na úvodní stránku, jak to dopadlo, a je to, hotovo.

Nejlepší výhody při používání Kalendáře Google

Tento nástroj je nepochybně nesmírně užitečný, snáze se s ním můžeme konzultovat počasí, například pokud je deštivý nebo slunečný den, pouze umístěte naši zónu umístění Budeme mít přesnou a okamžitou odpověď.

Také v rámci jeho největších výhod je skutečnost, že můžeme konzultovat to bez připojení na internet, jak vidět akce, které jsme naplánovali, nebo nějakou vytvořit, to můžeme využít jak na mobilních telefonech, tak na našem PC.

nám umožňuje přizpůsobení různých kalendářů ve stejném nástroji, jako by to nestačilo, můžeme organizovat své úkoly v různých typech kalendářů, není to skvělé? Pokud tedy tento nástroj nepoužíváte, neváhejte ho použít.

Využijte možnosti přizpůsobení, které Google nabízí v celé řadě aplikací, abyste z nich mohli vytěžit maximum.

Používání rozšíření Google Chrome k doplnění vašeho kalendáře

Pro nikoho není tajemstvím, že Google Má mnoho pluginů a nekonečno rozšíření to může proměnit aplikaci, která již byla sama o sobě docela užitečná, v něco mnohem praktičtějšího. Kalendář Google není výjimkou.

Chcete-li začít, budete muset otevřít Kalendář Google a jakmile se dostanete dovnitř, najdete kartu „nastavení“, která je v pravém horním rohu, jakmile budete uvnitř, vyberete „Získat pluginy“. Klikneme na ‘Instalovat’ a budeme postupovat podle pokynů uvedených v procesu.

Logo Kalendáře Google

G calize

Toto rozšíření Kalendář Google můžeme snadno najít, protože jej můžeme vyhledat na Googlu a zobrazí se přímo v „Internetovém obchodě Chrome“, tam najdeme sekci „Přidat do Chromu“, nainstalujeme jej a a je to. toto rozšíření Umožní nám to změnit barvu jak písmen, tak buněk našeho kalendáře.

Hezký

Toto rozšíření, jako G-Calize, umožňuje přizpůsobit uživatelské rozhraní pro mnohem elegantnější, s černým, šedým a dokonce zlatým povrchem, proces získání tohoto prodloužení je stejný. Vstoupíte do „Internetového obchodu Chrome“, vyhledejte část „Přidat do Chromu“ a pokračujte v instalaci. Ujistěte se, že jste dokončili všechny kroky.

Žádné z těchto rozšíření není příliš těžké, jde jen o to, že pokud používáte Chrome, váš prohlížeč se pravděpodobně trochu zpomalí.

Jak přizpůsobit zobrazení, která nabízí Kalendář Google

Ve spodní části kalendáře najdeme záložku, která nám umožní provádět různé typy úprav v našem kalendáři, z výchozího zobrazení, agendy, týdenního nebo měsíčního zobrazení si můžete tento kalendář nakonfigurovat, jak chcete, a to vše za účelem většího pohodlí.

Výchozí zobrazení

The Výchozí zobrazení Kalendáře Google zahrnuje panel, ve kterém můžeme mít týdenní náhled doprovázený různými hodinami, které jdou od 1:00 do 11:00. Vidíme také v rohu, ale při docela malé velikosti, měsíční pohled na kalendář. Budeme mít také možnosti, jako jsou „Moje kalendáře“, ve kterých můžeme vybrat různé karty, jako jsou narozeniny, upomínky, úkoly atd.

Již v levém horním rohu najdeme a karta s názvem ‘Vytvořit’, do kterého můžeme přidat úkol, připomínku nebo událost. Vyberte počet osob, místo, datum a další možnosti.

Režim kalendáře

Karta režimu kalendáře, můžeme ji vidět, kdy Klikneme na nabídku vlevo nahořejelikož kliknutím na tuto volbu tato nabídka zmizí a zůstane nám takto pouze zobrazení režimu kalendáře, stejně jako můžeme dát i měsíční nebo týdenní zobrazení, aniž bychom museli mít zobrazenou nabídku možností.

Kalendář Google

Režim agendy

Režim agendy bude používat možnosti „Můj kalendář“ ve spojení se zobrazením, které používáte. Pomocí této funkce můžeme plánovat všechny druhy událostí, úkolů, připomenutí atd. Přidávání multimediálních souborů a všech druhů poznámek za účelem přenášení denní záznam našich úkolů.

Denní pohled

Chcete-li nakonfigurovat svůj Kalendář Google s denním zobrazením, budete muset přistupovat k aplikaci, buď z mobilu nebo z počítače, a vyhledejte kartu vedle nastavení, ze kterého si můžete vybrat jakýkoli typ zobrazení, v tomto případě zobrazení dne. Pokud jste z počítače, po otevření karty stačí zadat písmeno „D“.

Pohled na další 4 dny

Stejný proces jako u denního zobrazení se opakuje s typem zobrazení „4 dny“, budete muset otevřít aplikaci a najít kartu zobrazení, což je obvykle umístěný vedle nastaveníkdyž otevřete tuto záložku, můžete kliknout na možnost ‘4 dny’ nebo napsat ‘X’ a je to.

týdenní pohled

Týdenní zobrazení je ideální pro udržování plánu všech vašich krátkodobých úkolů, a tím i organizovanější rutinu. K tomuto zobrazení se dostanete opakováním předchozího procesu nebo jednoduše zadáním ‘W’ a je to.

měsíční pohled

Měsíční pohled pravděpodobně ano nejpoužívanější typ zobrazení jakéhokoli kalendáře, protože to je ten, který vám umožňuje přístup k informacím, jako je: Jaký den bude 15. v měsíci? o Jaký den budeme mít do 2 týdnů? Obvykle je kalendář standardně dodáván s tímto typem zobrazení, ale pokud z nějakého důvodu již toto zobrazení nemáte, budete muset opakovat výše uvedený proces nebo jednoduše napsat „M“.

služby Google

Jak vkládat obrázky a soubory do Kalendáře Google z mobilu

Pokud jste pečlivý uživatel s objednávkou, pravděpodobně máte ve zvyku přizpůsobit všechna vaše připomenutí dalšími informacemi, jako jsou fotografie, audio, poznámky atd. Naštěstí pro vás je Kalendář Google poměrně kompletní software, který vám umožňuje nejen vytvářet připomenutí všech činností, které potřebujete, ale také činí tato připomenutí interaktivnějšími.

Tímto způsobem vám Kalendář Google umožní vychutnat si barevné, přizpůsobené a zcela funkční rozhraní. Možná se ptáte, jaký druh multimediálního prvku mohu zahrnout do svého kalendáře? Uvidíme:

Připojování obrázků z Disku Google

  • Chcete-li začít, budete muset vyhledejte kartu ‘Google Calender’ na mobilu, pokud to děláš z počítače, budeš si to muset dát do vyhledávače.
  • Poté budete muset vytvořit událost, Pokud ji již máte vytvořenou, budete k ní mít pouze přístup.
  • Po výběru události přejdete na vyberte kartu „Další možnosti“.umístění tohoto se bude lišit v závislosti na zařízení, na kterém jej používáte.
  • Když budete mít tuto záložku otevřenou, budete pokračovat ve spodní části, záložka, která říká ‘Přidat přílohu’, který bude označen klipem.
  • Poté můžete pokračovat jakovyberte jeden ze souborů na disku. Pokud chcete nahrát soubor z vašeho zařízení, budete muset jednoduše kliknout na „Nahrát“ a vybrat požadované soubory.