Saltar al contenido

Jak převést hlasovou poznámku na WhatsApp do MP3 – Audio Converter

13 de julio de 2022

WhatsApp je široce používaný nástroj po celém světě, miliony uživatelů využívají službu zasílání zpráv WhatsApp pro její různé funkce. Můžete komunikovat prostřednictvím zpráv a také pomocí zvuku. V tomto článku vám řekneme, jak můžete převést vaše WhatsApp audio do formátu MP3 a budete vědět vše o aplikaci OPSU. Jen čtěte dál.

Kroky pro převod zvuku WhatsApp do formátu MP3

První věc, kterou byste měli vědět, je, že aplikace WhatsApp obsahuje vlastní zvukový formát, proto je při úpravě zvukové poznámky v WhatsApp odeslána uživateli ve formátu, který má aplikace. To znesnadňuje přehrávání zvukového obsahu na některém externím zdroji přehrávání.

Jediný způsob je použít aplikaci, která to umožňuje převést zvuk whatsapp do formátu mp3. Musíte si stáhnout aplikaci, která vám umožní změnit formát zvuku, abyste jej mohli použít v jiné aplikaci.

Správce zvuku pro WhatsApp, OPUS až MP3, co to je a jak jej používat?

Naštěstí existují aplikace pro úpravu zvukových formátů, zejména WhatsApp. Budeme přesně mluvit o nástroji, který vám umožní provést tuto akci rychle a snadno. Pojďme se ale podívat na jeho vlastnosti a na to, jak jej můžete využít.

Stáhněte si OPUS to MP3 Converter

Aplikaci OPSU to MP3 Converter můžete získat zcela zdarma ve svém virtuálním obchodě Google play nebo Obchod Play. Stačí napsat název do vyhledávacího pole a spustit stahování. Jakmile si ji stáhnete, klikněte na Povolit, abyste aplikaci poskytli oprávnění a je to. Bez problémů můžete začít upravovat zvuk.

Jak funguje aplikace OPUS to MP3 Converter?

Budete moci spustit aplikaci na svém mobilním zařízení a zadat ji zobrazit všechny zvuky, které jste uložili v aplikaci WhatsApp. Ty jsou seřazeny podle data, kdy hráli. Před změnou formátu kteréhokoli z nich musíte stisknout tlačítko Přehrát, abyste si poslechli zvuk a ujistit se, že jde o formát, který chcete změnit na MP3.

Postup je velmi snadný a rychlý a dokonce vám umožňuje vybrat několik zvuků současně a změnit jejich formát. Na technologickém trhu je nejpoužívanější a nejznámější, takže si ji můžete bez váhání stáhnout.

Převeďte zvuk WhatsApp na MP3 pomocí této aplikace

Vstupte do aplikace a vyhledejte zvuk, jehož formát chcete upravit. Budete mít možnost vidět několik možností formátování, musíte zvolte MP3, když kliknete na tuto možnost, napíšete název a kliknete na Převést. A za pár sekund budete mít upravený zvuk WhatsApp ve formátu MP3.

Funguje OPUS to MP3 Converter pro jakékoli zařízení a operační systém?

V digitálním světě existuje mnoho inovací, takže můžete získat aplikace a software, které podporují různé formáty. Totéž se děje s aplikacemi pro změnu formátu zvuku na MP3, konkrétně odkazujeme na aplikaci OPSU. Což je adaptabilní s jakýmkoliv mobilním zařízením. Můžete dokonce přehrávat soubory ve formátu OPSU na vašem PC.

aplikace opsu pro změnu zvuku na formát mp3

Měli byste také vědět, že formáty upravené aplikací OPSU to MP3 Converter, můžete je hrát na bezpočtu zařízení pro přehrávače médií dobře známý. Budete překvapeni množstvím přehrávačů, které mohou poslouchat audio ve formátu MP3 upraveném aplikací OPSU, kterou najdete na webu.

Jak si mohu stáhnout zvuky WhatsApp do svého zařízení?

Pokud chcete na svém zařízení uložit své zvuky WhatsApp, věnujte pozornost, protože vám řekneme, jak to udělat z vašeho Androidu, iOS a PC.

Tímto způsobem stahujte své audio přímo do počítače

Z PC je postup mnohem jednodušší. Otevřete aplikaci WhatsApp, nacházíte se ve zvuku, vyberete jej a v menu zvolíte možnost Stáhnout. Zobrazí se Průzkumník souborů vašeho počítačevyberte složku a klikněte na Uložit.

Zde je návod, jak si stáhnout audio do vašeho iOS zařízení

Zvuk ke stažení zvolíte přidržením stisknutého, v menu zvolíte možnost Předat dál. Poté klikněte na Další audia a Sdílet. Tímto způsobem můžete odeslat zvuk do jiné aplikace, ale vyberete možnost Uložte do souborů a uloží se do vašeho zařízení. Vyhledejte složku, kam ji uložíte, přiřaďte jí název a klikněte na Uložit. Takže si můžete stáhnout a uložit WhatsApp audio na iPhone.

stahujte a ukládejte zvuky Whatsapp do mobilu

Naučte se jednoduchým způsobem stahovat audio do vašeho Androidu

Stiskněte na několik sekund zvuk, dokud jej neoznačíte, kliknete na možnost Sdílet. Můžete si vybrat mezi různými možnostmi sdílení zvuku, můžete si vybrat Průzkumník souborů vašeho zařízení. Vyberte složku, kam se bude zvuk ukládat a je to, klikněte na Uložit.