Saltar al contenido

Jak přidat někoho do skupin WhatsApp, aniž byste byli správcem

25 de julio de 2022

WhatsApp se bezpochyby stal aplikací rychlé zasílání zpráv celosvětově nejrozšířenější. WhatsApp od svého založení způsobil revoluci ve světě zasílání zpráv díky svým dynamickým funkcím. V tomto smyslu i nadále obsahuje funkce pro usnadnění jeho použití, proto vám řekneme, jak na to přidat kontakt do skupiny WhatsApp, aniž byste byli správcem.

Metody, které existovaly dříve. a aplikace, které by mohly v určitých aspektech obejít zabezpečení WhatsApp a obejít tak správce skupiny, nicméně WhatsApp, aktualizace za aktualizací, časem vylepšil své bezpečnostní sekce.

Proto, je lepší zapomenout, že existuje aplikace, která nám s tím může pomoci, protože i když si stáhneme kteroukoli z těchto aplikací, mohli bychom ohrozit informace, které máme v naší aplikaci WhatsApp, takže je lepší tomu zabránit.

Ze stejného důvodu nemáme mnoho možností, jak přidat kontakt do naší skupiny WhatsApp, aniž bychom byli správcem, jedinou nadějí je předejte skupině kontaktní číslo požádat správce o jeho přidání.

Další možností je požádejte administrátora příslušné skupiny, aby vám dal správce, tímto způsobem můžete snadno přidat svůj kontakt.

Ale v případě, že si to správce nepřeje, můžete navrhnout možnost vygenerovat a odkaz na skupinovou pozvánku, S tímto odkazem, pokud jej předáte osobě, kterou chcete zadat, tato osoba bude moci vstoupit, aniž by musela někoho jmenovat správcem skupiny.

Skupiny WhatsApp

Nejprve si promluvme o skupinách WhatsApp. Tyto skupiny představují a cenný nástroj hromadné komunikace. Dávají nám možnost udržovat nepřetržitý kontakt s lidmi, se kterými udržujeme společný cíl. Mohou to být například pracovní skupiny, studijní skupiny, rodinné skupiny atd.

Samozřejmě prvním krokem bude připojení nebo vstup do WhatsApp skupiny. Je to velmi jednoduchý proces; Lidé, kteří jsou součástí skupiny, mohou být z vaší lokality nebo můžete dokonce přidat kontaktní číslo ze zahraničí na WhatsApp. To poskytuje globální dosah jakékoli skupině, která sdílí stejné zájmy.

Tyto skupiny vám umožňují udržet několik lidí pohromadě a spravovat určité informace; Lze provést různé konfigurace, například přidání popisu do skupiny WhatsApp. Jeho trvání bude záviset na užitečnosti, kterou pro vás má; kdykoli budete chtít, můžete opustit skupinu WhatsApp.

pracovní skupiny WhatsApp, usnadnit komunikaci s pracovním týmem; zvláště v době, kdy mnozí vykonávají své pracovní funkce z domova. To také umožňuje týmu organizovat pokyny k plnění jeho funkcí.

Rychlost je jednou z funkcí, díky kterým je WhatsApp ideální aplikací; tak, v reálném čase, všichni účastníci skupiny mají přístup ke stejným informacím. Informace lze také zasílat v různých formátech; jako jsou PDF, docx, obrázky, fotografie, audio, kontaktní údaje, umístění, zvuk, videa atd.

To jsou jen některé z funkcí, které můžete provádět s WhatsApp; Kromě toho nemůžeme zapomenout, že je to velmi kreativní a zábavný nástroj preferovaný přáteli; strávit velmi zábavné chvíle.

S vědomím některých výhod členství ve skupině WhatsApp vyvstává jedna z nejčastěji kladených otázek; Mohu přidat kontakt do skupiny WhatsApp, aniž bych byl správcem? Obvykle správce skupiny WhatsApp má na starosti přidávání a mazání kontaktů, které se účastní skupiny.

Potřeba však může vyvstat v určité době dalšího účastníka skupiny; přidat kontakt, aniž byste byli správcem kontaktu. Dále vám řekneme dostupné možnosti, jak to udělat.

