Saltar al contenido

Jak přehrávat a odesílat hudbu Spotify z mého telefonu Android do Smart TV Boxu

2 de agosto de 2022

Mohu přehrávat a odesílat hudbu Spotify do Smart TV Boxu? Jak mohu přehrávat hudbu a skladby Spotify z mého mobilního telefonu do Smart TV Boxu? Pomocí Spotify je možné stahovat hudbu, skladby a podcasty do vašeho mobilního zařízení, stejně jako ty skladby nebo podcasty, které lze snadné přehrávání na vašem Smart TV Boxu.

TV Box Smart nebo TV Box Andorid je zařízení s operačním systémem Android, které lze nainstalovat přes kabel HDMI na jakoukoli TV nebo obrazovku přehrávání. Smart TV Box je možné porovnat s mini PC nebo herní konzolí, protože vám umožňuje stahovat různé aplikace a programy, které se přehrávají na televizoru.

Možnost připojit svůj mobilní telefon k Android TV Boxu nebo Smart TV Boxu je poměrně jednoduchý a rychlý proces, pomocí kterého můžete posílat hudbu ze Spotify z vašeho mobilního telefonu do Smart TV Boxu.

Kroky k přehrávání a odesílání hudby Spotify do Smart TV Boxu

Mezi nejlepší možnosti, jak odesílat a přehrávat hudbu Spotify do vašeho televizoru, je Odesílat a přehrávat hudbu Spotify do Smart TV Boxu. Jedním z nejlepších Spotify triků a tajemství, jak z toho vytěžit maximum, je vědět, jak na to posílejte hudbu z telefonu Android do televizoru BoxSmart.

Prvním krokem k přehrávání a odesílání hudby Spotify z telefonu Android do vašeho Smart TV Boxu je vytvoření nebo vlastnictví účtu Spotify. Chcete-li přehrávat nebo odesílat hudbu Spotify z vašeho mobilního telefonu do TV Box Smart, musíte mít aplikaci Spotify staženou na obou mobilní zařízení jako v Smart TV Boxu nebo Android TV Box.

Na svůj Smart TV Box si musíte stáhnout a nainstalovat aplikaci Spotify, to lze provést prostřednictvím Google Play obchodjakmile si aplikaci stáhnete, musíte se do ní přihlásit.

Poté se přihlaste pomocí Spotify Connect na vašem zařízení Android, tímto způsobem můžete přehrávat hudbu Spotify z vašeho mobilu do Smart TV Boxu. Pro tento proces je nutné, aby byl Smart TV Box i zařízení Android připojeny ke stejné Wi-Fi síti.

Nakonec stačí otevřít Spotify na svém mobilním zařízení a vybrat skladbu, kterou chcete přehrát, a poté stisknout možnost «Dostupná zařízení» a klikněte na svůj TV Box Smart.

Problémy s přehráváním a odesíláním hudby Spotify do Smart TV Boxu

V případě, že nemůžete přehrávat a odesílat hudbu Spotify z vašeho mobilního telefonu do Smart TV Boxu nebo Android TV Boxu, existuje několik důvodů, které mohou způsobovat problém s přehráváním a posílejte hudbu ze Spotify do svého Smart TV Boxu.

Pokud nemůžete odeslat hudbu Spotify z telefonu Android do zařízení Smart TV Box, problém může být způsoben tím, že vaše aplikace Spotify Není v nejnovější verzi.

Pokud software televizoru není aktualizován, možná nebudete moci přehrávat hudbu od poskytovatelů nebo platforem, jako je Spotify, protože nejsou kompatibilní.

V případě, že hrajete místní soubory z vašeho mobilního telefonu, je důležité mít na paměti, že Spotify Connect není kompatibilní s tímto typem souborů, takže nebudete moci přehrávat ani odesílat hudbu ze Spotify do Smart TV Boxu.

Řešení pro odesílání hudby ze Spotify do Smart TV Boxu

Pokud máte některý z výše uvedených problémů s přehráváním a odesíláním hudby ze Spotify do Smart TV Boxu, existují různá řešení že se můžete přihlásit

smart tv box spotify posílat hudbu

Prvním řešením je restartování aplikace Spotify a zavření všech ostatních nalezených aplikací běžící na pozadí.

Je důležité, abyste se ujistili mít nejnovější verzi Spotify jak na vašem mobilním zařízení, tak na Smart TV Boxu.

Můžete zkusit připojit svá zařízení k jiné síti Wi-Fi a zkontrolovat, odkud problém pochází, pokud problém přetrvává zkontrolujte číslo podpory výrobce vašich zařízení.