Saltar al contenido

Jak přeposlat e-mail s přílohami v Mozilla Thunderbird

21 de julio de 2022

The přeposílání emailů třetím stranám je velmi rozšířený a užitečný zvyk, když chcete jednoduchým způsobem předat nějakou informaci, kterou vám jedna osoba poslala. Tradiční způsob přeposílání e-mailů však mnohokrát vedl k funkcím třetí strany, která přeposílané informace přijímá, takže si myslí, že e-mail byl odeslán přímo jí. Takže můžete vidět a vědět, kdo posílá e-mail v Mozilla Thunderbird

Jedním ze způsobů, jak tuto nepříjemnost vyřešit, je použití nástroje, který má mozilla thunderbird který umožňuje odesílat zprávy jako přílohy. Takže elegantnějším způsobem můžete dát jasně najevo, že zpráva, kterou obdržíte, je přeposlána a ne nový e-mail, vše, co musíte udělat, abyste věděli, jak tento nástroj používat, je postupovat podle kroků, které vám poskytneme v tomto článek.

Na to nemusíte být počítačový expert posílat přílohy svým kontaktům, ale požádáme vás, abyste si velmi pečlivě přečetli kroky, které vám ukážeme, abyste se vyhnuli jakýmkoliv problémům v procesu. Stejným způsobem můžete snadno chatovat s kontakty Mozilla Thunderbird. Uvidíte, že jakmile dokončíte průvodce, který vám dáme, budete moci svým kontaktům snadno posílat všechny druhy připojených zpráv díky tomuto článku.

Jak přeposlat e-mail s přílohou?

Proces, o který musíte požádat, není vůbec obtížný, takže se nemusíte bát, protože vás provedeme všemi kroky, dokud e-mail neodešlete. Co byste měli udělat, je postupovat podle průvodce velmi pečlivě, abyste neudělejte žádnou chybu a neztratíte informace, které se chystáte přeposlat.

Krok 1

První věc, kterou byste měli udělat, je otevřít program a najít zprávu, kterou chcete přeposlat, jakmile ji najdete, otevřete ji a přejděte do sekce nazvané Zpráva. Poté v této části musíte přejít na možnost Předat jako a poté na Přílohu, která bude v této nabídce.

Krok 2

Jakmile to uděláte, měli byste nyní přejít na Adresa a napište e-mail příjemce zprávy s přiloženým souborem a nakonec musíte dát Odeslat, aby byla zpráva doručena vámi přiřazenému kontaktu.

A je to, pokud jste postupovali podle kroků bez chyb, odeslali jste již zprávu jako přílohu bez problému vybranému kontaktu, aplikujte tento proces na všechny zprávy, které chcete přeposlat aby vaši přátelé dostávali informace, které jim chcete poslat, správně.

Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný a že jste s používáním této funkce Mozilla Thunderbird neměli žádné problémy.