Saltar al contenido

Jak přidat administrátory a přispěvatele na můj kanál YouTube

27 de julio de 2022

Zábava není jen otázkou zábavy, lidé, kteří udržují kanály na různých platformách audiovizuálního obsahu, to vědí. Berou to tak vážně, že se YouTube nikdy neunaví poskytovat jim nástroje a možnosti, které podporují zdokonalování jejich práce. Jedním z nich je přidání administrátorů a spolupracovníků do vašeho kanálu.

Proto při této příležitosti budete moci znát velmi důležitý aspekt v administraci vašeho YouTube kanálu. Ať už máte kanál, nebo uvažujete o jeho založení. Tak proč nečteš dál? To by vás mohlo opravdu zajímat.

Důležitost YouTube dnes

Tato platforma s více než dvěma miliardami uživatelů po celém světě audiovizuální obsahzaložená v roce 2005, se stala jedním ze základních pilířů lidí z hlediska zábavy.

A to je ono můžete získat cokoliv! Od vaření, elektřiny, tesařství, líčení, holičství a počítačových kurzů až po rutiny vestoje, videohry, hudbu a jakýkoli jiný typ videa, který si dokážete představit.

YouTube jako marketingová strategie

Od zařazení reklamy nejen na webovou platformu YouTube, ale i do reprodukce videí.

Stejně tak platba, kterou společnost platí při dosažení určitého počtu odběratelů kanálu nebo při dosažení určitého počtu reprodukcí videa, mnoho lidí přestalo sledovat (tolik) YouTube jako způsob zábavy.

Možnost generování přivýdělku Velmi to motivovalo lidi, kteří prostě rádi točí videa, aby lidi vzdělávali nebo bavili, a snaží se nabídnout nejen kvalitní materiál, ale také zvláštní pozornost uživatelům, kteří k videu zanechají komentáře.

Tento typ monitorování nemusí být tak snadný, jak jste si zpočátku mysleli, kvůli časové tísni nebo jednoduše proto, že nejste příliš obeznámeni se správou kanálu YouTube… co s tím dělat?

Správci a spolupracovníci: způsob, jak ulehčit práci

Ať je důvod jakýkoli, není nic lepšího než mít kolegy nebo s týmem, který je plně vyškolen ve správě účtu YouTube. Nyní by měla vyvstat tato otázka: mám sdílet informace o účtu?

Odpověď je ne, YouTube vám nabízí nástroje nezbytné, abyste mohli do svého kanálu přidávat administrátory a spolupracovníky, aniž byste museli sdílet informace související s e-mailem a heslem odpovídajícím kanálu.

Jak přidat administrátory a spolupracovníky do mého kanálu YouTube?

Budete překvapeni, jak je to jednoduché! Budete muset provést pouze několik jednoduchých kroků, abyste mohli začít přidávat osobu nebo lidi, kteří budou moci spravovat svůj kanál YouTube zlepšit pozornost vůči odběratelům prostřednictvím komentářů a získat další pomoc při načítání videí.

add-administrators-collaborators-channel-youtube

První věc, kterou byste měli udělat, je jít do panelu nastavení vašeho kanálu YouTubeChcete-li to provést, klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky a poté klikněte na ikonu ozubeného kola.

  1. Jakmile vstoupíte do přehledu svého kanálu, klikněte na možnost „Přidat nebo odebrat správce“, zobrazí se v části „správci“ z panelu nastavení.
  2. Tato akce vás přesměruje do nového okna, ve kterém kliknete na tlačítko „Spravovat oprávnění“.
  3. Chcete-li přidat nového správce nebo spolupracovníka, klikněte na ikonu, která se nyní zobrazuje v pravém horním rohu obrazovky.
  4. Uveďte e-mail osoby, která bude moci vstoupit a spravovat váš kanál YouTube.
  5. Zmáčknout tlačítko «Pozvat“.

Tak snadné!

Tímto způsobem druhá osoba Obdržíte e-mail s pozvánkou a můžete začít spravovat svůj kanál YouTube. Důležité je, že taková oprávnění lze zrušit.

Vidíš, jak to bylo snadné? Pozvěte správných lidí Chcete, aby váš kanál YouTube poskočil v kvalitě a vynikl jako jeden z nejlepších, na co ještě čekáte?