Saltar al contenido

Jak přenést stažené nebo přenést fotografie z Fotek Google do galerie mého mobilního telefonu

23 de julio de 2022

Google vám nabízí širokou škálu aplikací, které vám pomohou uspořádat a uložit všechny vaše soubory; abyste si tímto způsobem zjednodušili práci a čas. V tomto případě je jedním z nejpoužívanějších Fotky Google. Ale co to je, k čemu slouží a jak funguje Fotky Google, případně jaké výhody tato aplikace má? a Jak si můžete stáhnout nebo přenést fotografie z Fotek Google do galerie svého mobilního telefonu? Níže vám pomůžeme odpovědět na tyto otázky.

K čemu jsou Fotky Google?

Je to vynikající aplikace, která může přinést mnoho výhod pro úložiště vašeho zařízení, protože má neomezenou paměť. A pokud chcete, můžete si ve Fotkách Google vytvořit nebo vytvořit automatickou zálohu pro případ, že se něco pokazí a ztratíte své zařízení. Tato kopie jde navíc přímo do cloudu, kde k ní můžete snadno přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k vašemu účtu Google.

Další výhodou je, že organizuje vaše fotografie a události, takže pokud máte mnoho fotografií, můžete jako obvykle najít fotografie, které chcete vidět, pouhým umístěním slova odkazujícího na obrázek do vyhledávače Google Fotky.

A protože víme, že pamatování je život, tohle úložný prostor Umožňuje vám vzpomenout si na dávno prožité chvíle, fotografie a alba, která jste vytvořili kdysi dávno, abyste si ty krásné vzpomínky mohli znovu připomenout.

Pokud chcete také uvolnit místo na svém zařízení se systémem iOS nebo Android pomocí aplikace Fotky Google, můžete tak učinit automatickým výběrem špatně pořízených nebo nepotřebných fotografií, jako jsou snímky obrazovky, opakované fotografie nebo rozmazané; můžete zvolit, že toto čištění bude prováděno pravidelně, a tak budete mít více volného místa pro ostatní Fotky.

A pokud jste hodně fotili z výletu, procházky nebo důležité události, tento nástroj vybere ty nejlepší snímky. A tak můžete sdílet album fotek a videí s Fotkami Google a můžete si vytvářet vzpomínky, které chcete – Jak si teď můžete stáhnout nebo přenést fotky z Fotek Google přímo do Galerie? Níže vysvětlujeme.

Kroky ke stažení fotografií do vaší mobilní galerie pomocí Fotek Google

První věc, kterou byste měli udělat, abyste si stáhli nebo přenesli fotografie z Fotek Google do svého mobilního telefonu, je přístup k účtu Google a poté vyberte kartu Data a personalizace, jdete do sekce Stáhněte, odstraňte nebo vytvořte plán pro data a vyberete první možnost, tedy z stáhněte si svá data, kam vás automaticky zavede Export dat Google. Zobrazí se zde všechny produkty Google.

Musíte zaškrtnout políčko vyberte žádnýa vyberte pouze Fotky Google; poté klikněte na malou šipku v pravé horní části karty a přejděte na další možnosti, zobrazí se vám dvě alternativy: Zahrnout všechna fotoalba Y Vyberte fotoalba; V tom posledním se objeví seznam s původním názvem každé fotografie, abyste si je mohli stáhnout.

aplikace google fotky na mobilu

Můžete si vybrat všechny nebo jen ty, které chcete uložit, my vám dáváme chytrý a jdeme dolů v poslední části okna a klikneme na něj Následující, kde budete muset vybrat typ souboru, který chcete stáhnout; nejčastější je Typ zip.

Musíte si také vybrat způsob doručení, buď e-mailem, nebo Disk Google, mezi ostatními. Můžete vybrat první možnost, kdy vám bude odkaz ke stažení zaslán e-mailem. Jednou tam dáte vytvořit soubor, aby vám to konečně dorazilo poštou.

Dalším super jednoduchým způsobem je přístup na vaši stránku Fotky Google, přejděte na fotografii nebo album co chcete stáhnout a chystáte se více možností, který je vpravo nahoře, kde se trefíte stáhnout vše; a vaše album se automaticky stáhne do a komprimovaný soubor zip.

Tímto snadným a rychlým způsobem můžete bez komplikací stahovat nebo přenášet fotografie z Fotek Google do svého mobilního telefonu. Pokud se vám tento článek líbil, můžete nám na konci zanechat své komentáře a návrhy.