Saltar al contenido

Jak převést grafy Excel do souboru TIFF zdarma online

20 de julio de 2022

Použití souboru TIFF může rozšířit možnosti úprav obrázku. Z tohoto důvodu můžete chtít uložit své grafy Excel do souboru v tomto typu formátu. Doporučujeme vám přečíst si tento článek, se kterým se to dozvíte jak převést excelové grafy na tiff soubor zdarma online

Jak převést grafy Excel do souboru TIFF zdarma online

I když je pravda, že můžeme vložit grafiku do buňky v Excelu, je také důležité vědět, že existuje několik alternativ, jak převést tyto grafiky do souboru TIFF zdarma z internetu. Níže uvádíme některé z nejreprezentativnějších možností, které můžete použít, když potřebujete provést tento postup.

PDFMall

PDFMall je webová stránka, která vám umožňuje provádět proces převodu grafů Excel do souborů TIFF zcela zdarma a bez jakýchkoli omezení. The konvertor Má režim rozpoznávání textu a získaný výsledek je optimální. Není třeba se předem registrovat ani poskytovat osobní informace.

Použijte «PDFMall»

Chcete-li použít převodník «PDFMall» musíte vstoupit na jejich webovou stránku pfmall. Klepnutím na tlačítko „Vybrat soubor“ přejděte do umístění souboru Excel .xls. Můžete také přidat adresu URL, pokud jsou grafy hostovány na webové stránce.

Poté vyberte režim rozpoznávání textu (OCR nebo Excel text) a nakonec stiskněte tlačítko «Převést nyní».

Excel tabulka

Další alternativa: „Online Convert“

Stejně jako je možné zdarma převést soubor Excel do formátu JPG online, nabízí web „Online Convert“ také převodník souborů s Přípona .xls na .tiff. Má bezplatnou i placenou verzi popř «pojistné». Je důležité si uvědomit, že bezplatná verze převodníku zobrazuje reklamu, podporuje pouze pět souborů na převod a funguje pro soubor o maximální velikosti 100 Mb.

Použijte online konvertor

Chcete-li použít převodník Online konvertor přejděte na webovou stránku Online Converter. Stisknutím tlačítka „Vybrat soubor“ načtete graf Excel, který musí být v souboru s příponou .xls nebo .xlsx. Web také nabízí možnost nahrát soubor Excel z a adresy URL nebo vyberte soubor z cloudu (Disk Google).

Proveďte některá nastavení

Můžete provést některá nastavení jako např nastavit velikost, vybarvujte, aplikujte vylepšení a střihy. Tento krok je volitelný, ale může být velmi užitečný, pokud chcete v souboru provést nějaké změny.

Převod grafů aplikace Excel

Jakmile provedete výše uvedené kroky, stiskněte tlačítko «Zahájit konverzi». Stránka okamžitě projde procesem a ukáže vám průběh, frekvenci nahrávání, celkovou velikost souboru a zbývající čas. Na druhou stranu, pokud máte zájem získat pouze hodnoty zobrazené v grafu, můžete se rozhodnout převést soubor Excel xls na txt z aplikace Microsoft Excel, abyste získali nový požadovaný textový formát.