Saltar al contenido

Jak přepnout z režimu přežití do kreativního režimu v Minecraftu? – Nastavte kreativní režim

15 de julio de 2022

Vědět, jak v Minecraftu změnit režim z přežití na kreativní, vám zaručí, že si tuto oblíbenou videohru budete moci užít naplno. Existují scénáře, kde je lepší použít herní režim než jiný a není nic lepšího, než umět provést změnu rychle a snadno.

Jaký je rozdíl mezi přežitím a kreativním režimem v Minecraftu?

Tato hra má několik herních režimů, přičemž normálním režimem je přežití, protože budete mít záchrannou lištu v podobě srdcí a budete si muset prorazit cestu světem a čelit příšerám.

Souběžně s tímto prvním režimem existuje také mírová hra která na rozdíl od té survival postrádá monstrózní prvky, které na vás útočí.

Zatímco ta kreativní, jak už její název napovídá, umožňuje ve hře vytvořit volnou tvorbu, navíc budete mít k dispozici nástroje a bloky, abyste mohli daný proces provést a příšery se objevují spíše sporadicky, i když stále vám mohou ublížit Pro tuto modalitu je velmi užitečné nainstalovat režim X-Ray pro získání nerostných surovin.

Konečně, existuje hardcore režimcož je obdoba survivalu, ale s tím rozdílem, že pokud v tomto režimu zemřete, zmizí svět, ve kterém se nacházíte, i to, co jste provedli.

Jak přejít od přežití ke kreativitě v Minecraftu?

Pokud jste začali hru v režimu přežití, ale chcete ji změnit na kreativní, stačí provést několik jednoduchých kroků.

Za prvé, když jste ve světě, který chcete upravit, musíte přejít do části «Triky», No, to je místo, kde provedete změnu. V tomto smyslu musíte vytvořit zmíněný vesmír a poté na klávesnici stisknout klávesu „T“, pak musíte zadat přesně následující příkaz: «/herní mód 1″.

Tímto způsobem a jak je to jednoduché, budete moci přejít z přežití do kreativního režimu v Minecraftu, aniž byste museli opustit svět nebo dělat nějakou akci navíc.

Ať už hrajete režim přežití nebo kreativní režim, pomůže vám vědět, jak ovládat létající schopnosti svého avatara, pokud máte křídla.

Mohu přejít nebo přejít na jiné herní režimy?

Stejně jako můžete změnit modalitu přežití ke kreativitě v Minecraftu můžete také přepnout zpětný chod, jen musíte znát správný příkaz pro tuto příležitost.

Poté, co jste již hru spustili v kreativním režimu nebo jste již provedli změnu, můžete také přejít do hry o přežití, k tomu musíte také stisknout klávesu „T“.

Dále budete muset zadat příkaz, který se podobně jako v předchozím postupu skládá ze slova «/herní mód 0“, takže musíte věnovat pozornost číslu uvedenému pro režim přežití.

Je možné provádět změny v hardcore?

Ne, na rozdíl od postupu přejít z režimu přežití do kreativního režimu v Minecraftu nebo naopak, není možné přejít z žádného z jiných režimů do režimu hardcore.

Stejně jako není možné z obtížného herního režimu přejít k přežití nebo kreativitě. V případě, že si již nepřejete zůstat na této obtížnosti, budete muset spustit novou hru s novou funkcí, kterou chcete.

RŮZNÉ STROMY

Proč musím ke změně herního režimu používat příkaz?

Minecraft je hra, která má tu zvláštnost, že při vytváření nové hry zvolíte způsob kde chcete začít hrát. Z tohoto důvodu a podle toho, co jste zvolili, bude program brát tento vývojový režim jako trvalý indikátor. Jinými slovy, při každém spuštění uvedené hry bude zachován herní režim, který jste nastavili.

Ale, jak jste již viděli, Minecraft není tak lineární, a proto umožňuje přepínat mezi survival a kreativním režimem bez jakýchkoliv nepříjemnostítakže ze hry můžete vždy vytěžit maximum.

Chcete-li zlepšit své zkušenosti v jakékoli z modalit, doporučujeme vám stáhnout balíčky Mods, což lze provést z jakéhokoli zařízení, kde hrajete, ať už je to Windows 10, MacOS, Android nebo iPhone.

Jedním z oblíbených modů pro fanoušky je Pixelmon, který míchá to nejlepší ze dvou světů.