Saltar al contenido

Jak předat auta přátelům v GTA 5 online? – Velmi snadné! -Grand Theft Auto 5

23 de julio de 2022

Pokud se chcete stát profesionálem v GTA 5, musíte mít samozřejmě ta nejlepší vozidla, jako v každé hře této ságy. Existuje mnoho způsobů, jak je získat, ale dnes uvidíte odpověď na otázku na stejné téma, která vám může pomoci tento proces usnadnit, otázka zní Jak předat auta přátelům v GTA 5 online?

A to je ono, kdo nerad dostává věci zdarma?Každý umírá pro něco, za co nemusí platit. Takže pokud vám řeknou, že existuje nějaký trik, pomocí kterého to můžete udělat, pravděpodobně to uděláte. Ještě více, pokud s autem, které vám dají, můžete závodit v GTA 5.

Jak předat auta přátelům v GTA 5 online?

Abyste se dostali přímo k věci a o ničem nelhali, měli byste vědět, že odpověď na otázku Jak převést auta přátelům v GTA 5 online?, je, že to nemůžete udělat. Společnost, která hru vytvořila rocková hvězda, neumožňuje výměnu nebo převod jakéhokoli předmětu (nejen auta, nemůžete dát peníze přátelům v GTA 5 online).

Nyní ano, můžete s některými chybami duplikovat auto a předejte to kolegovi z posádky nebo jen někomu jinému. To ale není úplně legální, navíc chyby jsou opraveny téměř okamžitě.

Předtím existovalo několik triků, jako je použití prostitutek a pojištění auta, aby vám umožnily získat nové od agentury s tvrzením, že to vaše bylo zničeno nebo ukradeno. Nicméně, V současné době to podle zpráv nefunguje.

Také tam byl jeden, který vám umožňoval duplikovat vozidlo pomocí některých triky v garáži s jiným partnerem, ale i tento byl nedávno odstraněn. Vždy si někdo najde způsob, jak to udělat znovu. Což se vůbec nedoporučuje, protože pokud vás vývojáři chytí, můžete být vyloučeni ze serveru.

Pokud si tedy opravdu chcete pořídit stylové auto, měli byste dělat mise a pracovat Získat peníze není vůbec těžké, protože existuje mnoho akcí, které vám dávají velké množství peněz jen za to, že se pobavíte v závodě, mimo jiné zaútočíte na nějaké místo.

Jak nakupovat svá vozidla?

s otázkou Jak předat auta přátelům v GTA 5 online?, již zodpovězeno, je čas, abyste se podívali a naučili se legální způsob, jak získat nejlepší vozidla ve hře (která bude pouze pro vás). První je nákup.

K tomu musíte jít do svého mobilu v GTA a vyhledat sekci «cestování a doprava“, v něm uvidíte výběr ze 4 webových stránek, kde si můžete koupit všechny druhy vozidel a dopravních prostředků (seznam je velmi dlouhý).

Pokud si chcete nějaký koupit, stačí si ho vybrat a poté stisknout tlačítko s názvem „Nákup“, po zaplacení budete požádáni, abyste si vybrali jednu ze svých garáží pro uskladnění vozidla (pokud ji nemáte a nevíte, jak ji koupit a kde jsou, měli byste to zjistit, protože je to povinné) , vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a počkejte, až přijede vaše auto.

tři nejlepší oblečení ke krádeži

Kromě tohoto způsobu získání auta také přidat vozidla do své sbírky s velmi dobrým trikem, stačí jeden ukrást nějakému NPC a pak ho odnést do Los Santos Customs.

Tam použijete sekci «Prevence krádeží» a dejte do auta sledovač, s tím se stane úplně vaším a můžete ho mít v garáži, pokud chcete. A voila, s tím víte dost na to, abyste řekli, že víte, jak získat dobrá auta v GTA.

Takže jste se nejen dozvěděli odpověď na otázku Jak převést auta přátelům v GTA 5 online?, ale také jste viděli, jak můžete získat dobrý model auta legálně a bez chyb. Nyní, když znáte tyto informace, je čas, abyste začali kupovat a prodávat auta, abyste se stali lepším hráčem.