Saltar al contenido

Jak přidat nebo vložit mezery mezi řádky nebo odstavce ve WordPressu

14 de julio de 2022

Dnes se jdeme podívat jak přidat nebo vložit mezery mezi řádky nebo odstavce ve wordpressu, což je příliš jednoduché, a proto se budeme muset ponořit do HTML kódu. Ale uklidněte se, nebojte se, že je to něco velmi snadného a intuitivního, stejně jako centrování nadpisů a nadpisů.

Úprava záznamu pomocí HTML editoru není příliš složitá. Uvědomujeme si, že to není úplně pro každého a že to vyžaduje určitou trpělivost, zvláště pokud jste to nikdy nedělali.

Pro přidání mezer mezi řádky nebo odstavce to však můžeme udělat z HTML kódu článku a tímto způsobem dosáhneme očekávaných výsledků. WordPress má mnoho možností, jako je umístění dvou obrázků dohromady, a nejen editor.

Když se chystáme vytvořit nový záznam nebo upravit již vytvořený, jsme obvykle ve vizuálním editoru. Tento editor nám umožňuje intuitivně, prostřednictvím možnosti wordpressu udělat spoustu věcí pro formátování vstupu.

Od změny zarovnání, zvýraznění slov, nadpisů a titulků, přidávání obrázků, vkládání MP4 videa do příspěvku nebo stránky atd.

Níže se podíváme na vše, co potřebujete vědět, abyste mohli Přidejte mezery mezi řádky nebo odstavce. Je to velmi jednoduché, takže to bez problémů zvládne každý, kdo HTML editor nikdy nepoužil.

Pokud je to váš případ, doporučujeme, abyste do puntíku dodrželi naše pokyny a možná si procvičili nějaký text v novém vstupu do Neupravujte náhodou položky, které jste již na svém blogu vytvořili.

Pojďme tedy pokračovat v tomto jednoduchém, ale efektivním tutoriálu, abyste mohli přidat mezery mezi řádky nebo odstavce z kód editoru wordpress docela rychle a snadno.

Jak přidat mezery mezi řádky nebo odstavce ve WordPressu

K tomu budeme potřebovat vstupte do HTML editoru. Může se zdát poněkud komplikované se do tohoto editoru dostat. Je to však jednodušší, než si dokážete představit, jen je potřeba mít trochu trpělivosti a dávat dobrý pozor.

Pro formátovat odstavec do textu, který musíme zadat z editoru HTML, nikoli z běžného editoru, následující:

pokud chceme vložit mezery do odstavce, tak na jeho konec přidáme

Když tedy přidáme odstavec, měl by vypadat takto: „Před dlouhou dobou ve velmi malém městě bylo velmi chladné počasí.

Počasí se však momentálně zdá teplejší než obvykle.

Pochopitelně bez uvozovek.

vykreslování wordpressu

Jak přidat zalomení řádků ve WordPressu

V případě, že chcete přidat zalomení řádků z HTML, je to docela jednoduché, velmi podobné malému tutoriálu, o kterém jsme hovořili dříve. K tomu stačí přidat:

kde chcete, aby se objevil konec řádku.

Měli byste zvážit, že tyto kódy je nutné přidat do editoru «HTML» a ne ve vizuálním editoru, který obvykle používáme. Pokud se pokusíte přidat tyto kódy z vizuálního editoru, nestane se absolutně nic, ačkoli budou vypadat jen napsané, jako by byly součástí původního textu.

Doufáme, že se vám tento jednoduchý, ale účinný návod líbil a především vám byl velmi jasný. jak přidat nebo vložit mezery mezi řádky nebo odstavce ve wordpressu. Pokud o tom stále máte nějaké pochybnosti, můžete přejít na web podpory WordPress nebo to nechat v poli pro komentáře, které najdete o něco níže.