Saltar al contenido

Jak přidat a přehrávat hudbu na Kindle Fire – Ultimate Guide

14 de julio de 2022

Kindle Fire Tablets Jsou to zařízení, která umožňují spouštět různé aplikace., přehrávat streamovaný obsah a samozřejmě otevírat vizuální materiál, jako jsou e-knihy. Podobně nabízejí svým uživatelům spoustu možností, jako je instalace Google Pay Store na Amazon Tablet. Tato zařízení jsou však také schopna přehrávat hudební obsah, a proto máme několik způsobů, jak poslouchat naše oblíbené skladby.

Co je zařízení Kindle Fire?

Amazon se vyvíjel a inovoval Velmi významným způsobem se stále více umisťuje jako jedna z nejlepších společností současnosti, Amazon má na starosti poskytování zařízení a utilit pro všechny své uživatele, neexistují žádná omezení a dokonce i přihlášení do Amazonu ve španělštině je něco velmi jednoduchého. dělat

Dáme vám to vědět z Amazonu, protože tato společnost je vlastníkem a tvůrcem zařízení Kindle Fire, je to tak, jak můžete zjistit, kdo měl na starosti vytvořit a rozvíjet Kindle Fire byl Amazon, jde tedy o produkt, který patří této společnosti.

Nyní, pokud již víte, že Kindle Fire patří Amazonu, představujeme si, že chcete vědět, co je zařízení Kindle Fire? Když mluvíme o Kindle Fire, mluvíme o tabletu, který byl vytvořen pro používání služeb Amazonu.

Kindle Fire je aktualizací tradičního Kindle, který Amazon vytvořil, byl použit pouze ten hlavní jako čtenář knihna druhou stranu je tato nová verze mnohem širší a lze ji použít s multimediálním obsahem.

Průvodce přidáváním a přehráváním hudby na zařízení Kindle Fire

Práce s Kindle Fire je jako práce s jakýmkoli jiným zařízením, jsou to dokonce zařízení, která musí mít aktualizovaný software, aby mít dobré výkony a že nepředstavují žádný typ problémů kvůli systémovým problémům.

Ano, přidání obsahu do vašeho Kindle Fire je něco, co budete moci udělat dvěma způsoby nebo dvěma způsoby, v případě přidání a přehrávat hudbu na zařízení Kindle Firelze to provést prostřednictvím obchodu Amazon nebo to lze provést z počítače.

Kolika způsoby je možné přidat hudbu do Kindle Fire?

Je jich několiks Způsoby, jak přidat hudbu do Kindle Fireale jsou celkem tři, z počítače, z cloudu Amazon a z obchodu s hudbou, takže uživatelé mají při provádění této funkce větší pohodlí.

Tyto formuláře jsou jednoduché a snadno použitelné, takže generují provozní proveditelnost pro uživatele, aniž by museli trávit spoustu času, protože tyto možnosti jsou poměrně rychlé, později vysvětlíme každou z výše uvedených.

Jak přidat seznam skladeb z Amazon Cloud?

Provedení této funkce je velmi jednoduché a bezplatné, potřebujeme pouze aktivní účet Amazon, je to velmi efektivní metoda a užitečná, protože nám pomáhá šetřit úložištěPostup je následující:

 • Vstoupili jsme na web Amazon Musicpak se přihlásíme ke svému účtu a vybereme možnost „načíst hudbu vlevo“.
 • Klikněte na „stáhnout“ aplikaci Amazon Music.
 • Jakmile je aplikace stažena, otevřeme ji, sídlíme v knihovně v horní části, a ‘klikneme’.
 • Dále ‘klikneme’ v ​​levém horním rohu na abychom si mohli představit naši hudbu.
 • Vybereme album, které chceme, a načteme ho, můžeme to udělat i se skladbami jednotlivě, pokud chceme, ale přes alba je to rychlejší.
 • Skladby se načtou a můžeme si je poslechnout na Kindle Fire pomocí hudební aplikace, vše tak jednoduché.

Postup přidání hudby z obchodu Amazon Music Store

Tento krok je ve skutečnosti velmi jednoduchý, chcete-li přidat hudbu a přehrát ji na Kindle Fire prostřednictvím obchodu Amazon Music Store, vše, co musíte udělat, je přejděte na možnost ‘Music Store’ které najdete na Kindle, když tam budete, můžete si prohlédnout dostupné skladby, které nabízejí, pokud vás některá z nich zaujme a chcete ji přehrát na Kindle Fire, stačí vybrat oranžový štítek a koupit píseň.

Jak přenést hudbu do zařízení Kindle Fire z počítače

Dobrá věc na výběru této možnosti je, že za skladby nemusíte nic platit, musíte připojte kindle fire k počítačisystém jej okamžitě detekuje jako úložné zařízení, vyberete skladby, které chcete přenést do Kindle Fire, přejdete do části, kde se v počítači objeví složky Kindle a kde se píše, že hudba je místo, kam byste měli vložit soubory.

Utility zařízení Kindle Fire

Za zmínku stojí utility Kindle Fireuž víte, co je Amazon Kindle a k čemu slouží, takže nastal čas promluvit si o jeho utilitách, abyste poznali výhody, které lze s Kindle Fire získat.

Přehrávejte hudbu na kindle fire konečný průvodce

První věc, kterou je třeba poznamenat, je, že jde o zařízení, které funguje jako tablet, který se vyvinul a nyní se používá nejen jako čtečka knih, ale také lze použít jako mediální zařízení jako každý jiný.

zmínit, že můžete mít přístup ke všem nástrojům, které Amazon nabízí přes Kindle, vše, co souvisí s Amazonem, budete moci bez problémů získat přes Kindle Fire.

Jaké formáty Kindle Fire podporuje?

Existuje několik formátů, které jsou plně kompatibilní s Kindle Fire, jako například:

 • Formát PDF.
 • Jeden z nejpoužívanějších, formát PNG.
 • Formát gify.
 • Podobně i formát HTML.
 • A samozřejmě formáty MOBI a AZWkteré Kindle Fire tradičně používá.

Existuje mnoho formátů kompatibilních s těmito zařízeními. Samozřejmě, každý z těchto formátů je určen pro konkrétní souborytakže Kindle Fire může spouštět různé programy a soubory.