Saltar al contenido

Jak poznám, že někdo odmítl mou žádost na Instagramu?

15 de julio de 2022

Stejně jako v mnoha jiných sociálních sítích umožňuje Instagram svým uživatelům definovat, zda profil, který si na účtu vytvořili, je jedním z nich. veřejný nebo soukromý účet. Toto rozhodnutí navíc nebývá trvalé, ale existuje možnost změnit soukromý účet na veřejný a naopak, kdykoli si uživatel přeje.

Stejně tak vám to dává příležitost žádost přijmout nebo odmítnout sledovat na Instagramu. Týká se to samozřejmě pouze profilů, které mají soukromý účet.

Co se stane, když někdo smaže nebo odmítne žádost o sledování na Instagramu?

Jednou z možností, kterou mají ti, kteří se rozhodli vytvořit si profil nebo soukromý účet na Instagramu, je rozhodnout, kteří uživatelé budou sledovat a budou moci vidět jejich profil. Platforma této sociální sítě měla sekci, která vám umožňuje přijímat, mazat nebo odmítat následné žádosti na Instagramu, které jsou odesláno do naší DM.

Na druhou stranu to nejsou jen ti, kteří přijímají sledování požadavků kteří se rozhodnou je smazat. Pokud ne, uživatelé, kteří se rozhodli poslat žádost o přátelství na soukromý profil, mají také možnost smazat žádost o sledování odeslanou na Instagram.

Tato možnost je jednou z nejvíce využívaných těmi, kteří si to uvědomili, ačkoli jejich žádost o přátelství nebyla zamítnuta nebo osoba v otázka to neodstranila, kdyby to bylo ignorováno. Od odeslání se nezměnil jeho stav „Nevyřízeno“.

Na druhou stranu, pokud někdo odmítl vaši žádost o sledování nebo přátelství, kterou jste odeslali na soukromý profil, máte možnost žádost o sledování profilu. I když vám nic nezaručuje, že tentokrát získáte jiný výsledek.

Kde se zobrazí žádosti o sledování, které jsem odeslal na Instagram?

Nyní, v případě, že oznámení nedorazilo nebo jste jej ztratili z lišty, musíte vstoupit do aplikace; tam musíte jít upozornění na instagramu (symbol srdce na úvodní liště aplikace).

Jakmile jste zde, všechny vaše požadavky se zobrazí jako první. Podíváte se a můžete se dotknout možnosti zamítnout žádost sledování (pro jejich odstranění velmi jednoduchým způsobem, v případě, že nechcete, aby vás daný uživatel sledoval), nebo klikněte na ‘přijmout’, aby vás sledoval.

kde vidět žádosti o sledování instagramu

Jedině tak se dostanete k tomuto seznamu požadavků a postup je pro oba stejný iPhone, Android nebo PC.

Seznam žádostí odeslaných na Android Instagram

Abyste mohli vidět pozvánky nebo DM, které jste z tohoto operačního systému odeslali uživateli na Instagramu; stačí zadat svou aplikaci. Poté se musíte dotknout tří pruhů, které se objeví v pravé horní části obrazovky, a vyberete možnost „nastavení“.‘.

Poté vyberete funkci zabezpečení; jakmile se do něj dostanete, musíte vyhledat „údaje o účtu“. Později budete hrát na ‘následné žádosti“; zde můžete vidět lidi, kterým jste poslali pozvánky a oni vás nepřijali.

Zobrazit požadavky z Instagramu iOS

Stejně jako jsme to udělali s operačním systémem Android, můžeme to udělat i s iPhonem, protože obě aplikace mají stejné funkce. Zde však mění jen pár věcí, jako je rozhraní aplikace. Kroky však zůstávají stejné.

To znamená, že musíte zadat svou aplikaci Instagram, ale pokud ji nemáte, můžete si ji stáhnout v obchodě s aplikacemi pro iPhone. Následuje, nic jiného, ​​budete muset hrát ikona ⚙, a pak bezpečnost.

zobrazit požadavky na instagram na iphone

Když jsi v tomhle vyhledejte sekci ‘Údaje o účtu’; poté klepněte na ‘Požadavky na sledování’, kde můžete najít uživatele, který nezrušil žádost o sledování nebo ještě nepřijal vaše pozvání k přátelství.

Sledujte požadavky odeslané z Instagramu z počítače

Teď, protože víte, jak můžete viz seznam požadavků nebo DM, které jste odeslali uživateli Instagramu pomocí operačního systému Android nebo iPhone. Pokračujeme, abychom vás naučili, jak můžete tuto akci provést prostřednictvím webového prohlížeče nebo počítače.

  • Zadejte svůj Instagram a poté klikněte na vaší profilové fotce; poté klikněte na ‘nastavení účtu’.
  • Později vyberete možnost ‘soukromí a zabezpečení’; Poté kliknete na data účtu a poté na zobrazení dat účtu.
  • Až tu budete, kliknete na ‘aktuální požadavky na sledování’, který se nachází ve spodní části možnosti, která říká ‘kontakty’, a to je vše. Díky tomu budete moci sledovat lidi, kteří neustoupili při odmítnutí následné žádosti nebo nezrušili pozvání.

jak zjistit, zda odmítli nebo přijali moji žádost o přátelství na instagramu

Jak zjistím, zda odmítli nebo přijali moji žádost o sledování na Instagramu?

Stejně jako Instagram oznamuje, že jste požádali o sledování jiného účtu, buď prostřednictvím DM nebo e-mailu; Stejným způsobem obdržíte oznámení, že tato žádost byla přijata. Tato zpráva se může objevit v oznamovací lišta vašeho zařízení nebo na to můžete přijít sami.

