Saltar al contenido

Jak přeložit soubor PDF z angličtiny do španělštiny zdarma online – Bez programů

26 de julio de 2022

Jazyk se za mnoha okolností může stát obtížnou bariérou, to je něco notoricky známého, když narazíme na dokumenty, knihy a další textový obsah v jiném jazyce. Pochopení těchto problémů vás dnes naučíme Jak přeložit soubor PDF z angličtiny do španělštiny zdarma online – žádné programy.

Angličtina je jedním z jazyků na světě důležitější, který je druhým jazykem většiny bilingvistů na planetě. V každém případě i nadále generuje problémy těm, kteří jím nemluví. Přesto se není třeba obávat, protože současná technologie nám poskytuje řešení.

Naštěstí je dnes možné provádět překlady dokumentů pomocí nástrojů, jako jsou Dokumenty Google, a možností, jako jsou ty, které si ukážeme níže.

Dnešní překlad

Moderní svět nabízí mnoho zařízení, dnes stačí jen pár kliknutí k provedení složitých úkolů. Totéž platí pro překladatelské aplikace a stránky.

Přestože překlady provedené systémy jako např Google nejsou dokonalé, pravdou je, že jsou na dostatečně vysoké úrovni, aby nabízely konzistenci ve většině přeložených spisů.

Ve skutečnosti je Google tak výkonný pro překlady, že je schopen překládat videa YouTube z angličtiny do španělštiny bez programů, což je nástroj, který byste měli zvážit, pokud tuto platformu videa neustále používáte.

Ze všech výše uvedených důvodů by bylo velmi vhodné použít tento typ nástroje překlad textových souborů, jako je tomu u PDF. Dnes se naučíte nejjednodušší metodu překladu dokumentů PDF do španělštiny.

Jak přeložit soubor PDF z angličtiny do španělštiny zdarma online – Bez programů

Existují různé postupy pro překlad více dokumentů, jako je například případ PDF. Při této příležitosti se budeme zabývat nejjednoduššími a nejúčinnějšími metodami, pomocí kterých můžete snadno překládat dokumenty z angličtiny do španělštiny bez potřeby programů.

DocTranslator

DocTranslator je stránka specializovaná právě na překlad dokumentů do jakéhokoli jazyka. Prostřednictvím webových programů a řešení je překlad dokumentů PDF velmi snadný. V každém případě pamatujte, že máte přístup i k jiným typům překladů a dokumentů.

 1. První věc, kterou byste měli udělat, je zadat webovou stránku, můžete to udělat pomocí následujícího odkazu DocTranslator.
 2. Přejděte na stránku dolů, dokud nenajdete oranžové tlačítko přeložit nyní. Po kliknutí na něj se objeví nová obrazovka, ve které nám bude řečeno, že musíme nahrát náš soubor PDF.
 3. Nahrát jej můžete dvěma způsoby, první způsob je kliknutím na tlačítko Nahrát soubory a vyhledejte jej ve svém prohlížeči. Druhým způsobem je prosté přetažení dokumentu do okna.
 4. Pokud se při pokusu o nahrání dokumentu objeví na obrazovce jakýkoli typ varování, klikněte na Přijmout.
 5. Po nahrání dokumentu se na obrazovce objeví zdrojový a cílový jazyk. Na první řádek zadejte angličtinu, protože váš text je v angličtině, zatímco na druhém řádku zadejte španělštinu.
 6. Klikněte na tlačítko Přeložit.
 7. Po dokončení procesu musíte kliknout na Stáhněte si svůj přeložený dokument! vyberte místo, kam chcete dokument uložit, a budete k němu mít přístup.

Pokud chcete překládat jiné dokumenty, jako je Word, Excel nebo PowerPoint, existuje také několik nástrojů, které můžete v tomto případě použít.

S Google Translate přeložíte soubor PDF z angličtiny do španělštiny

Společnost Google nám také představuje řešení v době překládat dokumenty PDF. V každém případě má určité nevýhody, například nedetekuje obrázky dokumentů, takže soubor, který stahujeme, nebude mít fotografie ani grafiku.

Online překlad s Googlem

I tak je to platná možnost v případě, že jen chcete přeložit text. Tuto metodu můžete použít následujícím způsobem.

 1. Přejděte na Překladač Google a klikněte na možnost dokumenty.
 2. Zobrazí se tlačítko Procházet počítač, klikněte na něj. Poté budete muset najít PDF dokument chcete přeložit. Jakmile jej najdete, klikněte na Otevřít.
 3. Dokument bude nahrán, chcete-li jej přeložit, stiskněte jej na možnost překladu. Chvíli čekám, až proces vyvrcholí stránka vás přesměruje na přeložený dokument.
 4. Chcete-li jej uložit, klikněte na nastavení prohlížeče a poté na tisk, k této možnosti se dostanete také stisknutím kombinace kláves Ctrl+P.
 5. Na obrazovce se objeví možnosti uložení, ujistěte se, že je tato možnost povolena Uložit jako PDF a klikněte na uložit.