Saltar al contenido

Jak přejít na staré datum a přejít na staré příspěvky na facebookové zdi

17 de agosto de 2022

Při čtení příspěvků, vždy se zobrazí pouze ty nejnovější. Jak můžeme skočit na staré datum a přejít na staré příspěvky na facebookové zdi?

Obvykle, když se chceme podívat na méně nedávný příspěvek, pokračujeme dolů na naši zeď v naději, že se tyto hledané příspěvky náhle objeví. Ale jak jsme si mohli uvědomit, většinou se ten zázrak nekoná a nakonec jsme to vzdali našeho hledání.

Pro doplnění, i když vyhledávač na Facebooku vám umožňuje najít osobu podle čísla mobilního telefonu (docela pokročilý nástroj), Zatím nemá vyhledávací nástroj pro vyhledávání podle klíčových slov, dat nebo osob, konkrétní publikace.

Existuje však několik způsobů, jak získat přístup k těmto nepříliš nedávným příspěvkům a dokonce si je stáhnout a spustit vlastní vyhledávání. A přestože jsou dostupné na Facebooku, často je neznáme, protože často nepoužíváme menu, kde se objevují.

Jak přejít na staré datum a přejít na staré příspěvky na facebookové zdi

Snadný způsob, jak přejít na staré datum a přejít na staré příspěvky na zdi Facebooku, je přístup k historii «Registr činností». Můžeme to udělat zadáním našeho profilu nebo tlačítka ve tvaru obráceného trojúhelníku, které se nachází vpravo nahoře na stránce.

Přístup k informacím, které se tam nacházejí, má pouze vlastník účtu na Facebooku uvidíte svou kompletní historii. Bude organizován podle měsíců, počínaje nejnovějšími a postupně seřazenými směrem k nejstarším datům a publikacím.

Taky Má velmi kompletní filtr která vám umožňuje vyhledávat podle určitých parametrů, jako jsou:

  • Recenze životopisu.
  • Fotorecenze.
  • Publikace.
  • Aktivita, ve které jste byli označeni.
  • Příspěvky jiných lidí na vaší časové ose.
  • Fotografie a videa.
  • Reakce a lajky.
  • Komentáře.
  • Přátelé.
  • Důležité události.

Stáhněte si své informace na Facebooku

Další možností je stáhnout si své informace obsažené na Facebooku tak, že vstoupíte do nabídky „Nastavení“ a vyberete „Vaše informace na Facebooku“. Možnost bude «Stáhněte si své informace» a poté «Požádat o kopii».

Můžete si vybrat z mnoha možností informací ke stažení, můžete stahovat to všechno nebo některá data zejména. Můžete si dokonce vybrat konkrétní časové období, které vás obzvláště zajímá, a také nakonfigurovat požadovaný formát stahování.

Jakmile vyberete typ informací, které chcete stáhnout, musíte přejít na „Požádat o kopii“ a Facebook přistoupí k vytvoření soubor ke stažení ve formátu zip se všemi vámi požadovanými informacemi. Jakmile bude k dispozici, Facebook vás upozorní a můžete si jej stáhnout ve stejné sekci, kde jste o kopii požádali, v sekci „Dostupné kopie“.

Používání Facebooku na mobilu

Poté, co Facebook vygeneruje požadovaný soubor, budete mít několik dní na jeho stažení. Díky dostupným formátům stahování můžete snadno číst informace ve webovém prohlížeči. Pomocí vyhledávací metody kombinující funkce kláves „Ctrl a F“ se snadno dostanete k požadovaným publikacím. Pokud máte problémy, můžete kontaktovat a napsat na Facebook o problému.

Existují některé webové stránky, které vám umožňují stáhnout stejné informace, ale musíte jim udělit oprávnění k přístupu k vašemu účtu na Facebooku. To může vést ke zbytečným hackům. Pokud se vám to stane, zjistěte, jak obnovit svůj hacknutý účet na Facebooku s vaším telefonním číslem.

Mějte na paměti, že pokud se v přehledu nezobrazují příspěvky, které očekáváte, že je najdete, je to pravděpodobně proto, že jste je v určitém okamžiku odstranili ze své časové osy. Také všechny příspěvky před rokem 2005 nemusí být načten, protože tato možnost Facebooku v té době nebyla k dispozici.