Saltar al contenido

Jak přenést videa z GoPro do počítače? – Dokončete proces

16 de julio de 2022

GoPro jsou kamery, které jsou v současnosti na špici, jsou tak dobré a kvalitní, že každého fotografa, profesionála i amatéra, uchvátí už jen tím, jak jsou dobré. Jeho vysoké rozlišení a jeho pohyby při ostření z něj dělají něco neuvěřitelného. A neslouží jen k fotografování, ale také k natáčení.

Proto GoPro Jsou to nejlepší přátelé pro ty, kteří rádi nahrávají videa. Jak může uživatel po vytvoření videa na svém GoPro poslat video do počítače? Článek to vysvětluje.

Jaké jsou požadavky, abyste si mohli stáhnout svá GoPro videa?

Profesionálové i amatéři musí mít jasno rozdíly mezi GoPro a běžnou kamerou. Samozřejmě existuje mnoho fotoaparátů, které mohou být dobré a ze kterých můžete získat kvalitní fotografický a video materiál. Ale nic jako GoPro, i tak je dobré, že berou v úvahu i jiné typy značek kamer.

Při stahování videí nebo jejich přenášení z GoPro do počítače je třeba počítat série kroků a jaké materiály by měly být použity pro tuto akci. To vše pomůže uživateli dosáhnout jeho výkonu při přenosu souborů. Skvělá věc na GoPro je, že videa lze vytvářet s úžasnými a zajímavými efekty.

Počítač nebo mobil a spojovací materiály

Pokud chcete soubory přenést do počítače nebo mobilního telefonu, je nutné mít určité spojovací materiály. Ty jsou částečně tvořeny dobrým internetovým připojením, místo v mobilu nebo počítači možnost stahování určitých nezbytných aplikací a dobré nabíjení některého ze zařízení, aby se nevypínalo při přehrávání videí.

V každém případě je to vždy nutné mít kabel USB pro přenos souborů a možná SD kartu s dostatečnou dostupnou kapacitou, pamětí, aby tam bylo dost místa. To vše bude záviset také na váze souborů, které se budou do počítače nebo mobilu přenášet.

quik

Quik jako aplikace je nezbytná k provádění akce přenosu souborů z kamery GoPro do počítače, mobilu nebo SD karty. V každém případě bez ohledu na zařízení, do kterého se budou informace stahovat je to nutné Quik být v užitku.

gopro v různých úhlech

Jaké kroky byste měli dodržovat při stahování videí z GoPro do zařízení?

Pro uživatele je důležité znát použití nebo způsoby použití GoPro s ručním přenosem. Pokud jste si dříve přečetli návod k samotnému fotoaparátu, budou také vědět, jak se s tím lépe vypořádat. Proto se doporučuje, aby ti, kteří to neudělali, s tím začali před zahájením přenosu souborů z jednoho místa na druhé. Nehrozí jim tak riziko, že by něco poškodili.

Použití Android Transfer je jedním z nejúčinnějších způsobů přenosu GoPro videí Je to také obvykle jeden z nejrychlejších způsobů. Proto jsou uživatelé vyzváni, aby tak učinili.

Jednou z věcí, které se při používání GoPro liší, je přenos souborů, k tomu dochází, protože konvenční kamery jsou obvykle o něco jednodušší. To je důvod, proč by měl uživatel před nákupem GoPro znát rozdíl v základních funkcích běžných kamer oproti GoPro.

notebook k zasílání fotek

Pokud si je chcete stáhnout do svého PC

Měl by jsi pro vložení karty do CPU použijte SD adaptérpoté stisknutím klávesy Windows spolu s klávesou E otevřete průzkumník souborů a spolu s tím budete moci kliknout na sekci s názvem: Tento počítač.

Odtud se dvojitým kliknutím na složku DCIM uživateli zobrazí složka s názvem GoPro100, po které může být přesměrován na soubory, které si přeje stáhnout. Pouhým přetažením myší můžete odtud stáhnout soubory videa a fotografií do počítače. Budete si je moci uložit kdekoli na vašem PC.

gopro na stativu

Chcete-li je uložit do svého mobilu

Chcete-li je uložit do mobilu, akce není tak složitá, jakmile pochopíte, jak je dostat z SD do PC. Například, USB lze propojit mezi oběma zařízeníminebo vložte SD z GoPro do Androidu. A z mobilu přejděte do stejné složky DCIM a poté přejděte na GoPro100, odtud si můžete vybrat, co chcete.

Po jeho výběru by měl uživatel přejít pouze do složky na svém Androidu a ponechat soubory s možností vložení. Tímto způsobem se všechny přenesou do telefonu a odtud můžete mít svůj materiál. Pomocí tohoto typu jednoduchých akcí budete moci odstranit veškerý materiál, který jste nashromáždili v GoPro, a užít si jej zvenčí.

Mít jej mimo fotoaparát také umožní uživatelům snadno upravovat své důležité fotografie a videa tak, jak chtějí, z libovolného PC programu nebo mobilní aplikace.

GoPro je výborná kamera, kdo ji má, nejeví moc důvodů k reklamaci, důležité je, aby se uživatelé s kamerou cítili dobře, protože natáčí videa resp. pořízením fotografie se podaří zachránit důležité okamžiky života. Můžete začít sledováním určitých výukových programů na YouTube o GoPro a jejich funkcích.