Chcete-li zjistit, zda někdo přijal vaši žádost o sledování, otevřete svůj Instagram a přejděte na oznámení „ikona srdce“. Zobrazí se tam všechna upozornění a samozřejmě můžete vidět, zda vás již přijali jako sledující, nebo žádost smazali.

Další možností je vyhledat profil druhého uživatele a zjistit, zda je feed již aktivní a říká vám, abyste ho sledovali. Takže pokud to tak nevypadá, buďte si jisti, že mu to dalo při odmítnutí žádosti o sledování, nebo jej prostě ignoroval a neodstranil. Navíc je tato funkce použitelná i pro jiné sociální sítě, jako je Facebook.

Proč žádost o sledování zmizela z mého seznamu na Instagramu?

Instagram má možnost, že profil, který je vytvořen na sociální síti, může být soukromý nebo veřejný. Proto, i když je většina charakteristik obou možností podobná, největší rozdíl spočívá v tom, že pro interakci s profilem soukromého účtu je nutné odeslat žádost o sledování. A tato osoba se rozhodne, zda následnou žádost zamítne nebo ne.

Proč můj požadavek na sledování zmizel?

Ale jakmile byla žádost odeslána, jak víte, zda byla přijata nebo zamítnuta? Chcete-li to provést, nejlepší možností je počkat asi den a znovu zkontrolovat, zda obdržíte e-mail nebo DM, že instagramový profil uživatele, o který jste požádali následuj Přijímám tě nebo ne.

Po uplynutí této doby si všimnete, že oznámení „Čeká na vyřízení“, které se zobrazilo při odesílání následné žádosti, je stále platí je to proto, že uživatel nezkontroloval vaši žádost o přátelství na Instagramu. Vaše žádost o následnou kontrolu tedy nebyla zamítnuta ani přijata profilem, ze kterého jste ji požadovali, ale ani jsem ji nesmazal.

Také v případě, že můžete odeslat žádost o sledování znovu, znamená to, že profil Instagram, o jehož sledování jste požádali, vaši žádost o přátelství odmítl. Což v překladu znamená, smazat popř Ruším následnou žádost.

Proč moje žádost o sledování na Instagramu nebyla přijata?

Konkrétní důvod, proč uživatel smaže, odmítne, popř nepřijímají přihlášku sledování nebo přátelství, které jste odeslali na jejich profil na Instagramu, může být zcela soukromé. Může se však jednat o chybu při kontrole, kdo požadavek odeslal.

Jedním z nejčastějších důvodů, proč uživatelé Instagramu odmítají přijaté žádosti o sledování nebo je nepřijímají, je toho člověka neznají kdo vám poslal žádost.

Není divu, že jelikož se jedná o soukromý profil, uživatel si pravděpodobně rozmyslí, koho schválí. Aby, nikoho nepřijímají být součástí vašich následovníků.

Jinak existuje také možnost, že kdokoli, komu jste žádost odeslali, z nějakého důvodu považuje váš profil na Instagramu za neautentický. Proto nevíte, jak rozlišit, zda je účet falešný nebo falešný, a smazali jste svůj žádost o prevenci.

proč nepřijali můj instagramový požadavek

Stejně tak je možný důvod, proč byla vaše žádost o přátelství na Instagramu nebo jiných sociálních sítích zamítnuta nebo smazána na chybu uživatele. To znamená, že omylem smazali žádost o sledování, a proto vaši žádost nepřijímají.

V tomto případě máte vždy možnost odeslat žádost o přátelství znovu. Ale pokud si všimnete, že se vrací a zmizí, je to znamení, že nechtějí, abyste byli jejich následovníkem, a proto ruším žádost o přátelství.

Jak smazat žádost o sledování?

Pokud obdržíte na svůj telefon nebo e-mail, oznámení, že někdo tě chce následovat a nevíš, jak to odmítnout. Popíšeme si možnosti, jak to můžete udělat.

Nejprve můžete stisknout místo, kde oznámení přichází z lišty. Zde byste měli aplikaci otevřít přímo a nasměruje vás, abyste umístili dvě alternativy: „přijmout“ nebo „odmítnout“.

Pokud jej chcete smazat, stačí kliknout na odmítnout a je to, tento požadavek se smaže nebo zmizí. Můžete také stačí stisknout X který se objeví na pravé straně aplikace a bude také smazán.

Rozdíl mezi sledováním veřejného účtu a soukromého účtu

Mít veřejný nebo soukromý účet na Instagramu bude záviset na důvodech, proč jste si účet vytvořili; protože mezi nimi jsou určité rozdíly. Které nemají s funkcemi nic společného Co aplikace přináší?.

Pokud ne spíše o tom, kdo vás sleduje, s kým sdílíte svůj materiál atd. Jedním z těchto rozdílů je, že pokud máte soukromý účet, ne ledajaký osoba vás bude moci sledovat.

rozdíly mezi sledováním veřejného a soukromého účtu

Protože pouze ti, kteří odešlou žádost o sledování a kterou přijmete; jedině tak tě mohou následovat, jinak to nejde. Příběhy také nelze prohlížet příspěvky, kotouče nebo IGTV které sdílíte, když máte soukromý účet.

Uvidí ho pouze ti, které jste přijali jako následovníky. Dalším aspektem, který je třeba zdůraznit, je to, že se váš uživatel nebude tak snadno zobrazovat ve vyhledávači, aby se udržoval soukromý účet.

Na druhou stranu s veřejným účtem můžete mít větší dosah, požadovat prostory k platbě za reklamu. přejít na účet komerční nebo profesionální; mimo jiné získávat informativní údaje o průzkumech, statistikách a analýze účtu.