Pomocí QR kódu na webu WhatsApp

Chcete-li přidat kontakt do skupiny WhatsApp, aniž byste byli správcem, můžete to udělat pomocí QR kódu. Stačí být účastníkem vytvořené skupiny a postupujte takto:

 • Na svém počítači přistupujte k webu WhatsApp a zároveň musíte přistupovat k WhatsApp ze svého mobilu.
 • Poté v nabídce 3 svislých bodů nebo nastavení podle potřeby vyberte možnost WhatsApp Web.
 • Když je kamera vašeho mobilu aktivována, musíte naskenujte QR kód který se objeví na obrazovce počítače; na oficiální webové stránce WhatsApp.
 • Jakmile vstoupíte do aplikace z počítače, musíte přejít do chatu skupiny WhatsApp, do které chcete přidat účastníka; a vyberte nabídku umístěnou vpravo nahoře nebo 3 svislé tečky.
 • Vyberte možnost informace o skupině.
 • Vyberte možnost odkaz na pozvánku do skupiny.
 • Nyní si musíte vybrat pošlete skupině pozvánku QR kód.

telefon a notebook s webem whatsapp

Ti, kteří používají a mobilní telefon iPhone a obdrží zvací kód, mohou jej naskenovat pomocí webové kamery iPhone. Pro ty, kteří mají zařízení Androidmohou použít čtečku QR kódů a naskenovat kód, který obdrželi.

Sdílejte skupinu prostřednictvím odkazu nebo odkazu

Následující alternativa je poměrně jednoduchá, potřebujete:

 • Otevřete na svém mobilu aplikaci WhatsApp a připojit se ke skupině.
 • Poté vyberte nabídku 3 svislých teček a vyberte možnost informace o skupině.
 • Další věcí je vybrat „přidat účastníka“ a poté „pozvat do skupiny s odkazem’.
 • Zde můžete vidět kód, zkopírovat jej a sdílet s kontaktem, který chcete přidat do skupiny WhatsApp.

Může se stát, že máme problémy s přidáním přítele, člena rodiny nebo konkrétní osoby do skupiny WhatsApp, ve které chceme, aby byli přítomni, může být obtížné, aby to byla aplikace, která selhává, takže problém s největší pravděpodobností pochází od nás.

První možnost, i když to zní jako samozřejmost, nebylo by na škodu si ověřit a vyjasnit pochybnosti, může to být tak, že ve skupině, do které patříte už nebýt admin, Chcete-li to provést, musíte vstoupit do skupinového chatu, stisknout název skupiny a vyhledat své jméno v seznamu účastníků.

Pokud vedle svého jména nemáte název „Správce skupiny“, to znamená, že vám admin odebral nějaký jiný administrátor, to by byl problém, protože pouze administrátoři mají pravomoc někoho do skupiny přidat.

Pokud můžete získat oprávnění správce zpět, je to v pořádku, ale pokud nemůžete, pak je vaše jediná možnost zkontrolujte, zda byl ve skupině dříve vygenerován odkaz pozvánky, pokud ano, můžete ji předat požadované osobě, aby se tato osoba mohla objevit ve skupině.

správce whatsapp

I když stejným způsobem se může stát, že odkaz na pozvání skupiny již vypršel, takže v tomto typu situace jediné řešení je promluvit si s administrátorem skupiny a hledejte řešení, jak z vás znovu udělat administrátora skupiny nebo vygenerovat nový odkaz na pozvánku.

Za předpokladu, že jste znovu získali oprávnění správce a není možné přidat tuto osobu zpět do skupiny, může to být způsobeno tím, že osoba, kterou se pokoušíte přidat do skupiny, pokud tato osoba, kterou se pokoušíte přidat, byla nedávno ve skupině a odešel více než dvakrát, znamená to, že je dočasně zakázán.

Ano, právě když to čtete, pokud tento kontakt byl nedávno a odešel, tato osoba může být dočasně zakázána vývoj WhatsApp této skupiny příliš nedělá, aby zabránil přidávání lidí do skupin jen proto, aby byli jakýmkoli způsobem obtěžováni nebo podváděni.

Pokud však tato osoba opustila skupinu z důvodů, které s tím nemají nic společného, ​​ale pouze pro zábavu, no, konvenčním způsobem ji nebudete moci přidat zpět, jedinou možností je předejte mu odkaz na pozvánku, aby se mohl znovu přihlásit pokud se chcete vrátit, v opačném případě ji můžete do 48 hodin přidat znovu.