Saltar al contenido

Jak požádat o vrácení peněz nebo vrácení při nákupu Minecraft – Support Mail

17 de agosto de 2022

S tímto návodem se to naučíte jak požádat o vrácení peněz nebo vrácení při nákupu Minecraft – Support Mailzpůsob, jak získat zpět své peníze v případě, že jste nákup provedli omylem.

Jak požádat o vrácení peněz nebo vrácení při nákupu Minecraft – Support Mail

Stejně jako u vrácení nebo vrácení peněz za skiny ve Fortine In Minecraft je také možné, že jste provedli nákup, kterého litujete, a v tomto smyslu se může žádost o vrácení peněz stát poměrně složitým procesem.

Kromě toho je třeba zvážit více aspektů, jako je případ firemní zásady vrácení peněz. Dále vám ukážeme, jak požádat o vrácení peněz za Minecraft z Androidu a od společnosti Microsoft.

Požádejte o vrácení peněz za Minecraft z Androidu

V případě žádosti o vrácení peněz na platformě Android bude nutné přejít na stránku play.google.com, to je nutné provést přímo z prohlížeče. Přihlaste se ke svému účtutedy na tom účtu, ze kterého byl nákup Minecraftu uskutečněn.

Klepněte na v levé horní části obrazovky, kde jsou umístěny tři vodorovné čáry nastavení. Až tam budete, klikněte na své uživatelské jméno a posuňte obrazovku doprava. Při provádění výše uvedených akcí se na obrazovce zobrazí Historie objednávekmusíte kliknout na tuto možnost.

Zobrazí se všechny nákupy, které jste provedli v rámci platformy Android. Pokud jste otec nebo matka, tento krok bude nezbytný, abyste věděli, zda vaše dítě utratilo peníze za videohry, jako je Fortnite nebo Minecraft, bez vašeho povolení. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na tři svislé body umístěné napravo od Minecraftu, zde klikněte na možnost „Nahlásit problém“.

V předchozí možnosti musíte vybrat důvod, proč chcete nákup zrušit. Přejděte dolů a zadejte důvod nebo popis problému, po tomto klikněte na možnost odeslat. Po výše uvedeném vám Google během následujících 48 hodin zašle e-mail, ve kterém budete informováni, zda je možné vrátit peníze za váš nákup.

Požádejte o vrácení peněz za Minecraft pro Windows 10 a Xbox

V případě Windows 10 a Xboxu bude nutné přejít na následující webovou stránku a požádat o vrácení peněz support.xbox.com. Až tam budete, přihlaste se pomocí údajů o svém účtu.

V dolní části obrazovky uvidíte možnost «Vrácení peněz», poznáte jej snadno, protože je znázorněno zeleným tlačítkem. Po výše uvedeném budete muset přejít do historie nákupů vašich objednávek, abyste tak učinili, přejděte na následující webovou stránku.

Vyberte nákup, což je v tomto případě Minecraft, a zvolte možnost požádat o vrácení peněz. Poté musíte uvést důvod, proč žádáte o vrácení peněz microsoft Zobrazuje různé možnosti, ze kterých si musíte vybrat tu nejvhodnější. Možná budete muset znovu kliknout na „Vrácení peněz“, stačí kliknout na tuto možnost.

refundace minecraftu

Vyplňte malý formulář, který se zobrazí

  1. Ve většině případů tento formulář předpokládá vyplnění názvu aplikace, tj. «Minecraft».
  2. Poté bude nutné uvést své celé jméno, nejlépe tak, jak je uvedeno ve vašem účtu Microsoft.
  3. Poté musíte uvést e-mail spojený s podúčtem Microsoft/Xbox.
  4. V dalším řádku musíte vybrat důvod, proč rušíte nebo žádáte o vrácení peněz.
  5. Je docela možné, že číslo objednávky, můžete to zkontrolovat v historii nákupů. Tímto způsobem společnost Microsoft přesně ověří produkt, za který chcete vrátit peníze.
  6. Poslední možností je malý popis důvodu, proč chcete vrátit peníze za Minecraft, a poté poskytnout informace, které jsou nejblíže vaší realitě.
  7. Po dokončení výše uvedených kroků stačí kliknout na možnost „Předložit“.

Co je třeba zvážit při žádosti o vrácení peněz nebo vrácení při nákupu Minecraft – Support Mail

Každá nákupní platforma má své vlastní systémy a zásady, alespoň v případě Android a Microsoftje nutné požádat o vrácení peněz než uplyne 14 dní z nákupu. Každopádně u ostatních platforem jako PlayStation nebo Nintendo se postup liší, ale mělo by jít o něco podobného, ​​co bylo vyjádřeno výše.

Vzhledem k tomu doporučujeme každý nákup na internetu řádně zhodnotit, vyhnete se tak nepříjemnostem, které mnohokrát zahrnují vracení peněz.