Saltar al contenido
Mac

Jak přesunout nebo přenést hudbu z Macu do zařízení Android? – Jednoduché kroky

15 de julio de 2022

Neschopnost přenést hudbu z Macu do Androidu je nepříjemnost, na kterou narazí mnoho uživatelů, když mají zařízení od obou společností. Vybavení Apple má mnoho výhod a výhodale jeho kompatibilita s jinými OS mezi ně nepatří.

Macy nečtou Androidy připojené přes USB jako externí disk, takže přenos dat a konkrétně hudby se zdá být nemožný.

Problém má řešení a také je pomocí nějaké aplikace k tomu vytvořené. Proto zde přinášíme dvě nejlepší možnosti mezi nejlepšími aplikacemi pro sdílení souborů mezi iPhone a Android a velmi snadný průvodce krok za krokem.

Android File Transfer

Jedná se o aplikaci nebo program, který umožňuje pohodlný přístup k zařízení Androidkonkrétně na kartu SD nebo její externí paměť a z počítače Mac.

Před procesem můžete zvolit formátování paměťové karty micro SD pro větší kapacitu, ale není to nezbytně nutné.

Nyní s tímto bude možné snadno přenášet soubory (jak naznačuje jeho název), jako je hudba z Macu na Android, přičemž první může být počítač a druhý tablet i smartphone.

Nutno podotknout, že se jedná o program zcela zdarmatakže ji můžete začít používat, stačí si ji stáhnout.

Chcete-li tedy pokračovat, můžete si jej stáhnout kliknutím sem nebo vyhledáním přímo na webu. Musí nezapomeňte, že musíte být na počítači Mac, kam chodíte do práce.

Poté, co jej budete mít, pokračujte v instalaci Android File Transfer podle pokynů, které zadává tým Apple.

Dále je pomocí kabelu USB připojeno zařízení Android, ať už je to telefon nebo tablet, k jednotce Mac, aby bylo možné provést přenos.

Nyní bude nutné provést přenos souborů Android, aby se objevila složka Android SD karta nebo externí paměť.

Kromě toho budete muset akci nasměrovat do Finderu Mac, abyste našli skladby, které chcete přehrát. To bude provedeno přetažením souboru do složky s hudbou v počítači, kam jej chcete zkopírovat.

Pokud jde o nevýhody této aplikace, není kompatibilní se všemi verzemi systému Android a jeho funkcemi, neumožňuje import playlistů iTunes a není příliš intuitivní.

Wondershare TunesGo pro Mac

Toto je známé jako nástroj pro přenos souborů z Mac do Androidu. I když na rozdíl od předchozího není to zadarmo. Funguje to stejným způsobem, přetáhnete požadované hudební soubory z Macu do Androidu a je to docela rychlé a snadné.

Jednou z jeho hlavních charakteristik je, že můžete bez problémů synchronizovat hudbu z iTunes. Navíc se velmi snadno používá a podporuje od Androidu 2.1. V tomto smyslu je program ke koupi zde, nebo přímo na jeho oficiálních stránkách.

Je zřejmé, že jej musíte mít, abyste mohli postupovat krok za krokem k přenosu hudby z Macu do Androidu. Pokud ji již máte, budete ji muset spustit na počítači Mac a pokračovat připojte tablet nebo telefon Android přes USB.

android mobil na klávesách notebooku

Pak budete muset detekovat přenosné zařízenítakže jej lze zobrazit na hlavní obrazovce počítače.

Na druhou stranu bude pokračovat v hledání nebo hledání hudebních souborů nebo seznamů skladeb, které chcete přenést z Mac.

Jakmile určíte, co to bude, lze je přetáhnout z obsahující složky do složky nebo adresy příjmu v systému Android. Existuje také další způsob, jak jej získat, a to kliknutím na kartu s názvem „Synchronizovat“, následuje možnost „Synchronizujte iTunes s Androidem“.

S těmito dvěma skvělými nástroji již nebudou žádné problémy při přenosu hudby z Macu do Androidu přes USB. A jak bylo vidět, oba postupy jsou velmi snadné. Bude tedy na každém uživateli, kterou z nich bude chtít používat.