Saltar al contenido

Jak převedu svůj Yu-Gi-Oh! Souboj Odkazy na jiný mobil s Androidem nebo iOS?

26 de julio de 2022

Yu-Gi-Oh! Duel Links je dobrá hra na zabití času, když nemáte co dělat. Toto je digitální karetní hra, která se shromažďuje, je k dispozici pro Zařízení Mac OS, Android, Windows a iOS. Data této hry jsou vždy uložena, aby nedošlo ke ztrátě karet, které jste nasbírali.

Pokud chcete změnit svůj mobil nebo zařízení, musíte si zabezpečit všechna herní data a tímto způsobem o svůj postup nepřijdete. Dále vám to ukážeme jak převést svůj účet Yu-Gi-Oh Duel Links na jiné zařízení, jak provést přechod a co dělat, pokud ztratíte některá ze svých údajů o průběhu.

Jak byste měli připravit své druhé zařízení na přijetí vašeho účtu Yu-Gi-Oh!?

Kdykoli budete instalovat důležitý program nebo aplikaci, musíte připravit počítač. Tím pádem aplikace bude fungovat dobře. To je něco, co je třeba udělat při instalaci Yu-Gi-Oh Duel Links, protože pokud si chcete hru užít naplno, musí běžet rychle.

V případě, že nevíte, co to je co potřebujete k přípravě zařízení při stahování odkazů Yu-Gi-Oh Duel se nebojte, protože vám řekneme, co je potřeba:

 • Odstraňte osobní soubory, abyste uvolnili místo
 • Odstraňte aplikace, které již nepoužíváte, abyste uvolnili více místa
 • Vymažte mezipaměť všech aplikací, které jste stáhli
 • Stáhněte si aplikaci, která analyzuje články baterie a vyhledává a odstraňuje viry, které může mít mobilní telefon nebo počítač

Tím, že uděláte vše, co bylo řečeno výše, budete moci mít zařízení připraveno nainstalujte odkazy Yu-Gi-Oh Duel a užít si to naplno. Kromě toho, že děláte vše, co bylo řečeno dříve, je dobré, že hledáte způsob, jak zvýšit prostor RAM, pokud je váš mobilní telefon Android.

Mobilní telefony, které mají alespoň 2 GB RAM a dostatek volného úložného prostoru, nebudete mít problém se spuštěním hry. Kromě toho musí počítače splňovat následující požadavky:

 • 2GB RAM
 • Aktualizovaný MAC nebo Windows 7 64 Bit
 • DirectX 11
 • 4 GB volného místa na pevném disku
 • Procesor Intel Core i3-3210

Jaký je postup, který musíte dodržovat, abyste provedli změnu Yu-Gi-Oh!?

The změnit Yu-Gi-Oh Duel Links není vůbec těžké, i když má zařízení komplikovaný nebo málo známý systém. Podívejte se na kroky, které je třeba provést k provedení této změny:

 1. Spusťte zařízení
 2. spustit hru
 3. Přejděte do nabídky Start této hry
 4. Jdi do nastavení’
 5. V rámci všech možností, které jsou zobrazeny v „Nastavení“, musíte vybrat tu, která říká „Nastavení pro přenos mých dat“.
 6. Pro dokončení stiskněte tam, kde je napsáno „Nakonfigurujte můj přenos dat pomocí Konami ID“, zaregistrujte svůj účet Konami a voila, to je vše

osoba používající mobilní telefon

Když to uděláte, vaše herní data budou zabezpečena. Co následuje, je přihlaste se ke svému účtu Yu-Gi-Oh Duel Linksale na zařízení, na které přecházíte:

 1. Spusťte zařízení, na které přecházíte
 2. Připojte mobil k síti Wi-Fi
 3. otevřete hru
 4. Zadejte informace o svém účtu
 5. Počkejte, až hra naimportuje vaše herní data, a je to

Když dokončíte provádění každého z výše uvedených kroků, budete moci začít hrát své Yu-Gi-Oh Duel Links bez komplikací. Mimochodem, pokud si kdykoli budete chtít zahrát něco jiného, ​​můžete přejděte na Hry Google Play a stáhněte si některé, které jsou zdarma a bez reklam.

Je pravda, že některé hry nalezené ve Hrách Play nejsou tak dobré, ale Google ve svém obchodě má některé hry, které jsou úžasné. Za to stojí za to se podívat.

Co můžete udělat pro obnovení všech dat, která byla vymazána při změně Yu-Gi-Oh!?

V určitých případech může dojít ke ztrátě herních dat, která byla pro uživatele velmi důležitá. Taková věc se stane pro a chyba při exportu dat nebo protože připojení k internetu bylo pomalé. Jediný způsob, jak obnovit tyto ztracené informace, je kontaktovat podporu Yu-Gi-Oh Duel Links.

uživatel internetu, který něco hledá

Je třeba poznamenat, že pro nenudit se tak rychle Yu-Gi-Oh Duel Links co můžete udělat, je stáhnout si Axie Infinity do mobilu nebo do jiného zařízení.

Jak kontaktovat technický servis?

Technická služba Yu-Gi-Oh Duel Links je kontaktována z webových stránek hry. Tam na tom webu, budete moci najít kvalitní informace obnovit data, která jste ztratili ve hře Yu-Gi-Oh Duel Links.