Saltar al contenido

Jak přehrávat Flash videa na Androidu pomocí Skyfire Browser

4 de agosto de 2022

A pokud jde o prohlížeče, Skyfire je jedním z nejlepších prohlížečů, které lze používat z mobilu Android. Nejen, že má skvělé nástroje, které vám jistě usnadní hledání, je to také jeden z nejrychlejších a nejlehčích prohlížečů, které jsou v současné době trendy.

Nejvýraznějším aspektem tohoto nového prohlížeče je jeho integrace se slavnou sociální sítí Facebook. Pomocí nového nástroje můžete snadno sdílejte na Facebooku jakoukoli stránku, kterou navštěvujeteukládat do záložek a dokonce psát na stěny.

Ale nejlepší na Skyfire je, že můžete přehrávat videa ve formátu Flash z vašeho Androidu. S tímto neuvěřitelným prohlížečem si užijete nespočet videí ve vynikající kvalitě, aniž byste zabírali příliš mnoho místa ve vašem mobilu.

Je to bezesporu ideální prohlížeč pro všechny milovníky Facebooku a videí. Pro zlepšení vašeho zážitku vám ukážeme všechny kroky, které musíte dodržet užijte si úžasný prohlížeč skyfire a snadno přehrávejte videa ve formátu Flash.

Kroky k použití Skyfire

První věc, kterou byste měli udělat, je vyhledejte v prohlížeči z obchodu Play, stáhněte si jej a nainstalujte do svého mobilu. Pokud je aplikace již nainstalována na vašem Androidu, musíte se zaregistrovat. Chcete-li tak učinit, zadáte pouze svůj e-mail. Ano, buďte tak jednoduchý. Můžete se také přihlásit pomocí svého účtu na Facebooku.

Je nesmírně důležité, aby e-mail, který používáte, byl plně funkční, protože pro snadné používání Skyfire v něm budete muset potvrdit svou registraci.

Přehrávejte videa ve formátu Flash

Na první pohled může být používání Skyfire ke sledování videí ve formátu Flash vyčerpávající. Je to proto, že musíte provést řadu kroků, abyste toho dosáhli. Chcete-li začít, musíte odeslat adresu URL webové stránky kde se nachází video, které chcete sledovat, umožňuje programu přidat další přehrávané soubory.

Po dokončení tohoto kroku bude video, které chcete sledovat, přidáno do seznamu, kde uvidíte, zda je vámi vybrané video kompatibilní se Skyfire nebo ne.

Pokud se vámi vybrané video již nachází v seznamu kompatibilních nebo přehraných videí, zobrazí se vám náhled, kde se k němu bez problémů dostanete přímo. Ale pokud video není v seznamu a není kompatibilní, neuvidíte ho. Tento problém se obvykle vyskytuje pouze u 5,3 % (nízká míra), takže se nebojte.

Jak je možné přehrávání Flash?

Přehrávání ve formátu Flash ze Skyfire je proto uvedený prohlížeč optimalizuje formát Flash a převede jej do HTML5, s touto optimalizací můžete výrazně zkrátit dobu načítání prohlížeče, dokonce ji zkrátí ještě více ve srovnání s prohlížečem Chrome.

přehrávat flash videa android telefon

Ačkoli není 100% jisté, že se video přehraje, je to jedna z nejlepších možností, jak si užít video ve formátu Flash od Skyfire. Pamatujte, že používání Skyfire vám nabízí mnoho výhod a provedení těchto kroků se vyplatí.

Co nedělat při přehrávání videa ve formátu Flash pomocí Skyfire z vašeho Androidu

Chcete-li si užít dobrý zážitek z videa ve formátu Flash pomocí Skyfire, musíte vědět, co při přehrávání požadovaného videa nedělat. Podívejte se na tyto tipy:

  • Nemějte příliš mnoho videí na jedné stránce. To způsobí trochu závady, protože se zobrazí pouze zkratka přehrávání pro první z nich v seznamu.
  • Nenechávejte otevřených více než deset stránek nebo karet. Stejně tak může program (ne ve všech případech) vykazovat chyby při načítání a způsobit pomalé procházení, což má vliv na přehrávání probíhajících videí.

Dodržování těchto tipů do písmene vám umožní zlepšit vaši zkušenost, pokud jde o věci Užijte si jakékoli video ve formátu Flash co si přeješ.